Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
@lewymaro mirkowa sława która dumą mnie napawa XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ambrozja, aż się Kraków przypomina i się brudniej od smogu na serduszku robi.
- 5
Skoro tak to wszyscy powinni jeżdzić dzisiaj za darmo a nie tylko uprzywilejowana grupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://infogliwice.pl/komunikacja-miejska-za-darmo-wystarczy-miec-dowod-rejestracyjny/
Komunikacja miejska za darmo. Wystarczy mieć dowód rejestracyjny
https://infogliwice.pl/komunikacja-miejska-za-darmo-wystarczy-miec-dowod-rejestracyjny/
Komunikacja miejska za darmo. Wystarczy mieć dowód rejestracyjny
Ze względu na bardzo złą jakość powietrza nad obszarem miast i gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, dziś Osoby, które będą chciały skorzystać z darmowego przejazdu, muszą mieć przy
1170% PM10 - tego jeszcze nie widziałem. Rekord, rekordzik ? #warszawa #smog #dziendobry #j--------e
źródło: comment_UVOmwzRIF2goP8SvkwqGcpwHEsuIod7Z.jpg
Pobierz@Antiax Tylko O S T R O Ż N I E z przebywaniem na dworze podczas takiego powietrza XD
@Antiax: u mnie było 1800% w tym roku już, powyzej 1000% bylo co najmniej 10 razy w tym roku(wczoraj np). Na pradze.
ale nie w centrum, centrum jest w miare czyste. A ten wynik to błąd, skoro wszystkie stacje dookoła pokazują zupełnie inne dane.
ale nie w centrum, centrum jest w miare czyste. A ten wynik to błąd, skoro wszystkie stacje dookoła pokazują zupełnie inne dane.
- 12
Poszukuje linka do artykułu tego polityka, czy radnego, który zwalił winę na tego człowieka, co dzięki niemu zamontowali chyba w #krakow lub #wroclaw czujniki smogu.
On coś tam p-------ł, że parę lat temu nikomu smog nie przeszkadzał, a teraz wielce czujniki dali i każdy ma problem bo numerki widzi i to ten typ od czujników jest winny nagonki na miasto za smog, a nie smog.
No jakoś tak
On coś tam p-------ł, że parę lat temu nikomu smog nie przeszkadzał, a teraz wielce czujniki dali i każdy ma problem bo numerki widzi i to ten typ od czujników jest winny nagonki na miasto za smog, a nie smog.
No jakoś tak
- 1
@Junpei1948: a nie chodziło aby o Suchą Bez Kicka? Oni się burzyli, że poza Krakowem czujniki zainstalowano tylko w Suchej i się zrobiło że Sucha taka koszmarnie niezdrowa i fuuuj... I tak się wkurzyli że wypowiedzieli WIOŚ umowę na dzierżawę miejsca pod stację czujników smogowych... xD
- 1
@enron: To nie to, ale widzę że tez imba :P
Tam się wypowiadał na zebraniu w urzędzie miejskim czy coś w ten deseń, no i wszystko poszło na typa co zainstalował czujniki bo wcześniej nikomu niby smog nie przeszkadzał :P
Tam się wypowiadał na zebraniu w urzędzie miejskim czy coś w ten deseń, no i wszystko poszło na typa co zainstalował czujniki bo wcześniej nikomu niby smog nie przeszkadzał :P
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@PiorunZeusa: nie zwalczymy - przyjdzie zima 2019, będzie zakaz, część ludzi i tak będzie go olewała, a niezależnie od tego Kraków z------y po sufit blokami będzie się dusił...
@enron: Kraków jest zbyt zabudowany a będzie jeszcze gorzej. Auta + okoliczne wioski - wystarczy.
Dobry oczyszcz powietrza w rozsądnej cenie do kawalerki? Ktoś coś może polecić?
#smog
#smog
@LeifEriksson: ciężko powiedzieć czy polecam czy nie. Nie mam większych zastrzeżeń ale nie mam też sensora żeby zweryfikować czy faktycznie działa.
Kupiłem kilka dni temu Sharp FP-F30EUH. Skusiła mnie niezła cena, filtr HEPA najwyższej klasy, żywotność filtra 2 lata (przy cenie filtra 230pln). Cena oczyszczacza 699pln.
Oczyszczacz jest mega prosty. Ma trzy ustawienia: szybkie, normalne, nocne. Do tego włącznik jonizacji. Jest tryb "deszcz jonów" czy coś takiego - godzinny program podczas którego
Kupiłem kilka dni temu Sharp FP-F30EUH. Skusiła mnie niezła cena, filtr HEPA najwyższej klasy, żywotność filtra 2 lata (przy cenie filtra 230pln). Cena oczyszczacza 699pln.
