Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@becvvv: na pewno nie
@becvvv: tak, gra
Uczę siostrzeńca lvl 5 grać w szachy. Pomaga mi jego starszy brat, który go doszkala wieczorami, uczy póki co zasad, ale młody potrafi już zagrać partię i wie, jak się poruszać po szachownicy i ile pkt. mają bierki. Na razie tyle. Obiecałem mu, że jak wygra ze mną pierwszy raz, to pojedziemy do sklepu i kupię mu dowolne klocki lego, jakie tylko będzie chciał. To motywuje go do trenowania, bo wymarzył sobie
mam pytanie i chciałbym was zapytać o jakieś rady odnośnie tego zagadnienia
#szachy
#szachy
Ilu z was potrafi grać na ślepo ? i czy uczyliście się tego jakoś ?
- tak 11.7% (9)
- nie 58.4% (45)
- nigdy nie próbowałem , ale bym ogarnał 10.4% (8)
- co to gra na ślepo 19.5% (15)
@Czessplejer: im więcej będziesz grał tym łatwiej Ci będzie się połapać, kwestia przyzwyczajenia :D
Bawią mnie osoby, co zaznaczyły: nigdy nie próbowałem , ale bym ogarnał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bawią mnie osoby, co zaznaczyły: nigdy nie próbowałem , ale bym ogarnał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jedwabnik43: ustawienia, zjeżdżasz na sam dół i jest opcja gry na ślepo (niewidoczne bierki) :D
- 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
>Poza tym fakt że on miał mieć 45 sec na grę a one 50 to jest żart
akurat handicap w szachach jest czyms calkiem normalnbym i czesto spotykanym
@Razzish:
- 4
@Razzish: Odbieram wrażenie, że masz problem z tym że Twitch czat chciał wymusić przeprosiny dla jakiejs dziewczyny. Bo ogólnie to Twitch czat wymusza przeprosiny dla każdego, kto według nich został w jakiś sposób skrzywdzony, niezależnie czy to facet czy dziewczyna xD wczuwaja się też w postaci w grach, czy jakieś zwierzątka itp., i często piszą "biedny ktoś tam Sadge".
Ogólnie chodzi mi, że to pisanie "przeproś ją/go" jest dość popularne
Ogólnie chodzi mi, że to pisanie "przeproś ją/go" jest dość popularne
Co gracie najczęściej
#szachy
#szachy
Co gracie najczęściej
- Rapid 40.0% (40)
- Blitz 38.0% (38)
- Klasyk 18.0% (18)
- Inne (napisz) 4.0% (4)
917
Polski szachista wygrał z Alexandra Botez, która ma tytuł WFM.

Jest ponad 100 punktów wyżej od niego i ma tytuł WFM. Trochę się zdenerwowała pod koniec xD
z- 175
- #
- #
- #
- #
- 9
- 4
- 84
- 102
Najlepsze jest to że Bartek jeszcze 4 miesiące temu miał po 400 widzów, a teraz jest w topce polskiego twitcha i jednym z największych twórców szachowych na całym twitchu. W mniej niż pól roku od nikomu nie znanego typa z Radomska do gościa która gra z Hikaru i umawia się z nim na przyszłe gry xD
#twitch #szachy
#twitch #szachy
@marian-stefan: 400 widzów to nie jest noname na Twitchu, z tyloma widzami ludzie potrafią już normalnie się utrzymywać ze streamowania
- 44
@marian-stefan: pol roku temu gral w lige z 30 fps dla 10 widzow i odpalal streamy dla jajec. to brzmi lepiej niz 400 widzow bo tyle to niektorzy maja cala "kariere" i to wcale nie jest mało
- 229
- 75
@AaBbCcDdEeFf: Śledzę twitcha już z jakieś 8-9 lat, ale takiego p-----------a jak u Bartka, to dawno nie widziałem xD Gość jest szefem
- 6
@smieszekjanek: No to tak, jest taki gość Bartek Rudecki, grał sobie trochę w ligę na wysokim poziomie a teraz grywa w szachy na streamach na poziomie 2200-2300 ratingu (poziom na którym są już oficjalne tytuły w skrócie). Nie wiem dokładnie jak długo streamuje ale od paru miesięcy jego publiczność się zwiększa ze streama na streama w giga tempie, a na wczorajszej transmisji grał z siostrami Botez, które (profesjonalnie? nazwijmy to)
- 155
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 29
@KeYzO: Niech czeka, Hikaru grzecznie czekał aż ten skończy partyjke z oponentką XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 180
- 75
@Snegzam: trzeba mu przyznać, że przyniósł powiew świeżości na polskiego twitcha
- 143
@Snegzam: @EgzeQTroll: i dużo świeżości do języka angielskiego: "biblioteks" xD
- 99
- 193
- 50
@Lifeobreaker: Najpierw obie siostry Botez i jeszcze Hikaru w kolejce czeka





























Byłby piękny
#szachy
źródło: comment_1617107466qqxYqL8iqzG8XI2e5mIPd2.jpg
Pobierz