Ja pierdzielę, przypomniałem sobie jakąś starą grę, gdzie walczyło (?) się na jakiejś arenie czy supermarkecie.. może tych miejscówek było więcej, rzut izometryczny chyba..

Jedną z postaci był (chyba!) jakiś mega gruby clown.. ogólnie dziwna gra, rocznikowo gdzieś 1996-1999? Mniej więcej te czasy co pierwszy Postal.
Mam w głowie dosłownie jeden obrazek z tej gry i nie wiem nawet jak jej szukać. Coś mi się z 'circus' kojarzy, ale to może być totalnie zmyślone.

Kurde,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veuch: hmm z tego opisu nic mi nie przychodzi do głowy... To była bijatyka, jak np. Mortal Kombat, czy bardziej beat'em up, jak np. Double Dragon czy Fighting Force? Z drugiej strony piszesz, że rzut izometryczny - to do bijatyki ani beat'em up nie pasuje. 2d czy 3d? Jaka gra najbardziej podobna do tego, żeby był jakiś punkt zaczepienia?
  • Odpowiedz
#gry, #rts, #staregry, #lowcygier

Na Bundle Stars można od dzisiaj kupić całą kolekcję klasyków w jednym bundlu - American Conquest z dodatkiem Fight Back i Dwie części kozaków z (chyba) wszystkimi dodatkami za 2,19 Euro

Polecam wszystkim fanom klasyki :)

https://www.bundlestars.com/en/bundle/the-art-of-war-bundle
blogger - #gry, #rts, #staregry, #lowcygier 

Na Bundle Stars można od dzisiaj kupi...

źródło: comment_4OknPirDOhliRBp0MbOIk1H932dhyT1i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacząłem przechodzić klasyczne Rollercoaster Tycoon 1, jednak jedna rzecz mi się nie zgadza. Czy wszystkie praktycznie atrakcje są darmowe i trzeba ustawiać cenę? Jakoś wydawało mi się, że zawsze ceny były jakoś ustalone. Podobnie z ceną na wejście, co chwilę dostaje informacje, że wstęp za tani, a ustawiona cena już prawie 20$.
Wersja jest ze #steam
#kiciochpyta #gry #staregry #rollercoastertycoon
Baero - Zacząłem przechodzić klasyczne Rollercoaster Tycoon 1, jednak jedna rzecz mi ...

źródło: comment_mLHGJ2oBvEKqlN7z5qsUfD0KHPVtLGgK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na dworcu kolejowym w Poznaniu jest taka dosyć obskurna i zapomniana kawiarenka internetowa. Nikt tam chyba nie zachodzi, bo choć komputerów stoi tam sporo, to nie widziałem nikogo by ktoś z nich korzystał. Ale nie o to chodzi. Przy wejściu stoją tam 2 automaty. Jeden jakiś Segi, ale wyłączony (nie wiadomo czy działa), a drugi z obudową EUROGAMES i Killer Instinct, ale zamiast Killer Instinct mamy tam władowanego Tekkena 3! Dżojsticki są
A.....o - Na dworcu kolejowym w Poznaniu jest taka dosyć obskurna i zapomniana kawiar...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hans_Olo: więcej tam robienia sobie jaj z filmu z siebie samego i samoświadomości bycia hollywodzkim blockbusterem niż poważnych wątków, scena z trójki kiedy po poważnym zebraniu gość wyskakuje przez okno i nikt sobie nic z tego nie robi to mistrzostwo, nawet drewniane efekty specjalne wyglądają jakby były celowo robione tak słabo, trylogia ironią maskuje swoje niedoskonałości
  • Odpowiedz
@tomwolf: korwa kiedys widzialem jakas stronke gdzie typ tak dokladnie przeanalizowal budowe doskonalego miasta w faraonie, ze nadawaloby sie to na prace inzynierska
  • Odpowiedz