Wpis z mikrobloga

z takich gimboateistycznych wyznań to kiedyś byłam małym głęboko wierzącym chłopcem
mimo to narażałam się na grzech śmiertelny i zawsze przy spowiedzi zapominałam o czesaniu putina i mówiłem że więcej grzechów nie pamiętam ale za wszystkie bardzo żałuję
po wszystkim jakby nigdy nic szłam połknąć jesuskowe ciałko


miałam przez to regularnie straaaaaaaaaaaaaaaaszneeeeeeeeeee wyrzuty sumienia i bałem się wiecznego potępienia w ogniu piekielnym
no ale przyznanie się do pałowania błaszczaka to było dla mnie po prostu za dużo nie byłem do tego zdolny
naprawdę moooooocnooooooo ryjące psychikę doświadczenie

dzisiaj pojęcie wstydu jest dla mnie obce i nie miałabym w sumie żadnych większych oporów przed stanięciem w środku miasta z transparentem tak masuję szyszkę
ale mimo to przed klękaniem przed obcym podstarzałym prawiczkiem i opowiadaniem mu o tym na ucho już mocne i raczej bym się na to nie zdobyła
to jest jakieś takie zbyt upokarzające i poniżające
sama forma tego

ogólnie mocno chory pomysł

#gimboateizm #wiara #katolicyzm #4konserwy #neuropa #bekazkatoli #chrzescijanstwo #spowiedz
#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #chodtokowypamientniczek
Chodtok - z takich gimboateistycznych wyznań to kiedyś byłam małym głęboko wierzącym ...

źródło: comment_QcUSxB3XdspVLrvRqaDQWXbh6eCuBVCo.jpg

Pobierz
  • 35
@Chodtok: Dobra, to jak w końcu mam się do ciebie zwracać?? Konstrukt społeczny zjadł śniadanie zamiast on/ona zjadł/zjadła śniadanie? Albo zjadło śniadanie? wtf. No nic, cześć konstrukcie społeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)