Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: voicechat + tracker czasu spędzonego w grze, można było sobie ustawić userbara na forach ze statystykami profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@snickers111a o panie kiedy to było, 2009-2010 rok? W cod1ue, cod2, BF2 się pykało i gadało z ziomeczkami, swoją drogą jak xfire padło to bezpowrotnie straciłem kontakt z niektórymi ludźmi, z którymi nie wymieniłem się żadnymi innymi danymi kontaktowymi ( ͡°( ͡°
@Philosohero: @vateras131 z tego co pamiętam było na maxa kijowe - lagowało i nie miało jakoś super dopracowanych opcji - wszyscy siedzieli na TeamSpeaku bo miał całkiem całkiem zarządzanie kanałami i można było też dorzucać ludzi z zewnątrz tylko dając im hasło do danego pokoju, bez dostępu do reszty rzeczy. Bardzo popularne w MMORPG jak wypożyczało się do party jakąś osobę z poza gildii.
Xfire był typowo do chwalenia się no-life'm
@snickers111a: Absolutnie przezajebisty program, liczenie czasu spędzonego w grze, łatwe robienie screenów czy nagrań video (w późniejszym okresie można było nawet streamować), dołączanie jednym kliknięciem do serwerów, na których grali znajomi, a przede wszystkim czat ze znajomymi i ultra lekka nakładka działająca praktycznie w każdym tytule.

Do dzisiaj nie potrafię pojąć, jak Xfire mógł paść. Nie kojarzę, żeby próbowali chociażby wprowadzać jakieś płatne funkcje premium, korzystało z niego mnóstwo osób, a
nie było tam voicechatu


@vateras131: był, ale tylko w "grupach" bo na indywidualnym czacie nie dało się gadać, ale wystarczyło, że 2 osoby dołączyły do pokoju/grupy i była możliwość rozmów głosowych.

@snickers111a najlepszy program, szkoda, że nie zapisałem sobie typu screenów co miałem zrobionych za jego pomocą. do tego możliwość włączenia w rogu licznika FPS i zegarka podczas gry - super. A sam miałem tam ponad 3000 godzin w LoLa przegrane,