ktoś wie co się stało z Auto Club Revolution? Fajna gierka była i nie bagnla teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

efeeem


pojawiają się komentarze, że funkcjonariusze nie wykonują swoich obowiązków z należytą starannością. Zupełnie inne zdanie ma nasz czytelnik Michał. Dostał on stuzłotowy mandat za butelkę po piwie oraz baniak po płynie do spryskiwaczy w koszu na śmieci...
zRocznica
od 19.08.2022
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking