@RudySzarik: Airfix Dogfighter - przeszedłem całość zarówno jako Alianci jak i państwa Osi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to bez kodów! Bo o nich dowiedziałem się później, jak już miałem Internet w domu. Ileż to godzin grania było! Mega grywalna gierka, mimo że bez wodotrysków. Pierwszy złamany joystick właśnie na Airfixie :D #gimbynieznajo
  • Odpowiedz
@mandrake13: Gdy grałem w to jak byłem młody to uważałem, że ostatnia misja jest nie do przejścia. Ale kilka lat temu zainstalowałem ponownie i wszystko poszło pięknie. Teraz mam zamiar kolejny raz przeżyć tę przygodę :D
  • Odpowiedz
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Probuje sobie przypomniec nazwe gierki. Jak dobrze pamietam bylo to cos w stylu Jagged Alliance 2, grafika wygladala na ciut mniej dopracowana, jednak gra urywala glowe iloscia statystyk ktorymi byly charakteryzowane postacie, oraz ogromnym otwartym swiatem. Wydaje mi sie, ze podobnie jak JA2 fabularnie gralo sie najemnikiem (lub druzyna najemnikow?).
Gra byla dosc slabo znana, juz teraz przegladnalem to https://www.similargamesto.com/jagged-alliance-2/ i pare innych podobnych stron i jej nie widze.

#staregry
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piwniczak: Wcale mnie to nie dziwi bo sam miałem tak z wieloma grami. Jednak z tego co teraz obejrzałem to widzę, że gra wyprzedała swoją erę. Tak jak sam podkreślałeś ogrom statystyk, duża mapa, bitwy czołgów w czasie rzeczywistym w pierwszej osobie i to wszystko w grze z 1991. Do tego nawet dziś oryginalny świat. Myślę, że byłaby to świetna baza na grę nawet dziś.
  • Odpowiedz