Całkiem niezła #promocja na #oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 2 z wysyłką z Polski
cena: $129.99 ~442 zł z kodem promocyjnym do wpisania w koszyku: GBPRN1828
Darmowa wysyłka
link: https://goo.gl/PkzjeZ
Przychodzi z chińskim kablem, ale ten kabel to "koniczynka" więc można używać tego od zasilaczy od laptopów - ja tak robię. Ewentualnie do nabycia na allegro za 5zł. Kabel można normalnie włożyć, nie trzeba nic ciąć żeby zmienić wtyczkę. Niebieski filtr w komplecie.
#
Prozdrowotny - Całkiem niezła #promocja na #oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 2 z wysył...

źródło: comment_be9bLOng3KRTfVCxDxcuw3vFLFyVQIz5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro tak to wszyscy powinni jeżdzić dzisiaj za darmo a nie tylko uprzywilejowana grupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://infogliwice.pl/komunikacja-miejska-za-darmo-wystarczy-miec-dowod-rejestracyjny/

Komunikacja miejska za darmo. Wystarczy mieć dowód rejestracyjny

Ze względu na bardzo złą jakość powietrza nad obszarem miast i gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, dziś Osoby, które będą chciały skorzystać z darmowego przejazdu, muszą mieć przy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antiax: u mnie było 1800% w tym roku już, powyzej 1000% bylo co najmniej 10 razy w tym roku(wczoraj np). Na pradze.

ale nie w centrum, centrum jest w miare czyste. A ten wynik to błąd, skoro wszystkie stacje dookoła pokazują zupełnie inne dane.
  • Odpowiedz
Poszukuje linka do artykułu tego polityka, czy radnego, który zwalił winę na tego człowieka, co dzięki niemu zamontowali chyba w #krakow lub #wroclaw czujniki smogu.

On coś tam p-------ł, że parę lat temu nikomu smog nie przeszkadzał, a teraz wielce czujniki dali i każdy ma problem bo numerki widzi i to ten typ od czujników jest winny nagonki na miasto za smog, a nie smog.

No jakoś tak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Junpei1948: a nie chodziło aby o Suchą Bez Kicka? Oni się burzyli, że poza Krakowem czujniki zainstalowano tylko w Suchej i się zrobiło że Sucha taka koszmarnie niezdrowa i fuuuj... I tak się wkurzyli że wypowiedzieli WIOŚ umowę na dzierżawę miejsca pod stację czujników smogowych... xD
  • Odpowiedz
@enron: To nie to, ale widzę że tez imba :P

Tam się wypowiadał na zebraniu w urzędzie miejskim czy coś w ten deseń, no i wszystko poszło na typa co zainstalował czujniki bo wcześniej nikomu niby smog nie przeszkadzał :P
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiorunZeusa: nie zwalczymy - przyjdzie zima 2019, będzie zakaz, część ludzi i tak będzie go olewała, a niezależnie od tego Kraków z------y po sufit blokami będzie się dusił...
  • Odpowiedz
@LeifEriksson: ciężko powiedzieć czy polecam czy nie. Nie mam większych zastrzeżeń ale nie mam też sensora żeby zweryfikować czy faktycznie działa.

Kupiłem kilka dni temu Sharp FP-F30EUH. Skusiła mnie niezła cena, filtr HEPA najwyższej klasy, żywotność filtra 2 lata (przy cenie filtra 230pln). Cena oczyszczacza 699pln.

Oczyszczacz jest mega prosty. Ma trzy ustawienia: szybkie, normalne, nocne. Do tego włącznik jonizacji. Jest tryb "deszcz jonów" czy coś takiego - godzinny program podczas którego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tab04: Może rzeczywiście tam jest trochę wyższe, co nie zmienia faktu, że przez ostatnie kilka dni było w okolicach 200%, a nawet z dala od Krótkiej powietrze dusiło i był ten charakterystyczny osad na podniebieniu ;)
  • Odpowiedz
#krakow to jednak umyslowe zadupie wladz. Niestety tak jak Polska. Na zewnatrz powietrze takie, ze je widac. #smog jak jprdl. Wladze Centralne maja to w dupie. Jego ch...wosc Majchrowski radzi aby nie uprawiac sportu i zostawic samochod. Ale darmowej komunikacji ju z nie da bo zabraknie w miejskiej kasie $$$$ na nowego Lexusa. Juz pomijam fakt, ze polskie normy zanieczyszczen sa 3-4 razy wyzsze niz w Europie Zachodniej
Laksa - #krakow to jednak umyslowe zadupie wladz. Niestety tak jak Polska. Na zewnatr...

źródło: comment_ZiZyCodYAq242eabCl5bzG3HsF4HjjTa.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu smog tak w------o? Przeciez juz najwieksze mrozy odpuscily to ludzie chyba juz tak nie grzeją w domach?

#wroclaw #smog
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam teorię, że przy -15 czujniki nie działają z taką dokładnością, jak trzeba - stąd nagły wzrost.


@dudi_: Wraz z falą wielkich mrozów mieliśmy również stały przepływ powietrza z Rosji, teraz kiedy mrozy zaczęły odpuszczać skończył się też wiatr, który rozpędzał smog. Czujniki pewnie mają jakąś niedoskonałość w pomiarach spowodowaną temperaturą, ale oprócz czujników mamy też swój wzrok i wystarczy spojrzeć się na horyzont. Dzisiaj wyglądało to jakbyśmy mieli
  • Odpowiedz
Czym ci ludzie palą w piecach? Jadąc do pracy przejeżdżam przez #rybnik. Wjeżdżając do Rybnika - konkretnie do dzielnicy Stodoły musiałem wyłączyć nawiew w samochodzie bo myślałem że się uduszę. Pierw myślałem, że to mgła znad jeziora, ale smród spalanego gówna, który aż drapał w gardło przekonał mnie szybko, że to jednak #smog... Normalnie masakra :-(
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Mirki z #krakow może wiecie jak to jest z tą darmową #komunikacjamiejska gdy jest #smog? Powietrze od paru dni woła o pomstę do nieba a ja nigdzie nie widzę informacji że można jeździć za darmo.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile % normy PM2.5 musi być, żeby móc legalnie chodzić z maseczką po Wrocławiu? Jakoś ludzie dzisiaj krzywo na mnie paczali, może jednak musi jebnąć znowu 1000% żeby chodzić w maseczce legalnie po mieście :/ Murki pomusz

Odpowiadając na pytania - nie mam licencji na chodzenie po smogu
#dziendobry
#wroclaw #smog
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiekdw: @kapuczina_corki_somsiada: no obczajcie komentarz wyżej, po prostu są takie typy w społeczeństwie, które uważają, że smog to normalka i xDDDDDDD RAK XDDDDDDDD Nie zważają, że to nawet nie chodzi o łaka, a o to, żeby normalnie funkcjonować na dworze w takie dni xd
  • Odpowiedz