- Dzień dobry poprosze hamburgra z Colą;
- Ok. Cola z lodem czy bez?
- Bez loda hehe;
- A słomkę Panu dać czy wyjmie Pan z butów?
#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Peprzraszam bardzo poszkujecie pracy w tej Pizzeri?
- Sorry, ale nie;
- Na pewno?
- Na pewno;
- To kiedy ktoś przyjdzie do mego stolika, po zamówenie?
#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Dzien dobry czy macie jakieś krewetki?
- Owszem. Są Włoski, Hiszpańskie, Greckie. Jakie pani sobie życzy?
- Wszystko jedno i tak nie będę z nimi gadać

#suchar
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwóch Łotyszy ucieka przed chłodem do Rosji. Jeden chłop siedzi w saniach, jego przyjaciel ciągnie. Mija wiele godzin. Łotysz ciągnący sanie upada i łamie nogę. "Moja noga! Złamałem nogę" krzyczy. Ale nie ma odzewu na jego wołania. Jego przyjaciel na saniach umarł już dawno, dla niego trud skończony.

#suchar #sucharai
ryhu - Dwóch Łotyszy ucieka przed chłodem do Rosji. Jeden chłop siedzi w saniach, jeg...

źródło: OIG

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Co będzie robić Stuu po odsiadce?
- Zostanie piłkarzem bo świetnie rozgrywa jedenastkę :)

#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach