Wpis z mikrobloga

Takie coś ostatnio dorwałem, Playstation Dual Joystick się nazywa. Kontroler był w tragicznym stanie. W środku coś latało, a niektóre przyciski były permanentnie wciśnięte, jednak przy pomocy śrubokręta i wody z mydłem przywróciłem mu pełną sprawność. Teraz jedynym problemem jest, jak widać, jego wygląd.
I tu pojawiają się moje pytania:
1: Jaki preparat do czyszczenia plastiku kupić?
2: Czy uda mi się dokupić membrany chroniące mechanizm joysticków? Te oryginalne są trochę zniszczone.
3: Jaki wybrać preparat do czyszczenia gumy? Chcę wyczyścić nim gumę z uchwytów joysticków i ewentualnie membrany, jeśli nie uda mi się ich dokupić.
#psx #retrogaming #pytanie #kiciochpyta #staregry(?)
Pobierz Zwanek - Takie coś ostatnio dorwałem, Playstation Dual Joystick się nazywa. Kontroler...
źródło: comment_goTPDZTL0EFzUCpL1vKy0D9apgfacd2P.jpg
  • 10
@wytrzzeszcz: Sprawdzę, chociaż zależy mi na czymś, co można na polskim rynku kupić ;p
Głównie chcę się pozbyć "pożółkłości", bo jakichś głębokich, miejscowych przebarwień raczej nie widzę.
@RzecznikWykopu: Wiem właśnie, bo już risercz robiłem. Większy potencjał widzę w podpięciu tego do PC.
Niemniej i tak z nabytku jestem zadowolony, tym bardziej, że nic mnie nie kosztował ;p

@Czupax: Czyli muszę doczytać, czy w tym przypadku na pewno się sprawdzi, a potem przetestować ^^