Iga w finale z nonejmem, czyja to zasługa?

  • wuefisty 48.5% (16)
  • farta 51.5% (17)

Oddanych głosów: 33

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis Final wimbledonu raz w roku, mecz trwa może z piętnaście minut od początku do końca, a co drugi chłopaczek szuka streama, bo akurat musi wyjść z domu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawda jest taka że w Polsce nikogo nie obchodzi kobiecy tenis.
Nawet dzisiejsze zwycięstwo chłopczycy tego nie zmieni.
#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach