21 lvl i za 5 lat pewnie będę miał to samo [jeśli nie będzie maga do tego momentu].
Socjofobia i brak umiejętności społecznych = kończy się tak. Choćbyś się zesrał to tak już jest, życie to dz...a.
Trzymaj się Miras.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Wszystko_albo_nic
moja mama miała udar. Nie jest niepełnosprawna, ale nie mogę jej zostawić samej bo po prostu nie będzie jej stać na opłatę rachunków i życie, bo zarabia minimalną krajową. Mieszkamy w warszawie, w dzielnicy w której sam czynsz to ponad 1000 złotych za 35 metrowe mieszkanie, a mnie nie stać żeby utrzymywać ją i mnie w dwóch różnych mieszkaniach. Uwierz mi, że bardzo chce się stąd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie, może głupie może nie. Co dorośli mówią podczas spowiedzi? Bo dzieci mogą mówić że nie słuchały rodziców albo dokuczały rodzeństwu, ale nie potrafię wymyślić niczego co mógłby powiedzieć dorosły, co jednocześnie nie brzmiałoby infantylnie. Nie słuchałem szefa? Obgadywałam Anetkę z HR? #katolicyzm #spowiedz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@placebo_: kradlem, robilem na zlosc blizniemu, cudzolozylem, obrazalem boga, opcji jest duzo. sky is the limit :)

Jak juz chcesz robic teatrzyk to przygotuj sie dobrze :)
  • Odpowiedz
@placebo_: Generalnie spowiedź to okazja do samorefleksji. To nawet kwestia, która może być niezależna od wiary: dobrze jest na głos wypowiedzieć co robisz źle w życiu, bo lepiej wtedy sformułować myśl. Ot czasem to może być infantylne, ale może dla Anetki z HR opierdzielenie nie jest infantylne, bo ma niską samoocenę i do pracy chodzi na psychotropach.
  • Odpowiedz
@Wikariusz123 Powinno się dać wszędzie ale lepiej się wcześniej umówić/zapowiedzieć. Dzwonisz do takich filipinów czy misjonarzy i Ci z pewnością pomogą.

  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze. Trzeba wreszcie stanąć twarzą w twarz z prawdą i powiedzieć sobie uczciwie. Jestem Werstapeniarzen, chcę żeby Max wygrał tytuł i będę zadowolony nawet jeśli zrobi to ładując Lewisa w ścianę. Lewisa lubiłem, ale zaczął mnie w------ć - wszystkim, z seryjnym wygrywaniem włącznie.
Nie lubię Daniela Riccardo, nie lubię Sainza, Kimi mnie męczy jak na niego patrzę, wolę charakternego Mazepina zamiast nijakiego Schumachera.
Za rok olewam Maxa i spermię do Norrisa, Leclerca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Najmilszy_Maf1oso ja najbardziej lubie Bottasa i Pereza. Lewis ma potezne dowiadczenie i umiejętności. Niezaprzeczalnie. Ale imho zachowuje sie jak palant, hipokryta i osoba podla. Tak samo zresztą Toto. Dlatego ich nie lubie. Maxa tez nie za bardzo lubie ale wole by wygral.
  • Odpowiedz
Johnny Cash to był gość. Zaśpiewać o celi śmierci przed więźniami... no nieźle!


Bardzo lubię Johnnego Casha ( ʖ̯)

#muzyka #
NerlaTotep - Johnny Cash to był gość. Zaśpiewać o celi śmierci przed więźniami... no ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach