Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Gandezz: może trafisz na allegro jakieś używane Creative muvo albo Sanse Clip? Idealny byłby zen nano plus (choć nie ma klipsa) - miałem kiedyś i to był najlepszy odtwarzacz jaki miałem w życiu - niestety został wyprany a potem już nie znalazłem kolejnego :(
Idealny byłby zen nano plus
@powaznyczlowiek: widzę kolega też ze starych, dobrych czasów. :D Mam gdzieś w szafie szarego MuVo TX. (。◕‿‿◕。)
mirki jak odzyskac dane/sklonowac ze smartfona ktory ma uszkodzony ekran?
jakis program do tego?
musze #rozowypasek pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#android #pytanie #sprzet #problem #zalesie #rozowepaski
jakis program do tego?
musze #rozowypasek pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#android #pytanie #sprzet #problem #zalesie #rozowepaski
- 0
@reformatore: karta sd tak, usb otg nie wlaczalem, to samsung j3 nie wiem czy jest domyslnie?
Mirki
mam pytanie odnośnie podświetlenia klawiatury a być może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Poprzednia klawiatura (6cio letniego laptopa) uległa już kolejnemu uszkodzeniu i musiałem ją wymienić. Jako że różnica w cenie między zwykłą a podświetlaną to 10 zł kupiłem tę drugą.
Na płycie głównej znajduje się miejsce gdzie powinno znajdować się gniazdo taśmy do podświetlenia ale brak "plastiku" nie jest wielkim problemem, jeśli nie uda się podłączyć tego inaczej wydrukuję sobie takie
mam pytanie odnośnie podświetlenia klawiatury a być może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Poprzednia klawiatura (6cio letniego laptopa) uległa już kolejnemu uszkodzeniu i musiałem ją wymienić. Jako że różnica w cenie między zwykłą a podświetlaną to 10 zł kupiłem tę drugą.
Na płycie głównej znajduje się miejsce gdzie powinno znajdować się gniazdo taśmy do podświetlenia ale brak "plastiku" nie jest wielkim problemem, jeśli nie uda się podłączyć tego inaczej wydrukuję sobie takie
źródło: comment_bGegBWm83e9Hobw0S5U2tSo2hYYcmN8V.jpg
Pobierz1
Uwaga!Policjanci zabezpieczyli ponad dwieście przedmiotów. Ktoś je rozpoznaje ?

Poznańscy policjanci zabezpieczyli ponad dwieście przedmiotów, które mogą pochodzić z przestępstw. Zostały one znalezione w mieszkaniach zatrzymanych osób. Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje swoją własność, proszony jest o kontakt z policjantami.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
17
Wojsko na sprzedaż za grosze! Opel Astra za 750 zł czy saksofon za 600 zł

