#mandat #monitoring #policja #strazmiejska #wykroczenie #bytom #podprad #ruchdrogowy
Witam, mam pytanie, wjechałem dziś ulicą pod prąd, zorientowałem się po dwóch sekundach od wjazdu, więc wjechałem na parking po prawej i zawróciłem- dobra, mój idiotyczny bląd, ale była zupełnie pusta droga, więc nie spowodowałem zagrożenia. Czy ktoś z Was spotkał się z mandatem z systemu monitoringu miejskiego,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yanosikpl: dwie uwagi:
1) Sąd Okręgowy w Poznaniu może powiedzieć jedno a Sąd Okręgowy w Pcimiu Dolnym może powiedzieć drugie..

2)

Natomiast kamery miejskiego monitoringu rejestrują obraz, a nie poszczególne zdarzenia i nie ujawniają wykroczeń, rejestrując
  • Odpowiedz
#mandat #strazmiejska #fotoradary
dostałem właśnie przesyłkę od straży miejskiej z małej miejscowości, którą pewnie kiedyś przejeżdżałem o 20 km/h za szybko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak to jest z tymi fotoradarami, coś kojarze że głosowali nad zniesieniem tego, czy jednak aktualne do końca roku ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzyszo: aktualne... wskaż brata, brat szwagra, szwagier żone, żona kochanka z nigerii i niech się to ciągnie ;) ja jestem na etapie czekania na komornika ;D
  • Odpowiedz
@Mentor: Jeżeli miejsce nie było prawidłowo oznaczone, zarówno znakami poziomymi, jak i pionowymi, to jak najbardziej można odwołać się od tak nałożonej opłaty. Można też skorzystać, z naszego wzoru wniosku o umorzenie takiej kary. Więcej o tkz. "opłatach dodatkowych", można przeczytać na naszym blogu odwolaniemandatu.yanosik.pl. Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, może poddać taką należność egzekucji, a sama opłata podlega przedawnieniu, niestety dopiero po 5 latach.
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Łączę się w cierpieniu bo mieszkam na Żeromskiego/Makuszyńskiego. Przez budowę na Słodowcu, ludzie przestawili się na Duracza, a z Duracza do mnie pod chałupę. W dodatku ogrodzili ten duży teren z parkingiem na Sacharowa ;(
  • Odpowiedz