Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 200
I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.
Ta zostaje tradycyjnie otwarta na T=-00:21:37 i zamknięta 21m 37s po wyścigu #wykopobrazapapieza
Toyoty nadal na czele wyścigu po dość pewne zwycięstwo, niedaleko czai się BMW i Caddilac #12.
w #83 Yifey przeskakujący między 5 i 6 pozycją z Ferrari #51
Ta zostaje tradycyjnie otwarta na T=-00:21:37 i zamknięta 21m 37s po wyścigu #wykopobrazapapieza
Toyoty nadal na czele wyścigu po dość pewne zwycięstwo, niedaleko czai się BMW i Caddilac #12.
w #83 Yifey przeskakujący między 5 i 6 pozycją z Ferrari #51
źródło: 1
Pobierz@czyznaszmnie: dziękuję za to co robisz od lat 🙏
Dzięki, że wytrzymałeś
źródło: plusniem-bo-usniem-lech-walesa
Pobierz@MatyasHunyadi: potrzebne FCY na jakieś 10 minut
@MatyasHunyadi: spisek Ferrari
- 5
- 88
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk, @Litu, @Loginus-Maximus, @Logistyk_z_Cadillaca
- 1
- 14
@MatyasHunyadi: zostało 120 min #83 ma 1/2 baku tankują co 50min wiec za 25 min potem za 75 i może dojedzie ostatnie kółko na 2% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@larvaexotech: Dobrze zakładasz
@larvaexotech: bez awarii i fartownych SC tak.
- 2
- 2
- 74
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@Kokotko, @kokus, @kolatek_domowy, @Kondziu25, @Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be
- 1
@m__b
@Referentdsniezgodnosci: Chłopie, oni są 4 minuty za Cadillaciem, jakby nie było w nocy SC to byliby 7 minut XD
- 0
@JednaRenkaJedenKaleka: no lol raczej pytam bardziej typu ile straty do fabryki na tym było
- 1
- 71
Lista na T= -8:00:00, 2/3 wyścigu za nami!
Niewielkie zmiany w stawce, na torze dość spokojnie. W #83 po Robercie jedzie Hanson. Prowadzi Cadilac 2 minuty przed toyotą nr8, ale to BMW #20 na wirtualnym P2. Na tor wraca #38, ale to prawie 40 okrążeń straty.
W LMP2 oba polskie zespoły za prowadzącym #30
Niewielkie zmiany w stawce, na torze dość spokojnie. W #83 po Robercie jedzie Hanson. Prowadzi Cadilac 2 minuty przed toyotą nr8, ale to BMW #20 na wirtualnym P2. Na tor wraca #38, ale to prawie 40 okrążeń straty.
W LMP2 oba polskie zespoły za prowadzącym #30
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@kokus, @kolatek_domowy, @Kondziu25, @Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor
@czyznaszmnie: Dzień dobry
- 32
Lista na T= -11:00:00
Katastrofa w Cadillacu, najpierw kara Drive Through dla #101, chwilę później problemy Sebastiana Bourdais #38 który zjeżdża do garażu, tracąc 8 okrążeń. Tą samą karę DT otrzymuje Toyota #8 i prawdopodobnie tracą szansę na zwycięstwo.
Zyskuje na całej sytuacji #83, wchodząc nawet na P4 na chwilę przed swoim pitstopem. Jedziemy zupełnie inną strategią od reszty, i jak się uda to się uda
Katastrofa w Cadillacu, najpierw kara Drive Through dla #101, chwilę później problemy Sebastiana Bourdais #38 który zjeżdża do garażu, tracąc 8 okrążeń. Tą samą karę DT otrzymuje Toyota #8 i prawdopodobnie tracą szansę na zwycięstwo.
Zyskuje na całej sytuacji #83, wchodząc nawet na P4 na chwilę przed swoim pitstopem. Jedziemy zupełnie inną strategią od reszty, i jak się uda to się uda
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@BoloMaster, @Cashbreaker, @Chodok, @comanchee, @Cynterfuga, @Damian12922, @deadskinmask, @DJArmani, @Dookuro, @Dr-Livingstone, @drsteve, @dwupierogankapustu, @Dymass, @Ektor, @elemylinkiniebieskie, @elLimon, @fafkolec, @faziorz, @Fenrisek
- 1
@Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk, @Loginus-Maximus
- 37
Lista na T= -12:00:00, już za chwilę połowa wyścigu!
Nadal stabilnie w stawce, przetasowaniami rządzą pitstopy. Dwie FCY w ostatniej godzinie, najpierw w żwir wpadł młody Trulli, a chwilę po jego wyjeździe awarii uległ Genesis #19. Udało się zrestartować z popychu i Genesis zjechał do boxu.
#83 tymczasowo na P8, prowadzą cadilaki.
W LMP2 na czele Piekarze #343 przed Dorian Pin w #30
Nadal stabilnie w stawce, przetasowaniami rządzą pitstopy. Dwie FCY w ostatniej godzinie, najpierw w żwir wpadł młody Trulli, a chwilę po jego wyjeździe awarii uległ Genesis #19. Udało się zrestartować z popychu i Genesis zjechał do boxu.
#83 tymczasowo na P8, prowadzą cadilaki.
W LMP2 na czele Piekarze #343 przed Dorian Pin w #30
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@Cashbreaker, @Chodok, @comanchee, @Cynterfuga, @Damian12922, @deadskinmask, @DJArmani, @Dookuro, @Dr-Livingstone, @drsteve, @dwupierogankapustu, @Dymass, @Ektor, @elemylinkiniebieskie, @elLimon, @fafkolec, @faziorz, @Fenrisek, @fevo
- 1
@Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk, @Loginus-Maximus, @Logistyk_z_Cadillaca, @LuiZaho
















Niby Kubica najszybszy spośród trzech Ferrari ale dużo więcej czasu spędził w czystym powietrzu od kierowców #51. Calado 76% czystego powietrza, Giovinazzi 77%, Pier Guidi 81%
Kobayashi z #7 najszybszy w całym wyścigu - 3:27,48,
źródło: 2dar3qxrdd7h1
Pobierz#343 i #43 może nie najszybsi ale z przodu stawki. Bijoy Garg, srebrny kierowca #343 szybszy od srebrnego Śmiechowskiego z #43 o 2 sekundy na okrążeniu który kręcił 3,42:61
Doriane Pin kolejna niekoniecznie najszybsza ale za to solidna ze swoim 3:40,05
źródło: nj5kyqxrdd7h1
PobierzW seriach zarządzanych przez ACO i IMSA w Hypercarach mogą jeździć kierowcy od srebrnych w górę, 99% kierowców to złoci i platynowi. W LMP2 musisz wystawić co najmniej jednego srebrnego, a do tego nie może