Mirki!
Polecam spektakl "Pikantni"- komedia obyczajowa Stefana Vögla. Bardzo duza dawka humoru, fajna obsada, ciekawa tematyka(ʘʘ) Dwie znudzone soba pary malzenskie szukaja wrazen, by podniesc temperature swoich zwiazkow. Pary poznaly sie na portalu randkowym i postanowily urzadzic wspolna, intymna schadzke... Chcecie sie dowiedziec co z tego wyniknie? Rezerwujcie bilety! Warto! #komedia #teatr #humor #zwiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@wonsz_smieszek Pozostałe występy, gdzie grają:

marzec 2018:01 marca 17:30 Łódź 01 marca 20:30 Łódź 06 marca 17:30 Bydgoszcz 06 marca 20:15 Bydgoszcz 07 marca 17:30 Gdańsk 07 marca 20:15 Gdańskkwiecień 2018:05 kwietnia 17:30 Koszalin 05 kwietnia 20:00 Koszalin 06 kwietnia 17:30 Inowrocław 06 kwietnia 20:00 Inowrocław 07 kwietnia 17:00Częstochowa 07 kwietnia 20:00 Częstochowa 08 kwietnia 17:00 Zielona Góra 08 kwietnia 20:00 Zielona Góra 17 kwietnia 17:30 Radom 17kwietnia 20:00 Radom 18
  • Odpowiedz
Szukam nazwy sztuki teatralnej w której chodzimy po pomieszczeniach teatru (dobrze mysle?) i ogladamy z bliska sceny opowiesci, aktorzy zachowuja sie tak, jakbyśmy byli niewidzialni albo angażują nas w scene. Jakiś mirek kiedyś o tym pisał, ale to nie było chyba w Polsce. Nie mogę tego znaleźć :(

#teatr #sztuka #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widział ktoś spektakl "Ślubu nie będzie" w #teatr Nowy w #lodz ? Będę przelotem w Łodzi i poszedłbym przy okazji do teatru, akurat wystawiają to w tym terminie. Albo może polecicie coś innego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Był ktoś z was może na spektaklu "Dwie połówki Pomarańczy" wystawiają go w Teatrze Capitol, czytałem opinie w Internecie i same praktycznie pozytywne ale ktoś może z was coś więcej powie?

#warszawa #teatr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marzy mi się zobaczenie pasty o ojcu wędkarzu w teatrze. Chyba jeszcze większy potencjał niż film, ten narastający konflikt ojca z synem, to pogłębiające się szaleństwo prowadzące do kipiącego emocjami finału z łódką to prawie jak u #dostojewski
#pasta #teatr #marzenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach