Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
10
HoMM3 - Nekropolia nadal grywalna

Autor: "This is why you always ban this ... atrocity." https://www.twitch.tv/theknownworld
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
#gry #staregry #castlevania #retrogaming #pcmasterrace #pc
CASTLEVANIA THE LECARDE CHRONICLES 2 do ściągnięcia na PC na stronie projektu
Fanowska gra oparta na legendarnej już serii gier "Castlevania" została upubliczniona.
Osadzona
CASTLEVANIA THE LECARDE CHRONICLES 2 do ściągnięcia na PC na stronie projektu
Fanowska gra oparta na legendarnej już serii gier "Castlevania" została upubliczniona.
Osadzona

- 48
@RudySzarik: Airfix Dogfighter - przeszedłem całość zarówno jako Alianci jak i państwa Osi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to bez kodów! Bo o nich dowiedziałem się później, jak już miałem Internet w domu. Ileż to godzin grania było! Mega grywalna gierka, mimo że bez wodotrysków. Pierwszy złamany joystick właśnie na Airfixie :D #gimbynieznajo
- 3
@mandrake13: Gdy grałem w to jak byłem młody to uważałem, że ostatnia misja jest nie do przejścia. Ale kilka lat temu zainstalowałem ponownie i wszystko poszło pięknie. Teraz mam zamiar kolejny raz przeżyć tę przygodę :D
23
Alley Cat - [MS-DOS

Kto pamięta tą gierkę :D godziny spędzone.. i ten dźwięk pc speakera
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zwanek: ojej, ale fajnie (。◕‿‿◕。) pamiętam jak kiedyś w to grałam. jakiś czas temu chciałam to znaleźć, ale nie mogłam sobie przypomnieć jak ta gra się nazywała
- 2
@inka_niszczycielka: Dwie godziny przeglądałem dzisiaj katalogi z grami .jar, ale się opłaciło xD
Kumpel polecił, ktoś grał? Fajne to? Jak to się ma z grywalnością do Monkey Island?
#motocykle #gry #staregry #lucasarts #przygodowki #gimbynieznajo
#motocykle #gry #staregry #lucasarts #przygodowki #gimbynieznajo
źródło: comment_XOQ1pomoLYNJL4Atr7iu07k7jynN1fcc.jpg
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 22
@zaxcer: tak same s---------e sterowanie jak w oryginale, nie da się grać. Croc miał podobne, smutek.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
A to nie jest Jedi wars Jedi academy?
@Momono przegralem na multi chyba z rok dzien w dzien
eh te klany, ile tam mialem znajomosci i ile ja zycia na to stracilem
eh te klany, ile tam mialem znajomosci i ile ja zycia na to stracilem
@Momono: grim fandango!
@Momono: ale bym zagrała w star warsy takie racer. No ale na windzie 8 i wyżej nie dzialajo :(
Probuje sobie przypomniec nazwe gierki. Jak dobrze pamietam bylo to cos w stylu Jagged Alliance 2, grafika wygladala na ciut mniej dopracowana, jednak gra urywala glowe iloscia statystyk ktorymi byly charakteryzowane postacie, oraz ogromnym otwartym swiatem. Wydaje mi sie, ze podobnie jak JA2 fabularnie gralo sie najemnikiem (lub druzyna najemnikow?).
Gra byla dosc slabo znana, juz teraz przegladnalem to https://www.similargamesto.com/jagged-alliance-2/ i pare innych podobnych stron i jej nie widze.
#staregry
Gra byla dosc slabo znana, juz teraz przegladnalem to https://www.similargamesto.com/jagged-alliance-2/ i pare innych podobnych stron i jej nie widze.
#staregry
- 2
@piwniczak: Wcale mnie to nie dziwi bo sam miałem tak z wieloma grami. Jednak z tego co teraz obejrzałem to widzę, że gra wyprzedała swoją erę. Tak jak sam podkreślałeś ogrom statystyk, duża mapa, bitwy czołgów w czasie rzeczywistym w pierwszej osobie i to wszystko w grze z 1991. Do tego nawet dziś oryginalny świat. Myślę, że byłaby to świetna baza na grę nawet dziś.

@N3iK: Jest emulator tego sprzętu, który działa z DosBoxem: Munt 32. Polecam :D
189
Nintendo może zaprezentować SNES Classic Edition jeszcze w tym roku

Wygląda na to, że Nintendo zaprzestało produkcję konsolki NES Classic Edition, aby skupić się na swoim kolejnym projekcie. Jeszcze w tym roku światło dzienne może ujrzeć remake kolejnego klasyka - SNES Mini, czyli SNES Classic Edition.
z- 85
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ogarniam sobie ostatnio Steel Panthers World War 2, turową strategię stworzoną na bazie Steel Panthers II z '96 roku. Można pobrać ją za darmo z tej strony: http://www.shrapnelgames.com/Camo_Workshop/WW2/WW2_page.html
#staregry #gry
#staregry #gry
źródło: comment_G4lR7y2jDKUYr5etfkFgClSubrwarIlV.jpg
Pobierz@polskicichowski mam gdzieś nawet jeszcze box z CD w jednej z piwnic i pamiętam, że podręcznik do niej na a4 wydrukowany z polskimi dopiskami w optimusie gdzie kupowalem
Z kolezka grałem w 2002 online 5 godzin mapkę z market garden


















Pmiętam, że grałem w nią na C64 i była mega wciągająca :)
#gry #staregry
źródło: comment_RjJQCDUHme2QUs4HzYwWfTTkGoTmZio5.jpg
Pobierz