Wszystko
Najnowsze
Archiwum

rbk17
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Asterling
- 1
@G-R-B: Bo te gry trochę jednak odstraszają w dzisiejszych czasach archaicznością.

G-R-B
- 1
@rbk17: Ja chciałem zacząć od I i przejść wszystkie, ale zarzuciłem ten temat. Jedynka nie do ogrania już dla mnie, za późno się urodziłem chyba. Pierwsza część w jaką grałem to VIII i w ogóle to było moje pierwsze rpg. Miałem wtedy jakoś 12 lat. Oczarowany zostałem od razu. Potem grałem w VII i VII, następnie IX, która była już dużo słabsza, ale dalej mi pasowała ta forma rozgrywki i
7
Galeria screenów z Tibii z lat 1997-2003 [1000+ zdjęć]
Łezka się w oku kręci, gdy patrzy się na starą grę z tak ogromną duszą. Sam grałem od 2003, ale to co się wtedy działo w tej grze miało o wiele więcej duszy niż teraz, chociaż sam wróciłem z mięch temu.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
11
Ukończyłem "The Legend of Zelda" 31 lat po premierze

Moja ocena jest taka, że nikt nie nadaje legendarnego statusu jakimś grom zupełnie bez powodu. Dobrze się bawiłem przy The Legend of Zelda z 1986 roku.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 11
ehh dajcie mi kontynuację tej gry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

- 2
@baniorz_z_modzela: Część 2

@baniorz_z_modzela: Gdzie tu się daje minusy? Dałbym z 10. Chociażby za tag.
- 4
Ale bym zagrał w Empire at War 2 (╯︵╰,)
#starwars #gry #pcmasterrace czy 2006 to już #staregry ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#starwars #gry #pcmasterrace czy 2006 to już #staregry ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_An0eqh8NaJQR8mhdmQg5BlSs9pE8Ffk6.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lewymaro: Ja przyjąłem "stare gry" do konsol sprzed piątej generacji, ew. Jaguar z piątej i nieprzekraczalny rok 1995. PSX już nie, gdyby ktoś pytał.
2006 r. to już kosmos i niemal nówki :)
2006 r. to już kosmos i niemal nówki :)
- 2
- 0
@pciem: na steamie hd? dodaj http://steamcommunity.com/id/jurigag to jebnę next time
Grał ktoś już w tą zapomniana grę Tactical Ops ? #staregry #tacticalops
- 3
@MrocznaKapibara: matka przez 2 godziny potrafiła blokować komputer, bo jeszcze chwilę
pamiętam jak cały dzień z ciotką grała bo rekord miały
pamiętam jak cały dzień z ciotką grała bo rekord miały
- 3
@MrocznaKapibara: moja mama w to grała, przestała gdy siedząc w tylnych ławkach kościoła miała ochotę przestawiać paniom przed nią berety ze względu na kolor xD
Mozna pograc w Castle Of The Winds nie tylko opensourcowo, ale rowniez online :)
http://game.castleofthewinds.com/
#rpg #linuxgaming #staregry
http://game.castleofthewinds.com/
#rpg #linuxgaming #staregry
https://gaming.youtube.com/channel/UCX987qT7zwZekqt33GZ0ngA/live Zapraszam na streama z Gta Vice City - Start 23:20 :)
#gry #gta #staregry
#gry #gta #staregry
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@JazzJackrabbit: xD
- 35
50 najlepszych gier strategicznych wszechczasow wedlug Rock, Paper, Scissors:
1 Civilization IV
2 Alpha Centauri
3 Crusader Kings II
4 Supreme Commander: Forged Alliance
1 Civilization IV
2 Alpha Centauri
3 Crusader Kings II
4 Supreme Commander: Forged Alliance
Ładnie to tak, że GOG.com sprzedaje scrackowaną grę za 43.09 PLN (nie do końca usunięte zabezpieczenie, bo trzeba nacisnąć klawisz) + emulator DosBox na licencji GNU GPL?
https://www.gog.com/game/disney_aladdin
Tak swoją drogą, sprawdziłem na wiki, że GOG.com to właśność CD Projekt - tego samego co sprzedaje Wiedźmina.
https://pl.wikipedia.org/wiki/GOG.com
https://www.gog.com/game/disney_aladdin
Tak swoją drogą, sprawdziłem na wiki, że GOG.com to właśność CD Projekt - tego samego co sprzedaje Wiedźmina.
https://pl.wikipedia.org/wiki/GOG.com
serwis
źródło: comment_65WbjnR4bAALpwlQRdi7unK6wKMhSPKh.jpg
Pobierz- 8
@grzegoor: pierwsza gra, jaką przeszedłem po zakupie peceta milion lat temu! ale żeby grać w to na telefonie to sobie nie wyobrażam ;)
- 1
@kurp: Bez problemu. Na początku miałem trochę problemów, ale potem jakoś się przyzwyczaiłem. Mam ekran 5" i dosyć spore opuszki więc czasami robiłem missclick. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Próbowałem ostatnio na padzie od X360 pograć i sterowanie jest podobne, ale ciut lepsze niż na telefonie - zastanawiam się jakiego portu użyć do splitscreen + obsługa padów, kiedyś grałem z bratem na SS w Doom Legacy, ale
Próbowałem ostatnio na padzie od X360 pograć i sterowanie jest podobne, ale ciut lepsze niż na telefonie - zastanawiam się jakiego portu użyć do splitscreen + obsługa padów, kiedyś grałem z bratem na SS w Doom Legacy, ale
- 5
#staregry #transporttycoon
Jak dla mnie jedna z lepszych gier. Podrasowali starą wersję i naprawdę przyjemnie się gra.
Transport Tycoon Deluxe z wieloma udogodnieniami jak np. pobieranie mapek online czy również grę online.
Jak dla mnie jedna z lepszych gier. Podrasowali starą wersję i naprawdę przyjemnie się gra.
Transport Tycoon Deluxe z wieloma udogodnieniami jak np. pobieranie mapek online czy również grę online.
źródło: comment_uW727cWbZWqg8XRqqtDORO17onehkVI4.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@piwniczak: Tego nie wiem. Ale wiem że próbowałem pełną rok czy dwa lata temu i strasznie paskudna grafa. :|
@joteska: PRZYPOMINAM, ŻE WAMPIRZY LORDOWIE SĄ W 100% ZBALANSOWANI.
Polecam przyciszyć nieco słuchawki przy oglądaniu poniższego filmiku.
Polecam przyciszyć nieco słuchawki przy oglądaniu poniższego filmiku.

@nickszalinski: Przepraszam, dzisiaj jestem trochę zmęczony. Ale dziękuję Ci za to, że za wszelką cenę walczysz o jakość moich komentarzy. Bywaj zdrów.



















