albo sa ukraincami) xD


@biosy_: Nie obrażaj Ukraińców bo ogarnięci Ukraińcy którzy znają język polski zdają z powodzeniem te egzaminy i przesiadają się na taxi... I z tego co wiem napewno kilku było też na proteście!( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc zawęził bym grono do... Nieudaczników tylko... no ewentualnie ludzi z zerową znajomością naszego języka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brunner
@biosy_ albo takie wykopowe przegrywy s---------y, które nie potrafią nauczyć się ulic w mieście, po którym będą jeździć. I to dlatego jest taki kwik. No jakie to zamknięcie zawodu? Przecież każdy może zdać egzamin i tyle. No chyba że jest kompletnym debilem to pozostaje mu jeżdżenie uberem po 1,3 zł minus prowizja 25%. I to że uber pcha go w dupsko powoduje frustracje, tylko wylewa ja na taksówkarzy zamiast
  • Odpowiedz
A na Facebooku jak zwykle alternatywna rzeczywistość( ͡° ͜ʖ ͡°) "Jest moc, dziekujem za liczne przybycie itp.. I oczywiście kasowanie komentarzy które próbują zwrócić uwagę na zakłamywanie rzeczywistości( ͡° ʖ̯ ͡°)

W rzeczywistości było około 20 kilu osób z czego duża część to dziennikarze i blogerzy, kliku kierowców uber oraz podobno kilku taksówkarzy którzy monitorowali sytuacje..
Szkoda tylko tych (dosłownie) kilku dzieciaków co pewnie
Brunner - A na Facebooku jak zwykle alternatywna rzeczywistość( ͡° ͜ʖ ͡°) "Jest moc, ...

źródło: comment_G5b6m8yMJ0drd8SErwaGjoc75sa5V3Od.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i jak tam? Hahaha!

WYNAGRODZENIA KIEROWCÓW UBER I BOLT ZAGROŻONE.
Raport dnia.
Dzisiaj US zablokował konta bankowe trzem partnerom firmy Bolt. Dodatkowo siedmiu osobom postawiono zarzuty z Art. 18 KK i 286 KK.
Jak przyznał Alex Kartsel, szef Bolta na Polskę u wielu partnerów są prowadzone kontrole.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
jak widzę w całym #rzeszow #taxi z napisem na tylnej szybie "Stop nielegalnym przewozom" to aż chce mi się na złośc zostać kierowcą #bolt xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joolekk: polecam zapisanie sie jako kierowca, zwlaszcza teraz, daja duzo bonusow.

Najlepszy jest


Pozniej podzielisz sie ze wszystkimi jak ci sie jezdzi w tej legalnej korporacji przewozowej
  • Odpowiedz
@Anotherelf wśród zlotowiarzy krazy legenda, że 7 osób z Rzeszowa już pierwszego dnia zaplacilo te mityczne 12k. Co jest oczywiście bzdura, a powtwrzaja to sobie i sie do tej historyjki brandzlują.
  • Odpowiedz
12 kwietnia 2019, Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska na wysokości ul. Olszowej, godz. 19.55 - Wypadek drogowy, potrącenie kobiety na przejściu przez taksówkę. Wskutek zdarzenia 29-letnia piesza doznała urazu głowy i wybicia zębów, została odwieziona do szpitala. Bratu poszkodowanej nic się nie stało. Więcej: http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/39993/taksowkarz-potracil-piesza-na-przejsciu-na-ul-cieszynskiej-foto

#bielskobiala #policja #wrd #wypadek #przejscie #taxi #lider #bielsko
grishko - 12 kwietnia 2019, Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska na wysokości ul. Olszowej, ...

źródło: comment_TiOuLuVfcixe7FdJ0fHxd2nHWsYWBuwb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba taksiarze skorzystali z propozycji i zapisują się do Ubera, przed chwilą jechałem z chłopem, który wyglądał na w---------o na fakt, że jedziemy przejazd za 10 zł (bo oni nie widzą dokąd jadą dopóki klient nie wsiądzie do auta) i mówię coś tam, że kiedyś w nocy mnie odbierał koleś, który był za Sosnowcem(ja jeżdżę w Katowicach), a on do mnie, że ON BY NIE JECHAŁ, że tylko debile biorą ludzi w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antiselfist: norma, na postoju pod dworcem w krakowie stoją złotówy, biją się o miejsca a jak podchodzi klient i mówi że dzielnica obok albo centrum to mówią że od 30zł odpala silnik ;p większość czeka na strzała do lotniska od turystów żeby ich skasować 60-70 zł
  • Odpowiedz