@sophisticated7: No to masz napisane gdzie jest err code i w gugla wklej :P A tak szczerze mowiac to odpal reset systemu na wszystkich i p-----l/ odpal reset systemu na wszystkich oprocz jednego na ktorym bedziesz szukal rozwiazania by pozniej wiedziec jak to rozwiazac jakby problem sie powtorzyl
  • Odpowiedz
@sophisticated7: miałem podobny problem w pracy w Asusie
Musiałem sciągnąć najnowsze sterowniki do chipsetu i VGA, zrobić format wgrać stery i wtedy zasysać aktualizacje.
Umnie r-------o tak się przy security update adobe flash (zobacz czy to nie przez to także)
  • Odpowiedz
Hej Mirki mam problem z kartą sd, parę dni temu w telefonie przestała mi działać karta micro sd, telefon wyświetlał informację o uszkodzeniu karty, próbowałem ją sformatować ale telefon nie może wykonać tej operacji, więc podłączyłem ja do pc i tam karta działa jest w połowie zapełniona danymi które na niej miałem da się je skopiować na pc i mogą zapisywać pliki na karcie, tylko gdy wyjmę kartę i włożę ponownie do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirko musze zrobic porzadek na kompie (nowy dysk). Plikow mam miliony. W roznych folderach. Balagan straszny.
Jest program ck mi wyszuka np wszystkie zdjecia/pliki word/pdf zebym mogl sie w tym wszystkim odnalezc ?

#pcmasterrace #programy #software
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki z #laptopy Może mi kto pomóc? Nie mam dźwięku w lapku. Klikając na ikonkę głośniczka wyskakuje mi: "wykrywanie problemów". Potem standard typu wyszukiwanie pomocy, aktualizacja. Sterowniki najnowsze, do lapka zaglądałem czy głośniczek się nie odłączył - wszystko ok. W menadżerze też wszystko ok. Zrobiłem scr, ale chyba na nim nic nie widać. Na głośniczku jest czerwony krzyżyk. #pomocy #software #hardware
b.....n - Wykopki z #laptopy Może mi kto pomóc? Nie mam dźwięku w lapku. Klikając na ...

źródło: comment_8dRS6zB5mgSSs06OoQzJepcZKxKlfJFQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@topol: Chłopie, chciałbym ale Ci dalej nie dam rady pomóc, zbyt wiele zmiennych. Rodzaj systemu, producent laptopa (czasem producent dorzuca soft do recovery, czy do szyfrowania zmieniając tym geometrię dysku), dodatkowe oprogramowanie, może na dysku jest przekroczony limit uszkodzonych sektorów, może jakiś soft dodatkowy wpływa (antywirus, coś do kopii zapasowych). Bez trzymania w rękach nie pomogę. Przykro mi.
  • Odpowiedz
Jako że właśnie zdecydowałem się na zakup dożywotniej licencji na nowy klient pocztowy - Mailbird, to w podziękowaniu dostałem 3 miesiące konta premium do oddania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natchnienie na zakup naszło mnie po ostatnim wydaniu nowej wersji stabilnej Thunderbirda z numerem 60. Zacząłem testować różne klienty pocztowe dostępne na rynku oraz czytałem komentarze nerdów pierwszego rzędu na dobrychprogramach. Miałem wahania co do wyboru eM Client, natomiast działał on
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WooSan zainstaluj sobie Deepina ściągnij sobie installke z source Forge (szybciej) ten będziesz miał wszystko co trzeba do biurowej pracy, a jak się rozmyslisz odinstaluejsz go z poziomu windowsa jak zwykły program
  • Odpowiedz
Jesteś programistą i masz narzędzia bez których nie wyobrażasz sobie swojej pracy? Podzielisz się tą informacją z nami?
https://trello.com/c/LEgr4KHT/67-34-o-narz%C4%99dziach-bez-kt%C3%B3rych-nie-wyobra%C5%BCam-sobie-pracy-co%C5%9B-w-tym-stylu
My to potem przegadamy i opowiemy o tych narzędziach w podcaście.
ostrapila.pl
#hardware #software #programowanie #programista15k #podcast #informatyka #it
#tools #narzedzia #przybornik #ostrapila #podcast #podcasting
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak bezpiecznie wyłączyć komputer z tego poziomu? Został przygotowany do sprzedaży. Naciskając przycisk zasilania z boku laptopa tylko go wygaszę a będzie w stanie czuwania i będzie cały czas migać niemały przycisk dopóki bateria nie padnie :P Problemy pierwszego świata :P

#komputer #komputery #laptop #laptopy #informatyka #windows #windows10 #software #pytanie
petrelli30 - Jak bezpiecznie wyłączyć komputer z tego poziomu? Został przygotowany do...

źródło: comment_genW84Mr76nX05rM6V2CGAYVGXS6oKSe.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki, mam #pytanie. Jaką wersję MS office najlepiej kupić do celów prywatnych, nic zaawansowanego? PowerPoint, Excel i Word. Tego potrzebuje. Licencja na 2 komputery. Które wersje się bardziej opłacają, czy warto kupować 2018 czy wcześniejsze wersje wystarczą do zastosowań domowych? Co powiecie o MS365? Czy kupowanie licencji na allegro jest bezpieczne? #programy #office #software #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eMaciek: najlepiej office365 ten dla użytkowników domowych, jak znajdziesz więcej osób to nawet taniej wyjdzie subskrypcyjnie
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: pytasz o to czy po Ciebie bagiety przyjdą o 6:00? Nie przyjdą, MS ma lepsze rzeczy do roboty niż dbanie o legalność u użytkowników domowych. Aczkolwiek umowa kupna sprzedaży nic nie zmienia, to tak jak byś kupił coś kradzionego na fakturę. I tak policja może Ci to zabrać w dowolnej chwili, beż żadnej rekompensaty. Lub Microsoft może po prostu zablokować klucz, i co jakiś czas robią takie akcje. A
  • Odpowiedz