Wpis z mikrobloga

Czy jest jeszcze możliwość kupienia telefonu za około 2k, który będzie miał slot na kartę SD i parametry na tyle dobre że wytrzyma te 5 lat?

Aktualnie jestem na Galaxy S7, ale po tych 7 latach po prostu już prosi się o emeryturę. Apki zaczynają nie wchodzić bo stary android, pamięci jakimś cudem coraz mniej mimo że już nausuwałem co mogłem, a bateria zdycha na GPS w 2 godziny. Telefony zmieniam rzadko, zazwyczaj kupowałem flagowca i po 5 latach brałem kolejnego, ale ceny od tego czasu strasznie strzeliły w górę. Nigdy nie dałem za telefon więcej niż 2 koła. Teraz bym musiał dać z 5 a i tak nie miałbym slotu na kartę.

Myślałem nad Samsungiem A55, ale nie umiem znaleźć nigdzie wersji z 12GB ramu.

#pytanie #smartfon #telefony #android
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruda_stuleja nie idź w nic poza serią S i tyle , doradzam z lat doświadczeń. Inna seria po latach zamieni się w zacięte zero , nie mające wsparcia aktualizacji. Seria flagowa ma zawsze.

Celował bym w coś od S20 w górę;)
  • Odpowiedz
  • 0
@millenials91
Tylko co ja zrobię z ponad 10 latami zdjęć, filmów i memów? To już teraz jest ciut więcej niż 128gb.
Za staroświecki jestem żeby na samej wbudowanej siedzieć. Z resztą ile tych wszystkich pierdołowatych apek do żabek, biedronek, itp mnie omija. Muszę mieć kartę niestety. Wziąłbym slot zamiast 4 obiektywów nie wiadomo po co. Ojcu ostatnio wcisnęli jakiś badziew z 3 to każdy robi gorsze zdjęcia niż mój 7 letni
  • Odpowiedz