@gadpustynny: raz też zgłosiłam, chociaż miałam z tym spory problem, policja nie chciała się tym zając, straż miejska nie odbierała telefonów, dopiero za którymś tam razem się udało, ktoś mnie gdzieś przelączył... proponuję, że jak już zgłosisz i będziesz mieć numer tel., gdzie można to zgłaszać wkleić tu, ja chętnie sobie taki w telefonie zapiszę :) os. kopernika / junikowo here.
  • Odpowiedz
#policja #mandat #traficar #krakow #strazmiejska

Siemka,

Sytuacja jest następująca. Wypożyczonym trafikiem w lipcu jechałem przez Lea. Wjechałem na miejsce zaparkować, ale zauważyłem że w tym dniu Lea w tamtych godzinach ma zakaz postoju, więc po prostu wycofałem i odjechałem. Obok stali miejscy którzy jak widać zdążyli spisać numery ;) Dziś przyszło mi pismo że mam wskazać kierującego i że mam mandat. Nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DOgi: Ok jest dobrze, mam trasę i czas zakończenia wynajmu. Zgodnie z danymi z traficara zakończyłem wynajem o 16:32. Miejscy wpisali mi że parkowałem o 20:05, teraz już na pewno nie przyjmę mandatu :) Co więcej, nie mam zamiaru tak tego zostawiac.
  • Odpowiedz
@nairoht: edit już wiem w czym problem. Zostawiłem samochód przy czym po kilku godzinach tam się pojawia zakaz. To za inny dzień jednak. Przy czym w tym wypadku jeżeli ktoś parkuje traficara w poniedziałek na Lea to przy braku wynajmu musi go we wtorek przeparkować. Super, chyba jednak zapłacę ten mandat (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Łoo, to już nie dostane darmowej coli ani redbulla na rynku. Pamiętam upalny dzień, gdy akurat trafiłem na dziewczyny rozdające napoje z chłodziarki. Wtedy nawet Cola Zero mi smakowała. Teraz dają 500 zł mandatu za coś takiego.

http://www.smwroclaw.pl/?p=3406

#strazmiejska #mandat #wroclaw #zywiec
Wykopaliskasz - Łoo, to już nie dostane darmowej coli ani redbulla na rynku. Pamiętam...

źródło: comment_A5QUIAtXDYX2AyC515c41jbjsC4umk4d.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz dają 500 zł mandatu za coś takiego.

zabrania się organizowania wydarzeń służących działaniom reklamowym, w tym mających na celu promocję produktów lub usług


@Wykopaliskasz: Czy jak stoją świadkowie jechowy ze stoiskiem to też mandacik?
  • Odpowiedz
Dzisiaj widziałem auto z blokadą straży miejskiej. Tylko że kierowca chciał być cwany i skręcił koła tak, że blokada by się nie zmieściła na lewe przednie koło, więc SM założyła ją na tylne lewe koło. Co w takiej sytuacji? Słyszałem, że blokadę można tylko nałożyć na lewe przednie koło. SM może tak sobie założyć blokadę na inne koło??

#strazmiejska #mandat #polskiedrogi #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olek0209: Zakłada się z reguły na lewe z przodu, żeby kierowca widział (skoro jest gamoniem i parkuje na zakazie np to może nie zauważyć, że auto nie jedzie), ale może być na którekolwiek koło
  • Odpowiedz
Mirki doświadczone w bojach ze strażą miejską potrzebuje pomocy,wracam do samochodu i widzę że dostałem mandata, a właściwie świstek od SM do stawienia sie na komendzie. Czy jak tam do nich pójdę jest jakaś szansa na dogadanie sie bo nie zasłaniałem widoku ani nic wiec nie stanowiło to zagrożenia, a mandat dostałem za stanie za blisko skrzyżowania, (czerwone mój samochód, niebieskie inne samochody). Czy jak się nie stawie jest jakaś szansa ze
arkus98 - Mirki doświadczone w bojach ze strażą miejską potrzebuje pomocy,wracam do s...

źródło: comment_tqIIh4YjGkZfo3hMQu2S1rI6Gc41QcQt.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jak się nie stawie jest jakaś szansa ze nie przyjdzie listem?


@arkus98: bliska zeru..
nie powinieneś tam stawiać samochodu, utrudniałeś wyjazd z posesji w lewo i zasłaniałeś widok.
  • Odpowiedz