Oczyszczacz jest mega prosty. Ma trzy ustawienia: szybkie, normalne, nocne. Do tego włącznik jonizacji. Jest tryb "deszcz jonów" czy coś takiego - godzinny program podczas którego
- 0
@Mithrindil: Dzięki za info!
konto usunięte via iOS
- 1460
- 100
- 93
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
No #zielonagora, idziemy na rekord. #smog
źródło: comment_OiixWSatrgArRwssAMBRrNa15eWJbH9u.jpg
Pobierz- 1
@tab04: Może rzeczywiście tam jest trochę wyższe, co nie zmienia faktu, że przez ostatnie kilka dni było w okolicach 200%, a nawet z dala od Krótkiej powietrze dusiło i był ten charakterystyczny osad na podniebieniu ;)
- 1
@Rabbit_And_Tulip: @tab04: Często chodzę ul. Krótką i zimą prawie zawsze czuć tam smród nie do zniesienia wydobywający się z kominów domków jednorodzinnych. Nie wiem czym oni tam palą i zatruwają powietrze...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 18
#krakow to jednak umyslowe zadupie wladz. Niestety tak jak Polska. Na zewnatrz powietrze takie, ze je widac. #smog jak jprdl. Wladze Centralne maja to w dupie. Jego ch...wosc Majchrowski radzi aby nie uprawiac sportu i zostawic samochod. Ale darmowej komunikacji ju z nie da bo zabraknie w miejskiej kasie $$$$ na nowego Lexusa. Juz pomijam fakt, ze polskie normy zanieczyszczen sa 3-4 razy wyzsze niz w Europie Zachodniej
źródło: comment_ZiZyCodYAq242eabCl5bzG3HsF4HjjTa.jpg
Pobierz- 4
#smog a jak tam u was ze smogiem?
Pył PM10: 855 µg/m3 - norma przekroczona o 1610% - stan alarmowy
Pył PM2,5: 567 µg/m3 - norma przekroczona o 2168%
Pył PM10: 855 µg/m3 - norma przekroczona o 1610% - stan alarmowy
Pył PM2,5: 567 µg/m3 - norma przekroczona o 2168%
źródło: comment_6GIrNjkbbM24MzA73ALAIUHFcfOOVhjM.jpg
Pobierz@saimonm nie wiesz co to za czujnik?
- 0
- 4
@susi33: też zależy od wiatru
Ja mam teorię, że przy -15 czujniki nie działają z taką dokładnością, jak trzeba - stąd nagły wzrost.
@dudi_: Wraz z falą wielkich mrozów mieliśmy również stały przepływ powietrza z Rosji, teraz kiedy mrozy zaczęły odpuszczać skończył się też wiatr, który rozpędzał smog. Czujniki pewnie mają jakąś niedoskonałość w pomiarach spowodowaną temperaturą, ale oprócz czujników mamy też swój wzrok i wystarczy spojrzeć się na horyzont. Dzisiaj wyglądało to jakbyśmy mieli
- 7
Czym ci ludzie palą w piecach? Jadąc do pracy przejeżdżam przez #rybnik. Wjeżdżając do Rybnika - konkretnie do dzielnicy Stodoły musiałem wyłączyć nawiew w samochodzie bo myślałem że się uduszę. Pierw myślałem, że to mgła znad jeziora, ale smród spalanego gówna, który aż drapał w gardło przekonał mnie szybko, że to jednak #smog... Normalnie masakra :-(
Mirki z #krakow może wiecie jak to jest z tą darmową #komunikacjamiejska gdy jest #smog? Powietrze od paru dni woła o pomstę do nieba a ja nigdzie nie widzę informacji że można jeździć za darmo.
konto usunięte via Android
- 1
Mirki, szukam maski antysmogowej, która nie obdziera z hajsu, ale przy tym jest skuteczna i ma wymienne filtry.
Co myślicie o tych 2?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7131893175
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7176864542
#smog #powietrze #zanieczyszczeniepowietrza #allegro
Co myślicie o tych 2?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7131893175
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7176864542
#smog #powietrze #zanieczyszczeniepowietrza #allegro
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 110
Ile % normy PM2.5 musi być, żeby móc legalnie chodzić z maseczką po Wrocławiu? Jakoś ludzie dzisiaj krzywo na mnie paczali, może jednak musi jebnąć znowu 1000% żeby chodzić w maseczce legalnie po mieście :/ Murki pomusz
Odpowiadając na pytania - nie mam licencji na chodzenie po smogu
#dziendobry
#wroclaw #smog
Odpowiadając na pytania - nie mam licencji na chodzenie po smogu
#dziendobry
#wroclaw #smog
konto usunięte via Android
- 448
@Reepo a co cie inni obchodzą? Twoje zdrowie
- 295
@krzysiekdw: @kapuczina_corki_somsiada: no obczajcie komentarz wyżej, po prostu są takie typy w społeczeństwie, które uważają, że smog to normalka i xDDDDDDD RAK XDDDDDDDD Nie zważają, że to nawet nie chodzi o łaka, a o to, żeby normalnie funkcjonować na dworze w takie dni xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@NorskArisk: uuu mamy tu freethinkera xD






























cena: $129.99 ~442 zł z kodem promocyjnym do wpisania w koszyku: GBPRN1828
Darmowa wysyłka
link: https://goo.gl/PkzjeZ
Przychodzi z chińskim kablem, ale ten kabel to "koniczynka" więc można używać tego od zasilaczy od laptopów - ja tak robię. Ewentualnie do nabycia na allegro za 5zł. Kabel można normalnie włożyć, nie trzeba nic ciąć żeby zmienić wtyczkę. Niebieski filtr w komplecie.
#
źródło: comment_be9bLOng3KRTfVCxDxcuw3vFLFyVQIz5.jpg
Pobierz