czemu na lichess dla niektórych partii dostępna jest taka analiza jak po prawej, a dla innych tego nie ma?
#szachy
#szachy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1616348624ih6IQx9bBAS480pRMdvfxl.jpg
Pobierzczemu na lichess dla niektórych partii dostępna jest taka analiza jak po prawej, a dla innych tego nie ma?
czemu dla niektórych partii automatycznie generuje
źródło: comment_1616314006lpYIBFU1pTozXtx6P7uQ09.jpg
Pobierz
źródło: comment_1616257921O8MwoQnXR0u55b1CQLKWKp.gif
Pobierz
źródło: comment_1616242672HrYlmO4PwuYOnD9QCWfOOi.jpg
Pobierz
źródło: comment_16161500853NheuGpzVVK1xUGIGoCR3K.jpg
Pobierz
źródło: comment_1616114587OMs2eNxjyMBhEuYIM3sO3j.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Białymi gram zawsze włoską, a czarnymi sycylijską. Nauczyłbym się czegoś nowego i ciekawego, co polecacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panooowie, Gambit Łotewski to sztuka hipnozy, czasem hetmany same wpadają ( ͡
Prawda jest taka, że lepszy jest kiepski debiut , ale znany niż dobry Ale bez znajomości planu