Mirki na czym najlepiej teraz postawic wlasny serwer NAS (RAID1), do tego HA i jakies inne drobnostki, zależy mi na niskim zużyciu prądu. Początkowo myślałem o Wyse 5070 lub Fujitsu S940, ale czytalem, ze jest problem z podlaczeniem dwoch dyskow SATA.
#homeassistant #nas #proxmox #komputery #serwery
#homeassistant #nas #proxmox #komputery #serwery






























Cena to 28zł brutto/miesiąc.
#ovh #hosting #webdev #serwery
źródło: Screenshot 2567-11-20 at 22.06.46
Pobierz(ale tylko Kanada)
źródło: image
Pobierz