#tenis kobiecy tenis, laska rok temu odpadła w przedbiegach a teraz w finale, to już jakaś różowa z wykopu tak samo by zagrać mogła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobiecy tenis xd
Finał wielkiego szlema gdzie powinny spotkać się dwie kozak zawodniczki i rywalizować na kosmicznym poziomie. Best we can do is 6-0 6-0 xdd
Na miejscu tych ludzi na trybunach domagałbym się zwrotu kasy za bilet

#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glider_pro: A do finału doszła tenisistka co jej się tenis nudził i robił sobie przerwy a w zeszłym roku nie przebrnęła kwalifikacji. Chyba w żadnym innym sporcie nie ma takich cyrków jak w kobiecym tenisie.
  • Odpowiedz
Jestem tenisowym Januszem. Czemu tam nie są zapełnione trybuny? To nie jest najważniejszy final kobiecego tenisa w roku? #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra, (6:0 3:0) zazwyczaj przynoszę Idze pecha, ale teraz mogę chyba już załączyć, już tego nie przegra ;)
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IGA WYGRAŁA WIMBLEDOM ANNO DOMINI 2025 J------------E

HAHAHAH OLEEEEE OLEEEEE OLEEEEEE OLEEEEEEEEEEE
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis Trochę się spóźniłem na finał ale już jestem. Zaraz włączam Polsat, mam nadzieję że za dużo nie straciłem i będzie uczta dla konesera tenisa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach