Dobra czas ograć stare ścigałki. Zaczynamy od :
- Redneck Offroad Racing
- Stunt GP
- Re-Volt
- Ford Street Racing
- Track Mania Orginal
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta gierka jakby ją zremasterować to nawet obecnie by kopała dupę.


@j557: Przecież powstał remaster na 20 rocznicę: 20th Anniversary Edition
Arkadian - > Ta gierka jakby ją zremasterować to nawet obecnie by kopała dupę.

@j557...
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: nie muszą tego streamować ważne żeby nagrywali
treningi pewnie polegają na doskonaleniu danego fragmentu speedrunu a nie na rzeczywistym ukończeniu gry
jeśli już próbują to wydaje mi się że każdy to nagrywa właśnie żeby uniknąć takich sytuacji o jakich piszesz
a jak nie nagrywają i im się to przydarza to śmierć frajerom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noerror: Ja bym powiedział, że nie i nie. Mod nie jest skończony, ale w zasadzie już teraz w pełni skończony jest obszar większy niż ten w Originale i to skończony tak, że jest nawet lepszy. Nie ma co się dziwić twórcy moda siedzą nad tą grą znacznie dłużej n ona powstawała, znają więc silnik i Lore jak własną kieszeń. Dodaje mapkę by zobrazować jak to wygląda, obszar zaznaczony czarną kreską
Gigamesh - @noerror: Ja bym powiedział, że nie i nie. Mod nie jest skończony, ale w z...

źródło: Tamriel_Rebuilt_Claims_Map_2023-10-03

Pobierz
  • Odpowiedz
Witam czy ktoś może wie jak nazywa się gra , gdzie chodziło się górnikiem pod ziemią. Taki wyższy żółty facet bodajże z czerwonym kaskiem i wysadzało się bloki ziemii i szukało złota czy jakiś rzeczy które dawały punkty czy jakoś w ten deseń. Pamiętam te grę za dzieciaka i była instalowana, albo z przeglądarki. Była to gra 2D i można było się poruszać góra dół lewo prawo.
Gra o której mówię była minimalnie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamięta ktoś grę z lat 1999-2001 to była gra z gatunków RPG / Strategia, możliwe że polskiego studia. Kupiłem ją na jakiejś wyprzedaży CD w markecie.
W grze byliśmy osadnikiem w USA, przemierzaliśmy stepy, walczyliśmy z Indianami, można było chyba nawet założyć własne miasto albo fort. Broniło się fortu, polowało na zwierzynę itd

#staregry #pcmasterrace #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach