Wszystko
Wszystkie
Archiwum
#!$%@?, nawet filmu nie mogę sobie obejrzeć, bo mi ciągle ktoś przeszkadza. 45 minut, a ja obejrzałem #!$%@? 15 minut. Następnym razem chyba sobie autentycznie pójdę do piwnicy to przynajmniej będę miał spokój. Czuję się jak główny bohater Dnia Świra, gdy próbował siąść do lektury. Ja #!$%@?ę...
#przegryw #sylwesterzwykopem #sylwester
#przegryw #sylwesterzwykopem #sylwester
@brednyk: Tylko, że ja oglądam to na kompie bez reklam... :(
@Destruktor91: To taką też mam, ale jest zawalona pod sam sufit, więc wolę suszarnie.
PS. Okno ma roletę, więc prawie jakby go nie było. ;)
PS. Okno ma roletę, więc prawie jakby go nie było. ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Taką #rozkminy mam
#!$%@? kasy ze spółek skarbu państwa na #sylwester to już #!$%@? delikatna przesada
Śmieli się niektórzy, że ośmiorniczki, że kręcą lody
Pewnie kręcili jak wszyscy, ale to dla mnie dopiero początek chlewu obsranego
#niepopularnaopinia #gorzkiezale #4konserwy #neuropa #polityka #bekazpisu
#!$%@? kasy ze spółek skarbu państwa na #sylwester to już #!$%@? delikatna przesada
Śmieli się niektórzy, że ośmiorniczki, że kręcą lody
Pewnie kręcili jak wszyscy, ale to dla mnie dopiero początek chlewu obsranego
#niepopularnaopinia #gorzkiezale #4konserwy #neuropa #polityka #bekazpisu
@ameliniowyguzik: a mogli np. na taka madonne a tak pojdzie na jakiegos zenka martyniuka . Ehh co za wiocha i obciach
@Stricte89: ale dobra zmiana. Zwykli szmaciarze
- LifesGood
- steppenwolf90
- Lucider5
- wypopeq2599
- konto usunięte
- +4 innych
- 3
@Der_Deutscher_Kaiser: miejsce na cmentarzu
@Der_Deutscher_Kaiser: będzie, w krematorium.
- 13
Już teraz życzę wszystkim Mirkowiczom spod tagu #sylwesterzwykopem szczęśliwego Nowego Roku! Obiecałam sobie, że w 2019 r. odetnę się w pewnym stopniu - oby jak największym - od "social" mediów i ogólnie internetu. Za bardzo przysłoniło mi to wszystko rzeczywistość i odebrało praktycznie cały wolny czas. Trzymajcie kciuki :D PS. Konta nie usuwam, bo i tak wiadomo, że "zawsze wracają" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sylwester #oswiadczenie
- konto usunięte
- ANDRZ_J
- xud9
- reev
- Mrtinez
- +8 innych
- 0
@schantelle: tez uwazam ze za ten czas moglbym jakas ksiazke przeczytac
- 0
@Fredericksen: bo takii wielkomiejsko warszawski - dla bananowych dzieci i celebrytów :P
@Fredericksen: bo multikulturowy
Ja siedzę z żona z synkiem ktory ma 2 miesiące i z treściami. Najlepszego dla wszystkich.
#sylwester
#sylwester
Zapraszam do wspolnego ogladania i komentowania osadzonego strumyka z tvn lub polsatu czy innego na czat dla wykopu, logowanie poprzez wykop. w tamtym roku było nas 800 osob o polnocy https://mirko.chat/chat/sylwesterzwykopem #sylwesterzwykopem #przegryw #sylwester
- konto usunięte
- BooB
- Zero
- RUDY9000
- MrProfeska
- +2 innych
- 3
- 2
- 1
#pracbaza #sylwester #sylwesterzwykopem mirki kto dziś w tym kończącym się roku pracuje? Dziś mam tą przyjemność za chwilę rozpocząć zmianę do rana ;)
- Exodus3013
- mala_kropka
- PodwozieByloZle
- PiccoloColo
- szumoo123
- +1 innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 226
Są jakieś Mireczki lub Mirabelki świętujące nadejście Nowego Roku na trzeźwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ujawnijcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#sylwesterzwykopem #sylwester #abstynencja #alkohol #alkoholizm
#sylwesterzwykopem #sylwester #abstynencja #alkohol #alkoholizm
- stanleyfinger
- reev
- pancreaticcarcinoma
- tekon
- konto usunięte
- +221 innych
- 19
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Właśnie kończę w samotności najgorszy rok w swoim życiu. Na „szczęście”, kolejny zapowiada się jeszcze gorzej... Zdrowia
#sylwester #sylwesterzwykopem #feels #przegryw
#sylwester #sylwesterzwykopem #feels #przegryw
@bebeto39: przestań sie juz uzalac nad sobą
- konto usunięte
- konto usunięte
- Daniel5027
- bartus88
- setkadolarow
- +20 innych
@jestem_tu_tylko_na_sylwester_: odeszła równy rok temu w nowy rok, wyobraź sobie. A moje smutki mają bardziej złożone podłoże niż jedna borderka. Chociaż nie powiem, złapałbym jakąś fajną za biodro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Fredericksen: Masz szota?
@Devih: Dwójka
#heheszki #sylwester #nowyrok #sylwesterzwykopem
Wszystkiego najlepszego mirki i mirabelki! Po 3 poprzednich sylwestrach spędzonych w pracy ten jeszcze 20 minut w robocie i w końcu nowy rok przywitam w domu!
Wszystkiego najlepszego mirki i mirabelki! Po 3 poprzednich sylwestrach spędzonych w pracy ten jeszcze 20 minut w robocie i w końcu nowy rok przywitam w domu!
- xud9
- konto usunięte
- rustupl
- konto usunięte
- JoeShmoe
- +3 innych




















#warszawa #sylwester #warszawskiewykoppiwo #wykopiwowarszawa
Komentarz usunięty przez autora