Już teraz życzę wszystkim Mirkowiczom spod tagu #sylwesterzwykopem szczęśliwego Nowego Roku! Obiecałam sobie, że w 2019 r. odetnę się w pewnym stopniu - oby jak największym - od "social" mediów i ogólnie internetu. Za bardzo przysłoniło mi to wszystko rzeczywistość i odebrało praktycznie cały wolny czas. Trzymajcie kciuki :D PS. Konta nie usuwam, bo i tak wiadomo, że "zawsze wracają" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sylwester #oswiadczenie