Samochód osobowy Opel Astra za 750 zł, ciężarowe Stary, części zamienne do Fordów, a nawet krajalnice do chleba czy... saksofony. Agencja Mienia Wojskowego w marcu organizuje kolejne przetargi. Udział może wziąć każdy - Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje do skutku.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Ktoś kojarzy o co chodzi z:
https://www.x-kom.pl/p/392350-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-720-15-i5-8250u-20gb-1tb-rx550.html
Co to za elementy montażowe, chodzi o jakąś śrubkę czy z tym jest więcej zabawy? Napisałem do sklepu, ale zanim odpiszą to pewnie potrwa, a chciałem mieć go już na jutro.
Dysk: Możliwość montażu dodatkowego dysku M.2 PCIe/SATA (brak elementów montażowych)
https://www.x-kom.pl/p/392350-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-720-15-i5-8250u-20gb-1tb-rx550.html
Co to za elementy montażowe, chodzi o jakąś śrubkę czy z tym jest więcej zabawy? Napisałem do sklepu, ale zanim odpiszą to pewnie potrwa, a chciałem mieć go już na jutro.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
EZVIZ S5
@comfortably_numb: zobacz:
https://www.wykop.pl/wpis/29253551/jaka-kamerka-sportowa-do-200zl-moze-byc-z-chin-ama/#comment-103868319
https://www.wykop.pl/wpis/29436527/kamerasportowa-xiaomiyi-gopro-mireczki-pytanko-%CA%96-/#comment-104551543
a jakby coś to pw.
używam gitup git2 z sensorem 16 Mpx i rozdzielczością 2k do filmików i właśnie zdjęć. w tych linkach powyżej znajdziesz moja playliste na yt.
Hej,
Testował ktoś tę kartę SD?
http://allegro.pl/karta-sandisk-ultra-microsdxc-200gb-a1-u1-100mb-s-i6952091487.html
#kartypamieci #nintendoswitch #sprzet
Testował ktoś tę kartę SD?
http://allegro.pl/karta-sandisk-ultra-microsdxc-200gb-a1-u1-100mb-s-i6952091487.html
#kartypamieci #nintendoswitch #sprzet
- 0
@indywidualny: rozmiar faktycznie dziwny, ale sandisk wyprodukowal taka serie. Ostatecznie kupilem ale z blistrem. Bez blistra wieksze ryzyko chinskiej podroby. I tak zamierzam przepuscic to przez jakis benchmark i zobaczyc czy chociaz zblizy sie do reklamowanych osiagow.
@Yubi: To zawołaj. Mam aktualnie jakąś 64 GB, ale to tymczasowe rozwiązanie. Niedługo się nie pomieszczę i przydałoby się coś większego.
- 1
Siema, szukam fajnego zestawu do programowania. W oczy wpadło mi takie połączenie:
Monitor
Laptop
Za całość wychodzi koło 4700, monitor, jak i laptop mają w miarę dobre opinie, ale nie mogłem znaleźć żadnej obszernej recenzji po polsku albo angielsku. Zestaw będzie służył w 90% do programowania, jakieś opinie, rady, propozycje? Chciałbym się zamknąć w 5000zł, najlepiej 14 calowy laptop, ale 15,6" też przejdzie. Monitor koniecznie qHD.
#programowanie #sprzet
Monitor
Laptop
Za całość wychodzi koło 4700, monitor, jak i laptop mają w miarę dobre opinie, ale nie mogłem znaleźć żadnej obszernej recenzji po polsku albo angielsku. Zestaw będzie służył w 90% do programowania, jakieś opinie, rady, propozycje? Chciałbym się zamknąć w 5000zł, najlepiej 14 calowy laptop, ale 15,6" też przejdzie. Monitor koniecznie qHD.
#programowanie #sprzet
- 1
@Krall: Monitory Benq mam dwa. Modele zupełnie inne, ale ogólnie ta marka to dobra cena w stosunku od jakości. Tym bardziej jak do programowania, a nie jakichś gier, czy grafiki.
Laptop jak dla mnie bardzo spoko. Nie wiem tylko na ile Ci zależy na baterii i ile on wytrzyma na tej 3-komorowej.
Zwróć tez uwagę, że nie ma w cenie systemu operacyjnego. Jeśli zamierzasz działać na linuksie, to upewnij się,
Laptop jak dla mnie bardzo spoko. Nie wiem tylko na ile Ci zależy na baterii i ile on wytrzyma na tej 3-komorowej.
Zwróć tez uwagę, że nie ma w cenie systemu operacyjnego. Jeśli zamierzasz działać na linuksie, to upewnij się,
@Krall: Faktycznie, miałem do czynienia tylko z OEM, a tej licencji nie da się przenieść.
- 2
eglobalcentral.pl / rhinocamera.pl
Miał z Was ktoś do czynienia z tymi sklepami? Jak tam przebiega procedura płatności oraz czy przesyłki są obciążane VAT albo CŁEM? Interesuje mnie jeden aparat o wartości ponad 3k i trochę się cykam- przebitka w porównaniu do aparatu ze sklepu w PL to prawie 2k...
#fotografia #foto #obiektywy #aparaty #canon #sony #eglobalcentral #rhinocamera
Miał z Was ktoś do czynienia z tymi sklepami? Jak tam przebiega procedura płatności oraz czy przesyłki są obciążane VAT albo CŁEM? Interesuje mnie jeden aparat o wartości ponad 3k i trochę się cykam- przebitka w porównaniu do aparatu ze sklepu w PL to prawie 2k...
#fotografia #foto #obiektywy #aparaty #canon #sony #eglobalcentral #rhinocamera
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@carver 2280 calkiem jak stary desktopowy DDR :)
#komputery #allegro #sprzet #it #hdd #dysk
legit aukcja?
http://allegro.pl/poleasingowy-dysk-500gb-2-5-sata-do-laptopa-fv-i6916734158.html
Potrzebuje dysk conajmniej 320gb do starszego laptopa bo już ledwo zipie, dlatego szukam cebulowo bo lapek jest wart ok 500-600 to nie chce wydawać pół jego wartości na dysk xd
legit aukcja?
http://allegro.pl/poleasingowy-dysk-500gb-2-5-sata-do-laptopa-fv-i6916734158.html
Potrzebuje dysk conajmniej 320gb do starszego laptopa bo już ledwo zipie, dlatego szukam cebulowo bo lapek jest wart ok 500-600 to nie chce wydawać pół jego wartości na dysk xd
- 1
- 1
kupię w rozsądniej cenie (do 300zł) używaną płytę główną zawierającą złącze M.2?
#komputery #skladamkomputer #sprzet #plytaglowna może #naprawalaptopow
#komputery #skladamkomputer #sprzet #plytaglowna może #naprawalaptopow
Mirki, kolejny raz szukam laptopa dla znajomego różowego. Może będziecie coś w stanie podpowiedzieć. Tym razem budżet to maksymalnie 3500 złotych.
Podstawowe wymagania to rozmiar 15 cali. Ponadto miałby być cienki i lekki oraz "taki jakiś ładny albo chociaż niebieski" :-D Oczywiście chodzi o to, żeby był jak najbardziej wydajnym sprzętem w tych pieniądzach.
Stosowany będzie głównie do prac biurowych, czyli mail, pakiet office, przeglądarka z multum kart, programy do księgowania.
Jak
Podstawowe wymagania to rozmiar 15 cali. Ponadto miałby być cienki i lekki oraz "taki jakiś ładny albo chociaż niebieski" :-D Oczywiście chodzi o to, żeby był jak najbardziej wydajnym sprzętem w tych pieniądzach.
Stosowany będzie głównie do prac biurowych, czyli mail, pakiet office, przeglądarka z multum kart, programy do księgowania.
Jak
- 1
Mireczki szukam dobrego routera pod xDSL.
Najważniejszy jest dla mniezasięg WIFI.
#sprzet #it #informatyka #hardware #router #routery #xdsl #multimedia #internet
Najważniejszy jest dla mniezasięg WIFI.
#sprzet #it #informatyka #hardware #router #routery #xdsl #multimedia #internet
@BluntRoller: jakość = FLAC ale nagrasz tylko tyle ile minut na CD.
- 0





















źródło: comment_WGa6h4fNU40PwPIPVCd2j7dHNiYy9s1U.jpg
PobierzPatrząc po zdjęciach raczej do utylizacji.