Jestem uzależniony od szachów. Próbuje zasnąć, zamykam oczy i nie widzę nic innego poza jakimiś pozycjami szachowymi które latają mi po głowie.
#szachy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@CyganAnonek Będą następne. Tamten stream i tak był zły, bo mój laptop jest chory. Wyczyścić kilka gb zbednej pamięci, naładuj, pięknie ci działa Off-line, a internet to była katastrofa. Czasami dochodził przesył do wartości zaledwie 20 KB/s ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brokatowa: zrobiłem łącznie jakieś 300 zadań treningowych i 50 puzzle rushów. W rankingu treningowym mam 1800 pkt, a w puzzle rushu wczoraj pyknęło 24 rozwiązanych. Ogólnie zawsze byłem całkiem dobry w testach iq, ale chyba za to mam lekki autyzm xD

Ten na filmiku to szybciej robi te zadania niż ja myślę xD
becvvv - @Brokatowa: zrobiłem łącznie jakieś 300 zadań treningowych i 50 puzzle rushó...
  • Odpowiedz
wydawało mi się , że jest aktywność i tam musi coś być


@Czessplejer: problem taki, że miałeś mało czasu na wykorzystanie aktywności, wystarczyło zagrać dwa powolne ruchy i czarne ogarnęły swoje problemy, a jakość więcej u nich została ;)

przez neta bym tyle nie usiedział


Myślałem tak samo, ale zacząłem grać z ludźmi z lichess4545 - fajny sposób na zdobycie dobrych partii treningowych online :D
  • Odpowiedz
że miałeś mało czasu na wykorzystanie aktywności


@Czessplejer chodziło mi o czas na szachownicy, nie na zegarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zagrałeś 2-3 ruchy nie wykorzystujące aktywności Twoich figur i przeciwnik zdążył się wybronić, poprawiając pozycję swoich słabo ustawionych wież i gońca.
  • Odpowiedz
@budus2: Ogólnie wykonał nieprawidłowy ruch i przegrał przez to partię. Z wywiadu pomeczowego wynikło, że po prostu miał głowie najkrótszą drogę do swojego piona by go podbronić i z automatu tak zagrał.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, tam grają totalni amatorzy którzy dostali trenerów by szybko ich ogarnęli. Wciąż grają słabo jak to początkujący.


@Amasugiru: Szachy to nie MMA. Tutaj początkującym się jest przez pierwszych kilka lat.
  • Odpowiedz
Czy chess.com banuje wogole oszustów? Typ co gralem tydzień temu na poziomie 1000 elo ma już 1900 dzisiaj a dokładność koło 99 maw każdej partii
#szachy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Login776: Tak, ale zwykle musi to być pewna sytuacja. To że ktoś skoczył z 1000 na 1900 i ma wysoką dokładność o niczym nie świadczy, bo może ten ktoś dopiero założył konto, ale faktycznie jest na poziomie >2000. W takiej sytuacji nie trudno o skoczenie w górę. Ba, niektórzy mistrzowie szachowi streamujacy na youtube/twitch robią nawet specjalnie takie "serie" filmików. Patrz np. https://www.youtube.com/playlist?list=PL4KCWZ5Ti2H6I-rSwBeq9YQu1T9tPZa-p :) Trafiasz na takiego Hikaru ze speedrun
  • Odpowiedz
Jakie platformy polecacie do gry online?
Dużo latek spędzonych na kurniku, chess.com nie przemawia i szukam czegoś ;)
#szachy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach