Polski szachista wygrał z Alexandra Botez, która jest ponad 100 punktów wyżej od niego i ma tytuł WFM. Grali o 100 subów na twitchu i przed meczem była przekonana, że wygra. Pod koniec było widać lekko mówiąc zdenerwowanie na twarzy xD
Teraz Bartek gra z jej młodszą siostrą, i kobiece gadzie umysły już chcą, żeby grał z handicapem xD feminizm i równe parytety kończą się kiedy kobietom jest gorzej xD

#twitch
Lifeobreaker - Polski szachista wygrał z Alexandra Botez, która jest ponad 100 punktó...

źródło: comment_1617047484hfrPh3bYcwH66ylsk7ObKP.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grał dzisiaj polski streamer z kanadyjską streamerką w szachy o 100 subów, wygrał i spoko. Ale Polacy zrobili taki gnój u niej na czacie, że w takich sytuacjach aż wstyd przyznawać się do bycia Polakiem i rozumiem Polaków, którzy w grach udają obcokrajowców. Zwierzyniec.
#twitch #szachy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach