Na dniach czeka mnie spowiedź bo znów mam być krzestnym i wymagają tego świstka że byłem u spowiedzi. Planuje księdzu powiedzieć prawdę, że ostatni raz u spowiedzi byłem 10 lat temu i że żadnych grzechów nie pamiętam. Myslicie ze sie w----i czy po prostu odbębni swoją robotę i następny? #pytanie #pytaniedoeksperta #kosciol #spowiedz #chrzest
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZnienawidziszMnie: jeśli "masz" być chrzestnym a nie rozumiesz istoty sakramentów chrztu i pojednania, a wynika to z Twojej wypowiedzi, to najlepiej będzie jak po prostu odmówisz znajomym/rodzinie pełnienia funkcji ojca chrzestnego z w/w powodu. To nie jest tylko impreza rodzinna jak się niektórym wydaje, ale dla ludzi wierzących poważne zobowiązanie.
  • Odpowiedz
I jeszcze ogłoszenia parafialne #mikromodlitwa #mirkomodlitwa #intencjepl #katolicyzm #chrzescijanstwo

Na Wielki Post prezentujemy video rekolekcje, w których ks. Piotr Buda opowiada o spowiedzi. Można pobrać naszą apkę, włączyć powiadomienia o nowych artykułach i dobrze przygotować się do świąt Wielkiej Nocy oglądając codziennie jeden odcinek :) Pod każdym filmem prezentujemy prośby o modlitwę z naszych tagów #spowiedz, #milosierdzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nikomu o tym nie mówiłam, dlatego ten wpis potraktuję jako publiczną spowiedź. Jak byłam mała, to po mszy mama dała mi 2 zł na WOŚP, poszłam więc do ludzi z puszkami, wzięłam naklejkę, a 2 zł schowałam do kieszeni. Naklejka wylądowała na lodówce, a ja za każdym razem jak na nią zerkałam, przypominałam sobie o swoim niecnym uczynku i uśmiechałam się pod nosem jaka to byłam sprytna. Teraz mi trochę głupio
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Staruszek u spowiedzi:
– Proszę księdza, w czasie wojny ukrywałem Żyda u mnie w piwnicy.
– To bardzo dobry uczynek, chwalebny!
– Ale proszę księdza, za każdy dzień musiał mi płacić 100 dolarów.
– To zrozumiałe, ryzykowałeś życiem, to żaden grzech.
– Co za ulga – mówi staruszek, oddala się na parę kroków, ale po chwili wraca i niepewnie pyta:
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Panas: ja walczę ze swoją przeszłością od lat i powiem ci jedno. Najważniejsze to w końcu uświadomic sobie że to TY jesteś głównym czynnikiem w twoim życiu. Aż mnie zaswedziało od couchingu. Bałem się prze długi czas podejmować ważne decyzje as życie nie zmusiło mnie do samodzielności. I to była najlepsza rzecz jaka mnie spotkała. Znajdź robotę na dłużej choćby na produkcji, wyprowadź się i wtedy zobaczysz że da się
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plackojad: szczerze to lepiej ruszyć dupę i już iść do prawdziwej spowiedzi, w końcu jak ksiądz usłyszy twoje grzechy to bardziej będziesz bardziej żałować za swoje grzechy .
  • Odpowiedz