Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rbk17: Ja chciałem zacząć od I i przejść wszystkie, ale zarzuciłem ten temat. Jedynka nie do ogrania już dla mnie, za późno się urodziłem chyba. Pierwsza część w jaką grałem to VIII i w ogóle to było moje pierwsze rpg. Miałem wtedy jakoś 12 lat. Oczarowany zostałem od razu. Potem grałem w VII i VII, następnie IX, która była już dużo słabsza, ale dalej mi pasowała ta forma rozgrywki i
  • Odpowiedz
@lewymaro: Ja przyjąłem "stare gry" do konsol sprzed piątej generacji, ew. Jaguar z piątej i nieprzekraczalny rok 1995. PSX już nie, gdyby ktoś pytał.

2006 r. to już kosmos i niemal nówki :)
  • Odpowiedz
50 najlepszych gier strategicznych wszechczasow wedlug Rock, Paper, Scissors:

1 Civilization IV
2 Alpha Centauri
3 Crusader Kings II
4 Supreme Commander: Forged Alliance
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OSH1980: Tak a Simcity i Tropico to Citybuilder, Transport Tycoon i RCT to Tycoony, CIV i Master of Orion to 4X, Jagged Alliance to też gra taktyczna i tak dalej, podgatunków strategii są setki.
  • Odpowiedz
Ładnie to tak, że GOG.com sprzedaje scrackowaną grę za 43.09 PLN (nie do końca usunięte zabezpieczenie, bo trzeba nacisnąć klawisz) + emulator DosBox na licencji GNU GPL?
https://www.gog.com/game/disney_aladdin

Tak swoją drogą, sprawdziłem na wiki, że GOG.com to właśność CD Projekt - tego samego co sprzedaje Wiedźmina.
https://pl.wikipedia.org/wiki/GOG.com

serwis
K.....y - Ładnie to tak, że GOG.com sprzedaje scrackowaną grę za 43.09 PLN (nie do ko...

źródło: comment_65WbjnR4bAALpwlQRdi7unK6wKMhSPKh.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurp: Bez problemu. Na początku miałem trochę problemów, ale potem jakoś się przyzwyczaiłem. Mam ekran 5" i dosyć spore opuszki więc czasami robiłem missclick. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Próbowałem ostatnio na padzie od X360 pograć i sterowanie jest podobne, ale ciut lepsze niż na telefonie - zastanawiam się jakiego portu użyć do splitscreen + obsługa padów, kiedyś grałem z bratem na SS w Doom Legacy, ale
  • Odpowiedz