Założyłem konto w kantorze #aliorbank żeby odbierać przelewy walutowe związane z działalnością gospodarczą. Pierwszy przelew w USD - kwota nieco ponad 3 tys. USD. Oczywiście coś musiało pójść nie tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bank klienta zaproponował wysłanie przelewu #swift w EUR (jako że Polska znajduje się w UE - pomijając już nawet fakt, że EUR nie jest obowiązującą u nas walutą). Klient nieświadomy skutków zgodził się na
Bank klienta zaproponował wysłanie przelewu #swift w EUR (jako że Polska znajduje się w UE - pomijając już nawet fakt, że EUR nie jest obowiązującą u nas walutą). Klient nieświadomy skutków zgodził się na












Chodzi o to, aby ustawić obok siebie dwa okna apki telefonu, i żeby nie trzeba było patrzeć ich sobie klikając, trzymając i przeciągając myszką, tylko wziąć sobie taki touchpad, wcisnąć hotkey aby wiadomo było co ma robić, i