Szukam nazwy sztuki teatralnej w której chodzimy po pomieszczeniach teatru (dobrze mysle?) i ogladamy z bliska sceny opowiesci, aktorzy zachowuja sie tak, jakbyśmy byli niewidzialni albo angażują nas w scene. Jakiś mirek kiedyś o tym pisał, ale to nie było chyba w Polsce. Nie mogę tego znaleźć :(

#teatr #sztuka #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widział ktoś spektakl "Ślubu nie będzie" w #teatr Nowy w #lodz ? Będę przelotem w Łodzi i poszedłbym przy okazji do teatru, akurat wystawiają to w tym terminie. Albo może polecicie coś innego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Był ktoś z was może na spektaklu "Dwie połówki Pomarańczy" wystawiają go w Teatrze Capitol, czytałem opinie w Internecie i same praktycznie pozytywne ale ktoś może z was coś więcej powie?

#warszawa #teatr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marzy mi się zobaczenie pasty o ojcu wędkarzu w teatrze. Chyba jeszcze większy potencjał niż film, ten narastający konflikt ojca z synem, to pogłębiające się szaleństwo prowadzące do kipiącego emocjami finału z łódką to prawie jak u #dostojewski
#pasta #teatr #marzenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach