Jakiś w miarę tani odtwarzacz mp3? Budżet 50-60 zł. Wymagam w sumie tylko dobrej jakości dźwięku, klipsa do spodni i 2Gb lub więcej wbudowanej pamięci, ekranu nie musi być (ale jak by był to spx). Potrzebny do odtwarzania muzy podczas biegania :v

Coś możecie polecić?

#muzyka #mp3 #sprzet #audio
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gandezz: może trafisz na allegro jakieś używane Creative muvo albo Sanse Clip? Idealny byłby zen nano plus (choć nie ma klipsa) - miałem kiedyś i to był najlepszy odtwarzacz jaki miałem w życiu - niestety został wyprany a potem już nie znalazłem kolejnego :(
  • Odpowiedz
Mirki

mam pytanie odnośnie podświetlenia klawiatury a być może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Poprzednia klawiatura (6cio letniego laptopa) uległa już kolejnemu uszkodzeniu i musiałem ją wymienić. Jako że różnica w cenie między zwykłą a podświetlaną to 10 zł kupiłem tę drugą.
Na płycie głównej znajduje się miejsce gdzie powinno znajdować się gniazdo taśmy do podświetlenia ale brak "plastiku" nie jest wielkim problemem, jeśli nie uda się podłączyć tego inaczej wydrukuję sobie takie
mathkaczy - Mirki 

mam pytanie odnośnie podświetlenia klawiatury a być może ktoś b...

źródło: comment_bGegBWm83e9Hobw0S5U2tSo2hYYcmN8V.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś kojarzy o co chodzi z:

Dysk: Możliwość montażu dodatkowego dysku M.2 PCIe/SATA (brak elementów montażowych)

https://www.x-kom.pl/p/392350-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-720-15-i5-8250u-20gb-1tb-rx550.html

Co to za elementy montażowe, chodzi o jakąś śrubkę czy z tym jest więcej zabawy? Napisałem do sklepu, ale zanim odpiszą to pewnie potrwa, a chciałem mieć go już na jutro.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@indywidualny: rozmiar faktycznie dziwny, ale sandisk wyprodukowal taka serie. Ostatecznie kupilem ale z blistrem. Bez blistra wieksze ryzyko chinskiej podroby. I tak zamierzam przepuscic to przez jakis benchmark i zobaczyc czy chociaz zblizy sie do reklamowanych osiagow.
  • Odpowiedz
Siema, szukam fajnego zestawu do programowania. W oczy wpadło mi takie połączenie:
Monitor
Laptop
Za całość wychodzi koło 4700, monitor, jak i laptop mają w miarę dobre opinie, ale nie mogłem znaleźć żadnej obszernej recenzji po polsku albo angielsku. Zestaw będzie służył w 90% do programowania, jakieś opinie, rady, propozycje? Chciałbym się zamknąć w 5000zł, najlepiej 14 calowy laptop, ale 15,6" też przejdzie. Monitor koniecznie qHD.
#programowanie #sprzet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krall: Monitory Benq mam dwa. Modele zupełnie inne, ale ogólnie ta marka to dobra cena w stosunku od jakości. Tym bardziej jak do programowania, a nie jakichś gier, czy grafiki.

Laptop jak dla mnie bardzo spoko. Nie wiem tylko na ile Ci zależy na baterii i ile on wytrzyma na tej 3-komorowej.

Zwróć tez uwagę, że nie ma w cenie systemu operacyjnego. Jeśli zamierzasz działać na linuksie, to upewnij się,
  • Odpowiedz
eglobalcentral.pl / rhinocamera.pl

Miał z Was ktoś do czynienia z tymi sklepami? Jak tam przebiega procedura płatności oraz czy przesyłki są obciążane VAT albo CŁEM? Interesuje mnie jeden aparat o wartości ponad 3k i trochę się cykam- przebitka w porównaniu do aparatu ze sklepu w PL to prawie 2k...

#fotografia #foto #obiektywy #aparaty #canon #sony #eglobalcentral #rhinocamera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki, kolejny raz szukam laptopa dla znajomego różowego. Może będziecie coś w stanie podpowiedzieć. Tym razem budżet to maksymalnie 3500 złotych.

Podstawowe wymagania to rozmiar 15 cali. Ponadto miałby być cienki i lekki oraz "taki jakiś ładny albo chociaż niebieski" :-D Oczywiście chodzi o to, żeby był jak najbardziej wydajnym sprzętem w tych pieniądzach.

Stosowany będzie głównie do prac biurowych, czyli mail, pakiet office, przeglądarka z multum kart, programy do księgowania.

Jak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach