Wpis z mikrobloga

XXI wiek, a banda januszy mówi co może działać, a co nie i czym jeździć. Janusz będzie mi mówił czy mogę jechać uberem czy taksówką i będzie mi zaglądał do portfela komu daje swoje pieniądze za podwózkę. Argumenty o licencji i znajomości topografii miasta - no konkretny argument xD W 21 wieku mapy google zastępują topografie, a licencja to moim zdaniem kat. B, a nie inne papiery, bo mając prawo jazdy mam prawo wozić pasażerów to nie adr...

- blokowanie miasta i #!$%@? tym wszystkich dookoła = świetny pomysł żeby zyskać nowych klientów
- uważania się za pojazd uprzywilejowany, #!$%@? się wszędzie na chama na ulicach = znak rozpoznawczy taksówkarzy
- zatrzymywanie się gdzie popadnie, bo klient - nie ważne że jade za takim baranem, a on nagle staje na środku ulicy bez kierunku i jeszcze zdziwiony że otrąbiony
- pompki, zmiany taryf, wycieczki krajoznawcze, losowe ceny, brak paragonów - to też bardzo często przypadki i nie mówcie, że to margines
- lanie "swoich" bo zarabiają, a nie jeżdzą po mieście i wkuriwaja mieszkańców = iq taksiarz
- wybicie szyby w tramwaju bo chciał przejechać = iq taksiarz
- zablokowanie autostrady = iq łączone taksiarz z rolnikiem
i wiele innych

tak się zastanawiam skoro w korporacji jest tak źle i taka nielegalna konkurencja, to dlaczego nie ma przesiadki na ubera /taxify skoro tam jest tak dobrze? Tylko nie piszcie, że dlatego bo my są legalni płacimy podatki i nie oszukujemy państwa, a oni nie płacą podatków i sa nielegalni.Bo panowie nieskazitelni chciałbym tylko powiedzieć jak tacy praworządni to przestańcie łamać przepisy ruchu drogowego, naprawiać swoje auta u znajomych bez faktur bo taniej, odliczać vat z paliwa tylko na tankowania w pracy, a nie na prywatne podróże i wiele innych. Może nie chce się przesiadać na ubera, bo tam trzeba jeździć żeby zarobić, a nie stać na postoju i #!$%@?ć głupoty i "łoooo panie za 50 to mi sie nie opłaca". O tym jacy kierowcy to są intelektualiści wystarczy poczytać komentarze na facebooku pod art. o uberze...

Żeby nie było nie jeżdze jako uber/taxify, bo zaraz będzie że jestem nielegalnym xD Po prostu nie mogę już słuchać tej mentalnej komuny taksówkarskiej i patrzeć co #!$%@?ą na ulicach te ich manewry i machanie rękoma wielcy kierowcy, a co 2 to badań psychologicznych by nie przeszedł. Ostatni kolejny strajkt utwierdził mnie tylko w tym, że wolałbym wracać 10km z buta w środku nocy niż dac złowkę taryfiarzowi.

#uber #taxi
  • 10
  • Odpowiedz
gdzieś czytałem wywiad z urzędasem, że egzamin z topografii musi być bo jak się satelyty popsujo to pan taryfiarz nie będzie wiedział gdzie ma jechać ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jakostobedzie ja np. jeżdżę tylko do mechaników, którzy wystawiają faktury. Po pierwsze mam historię serwisową i gwarancję, a po drugie nie jest dużo drożej. Co do paliwa i faktur to jak ktoś jest na VAT i odlicza 100% VAT i jeździ prywatnie to tylko sobie bat na siebie kręci. Powinien mieć ewidencję kilometrówki co bardzo ciężko wykonać

Aa i staram się robić zakupy w polskich sklepach. Jestem patriotą gospodarczym
  • Odpowiedz
@Robert_K: no nie do końca cacy, bo tak nie napisałem, po prostu śmieszy mnie jak złodziej krzyczy na złodzieja, że kradnie i #!$%@? normalnych ludzi swoimi protestami

@devcoder: gimbaza to kończyłem 15 lat temu także pudło

@Krowa_i_kurczak: super, ja natomiast tych których znam to wszystko robione w lewiznie. Które, to polskie sklepy?

@biosy_: nie jestem taksówkarzem także też pudło, panie złotówo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz