-30% nawet na przecenione już rzeczy w #medicine do 8 marca, ja już pozamawiałam (ʘʘ)
działa nawet na maski antysmogowe ( ͟ل͜) są z #dragonmask , jeszcze od
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezpiecznik88: Kraków jako miasto poczynił największe postępy w kwestii poprawy jakości powietrza w całej Polsce. Niestety położenie mamy takie, że spływają do nas zanieczyszczenia z okolicznych miejscowości oraz z aglomeracji śląskiej.
  • Odpowiedz
@bezpiecznik88: obserwuję mapy na airly gdzieś od grudnia i zazwyczaj Kraków ma dużo mniejsze stężenia niż mniejsze miejscowości dookoła, oczywiście pod warunkiem, że nie spływa to wszystko do nas. Zazwyczaj jest żółto/pomarańczowo.
  • Odpowiedz
@Lucar: Kij, że poziom zanieczyszczenia już od 3 dni przekracza o 300% normę. Zrobimy jeden dzień darmowej komunikacji miejskiej dla kierowców i wszystko będzie ok. (,)
  • Odpowiedz
Sąsiadka pali w piecu tak ze leci z komina czarny śmierdzący dym. Pali jakimś węglem bo co jakiś czas pod jej bramką na chodniku zostaje czarna pozostalosc po wyładowaniu węgla. Czy możliwe ze to jakiś trefny węgiel którym nie można palic, czy węgiel to węgiel? Ktoś juz kiedyś wezwał straz miejską ale przyjechali i nic nie zrobili.

#smog #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach