presja społeczeństwa i rodziców


@mirko_anonim: Chodzą za Tobą tłumy Polaków z rodzicami na czele i grożą, że jak nie będziesz w związku, to pójdziesz do więzienia czy jak to wygląda? ( ͡º ͜ʖ͡º) Żyj po swojemu. Choć z tym, że "współczesne związki to pajacerka, a także ciągła presja" to poleciałeś, chyba za dużo wykopu.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: dużo osób powie, że masz zrytą psychę ale masz rację. dziewczyna może być 10/10 pod każdym względem, ale nigdy nie masz pewności jaka będzie za 5 lat. w innych krajach np jak francja to test na ojcostwo jest zabronione xD czyli możesz mieć slub z typiarą i płacisz na jej dzieciaki pomimo tego, że mogą nie być twoje i nie masz co z tym zrobić
  • Odpowiedz
  • 5
@mamracjewieszotym: no to współczuć tylko bratu teraz,

Co najgorsze jak chłop wliczył zarobki żony do kredytu (jeśli one też pracowała) to teraz po rozwodzie może się okazać że jedna osoba będzie już bez zdolności kredytowej żeby samemu.splacac kredyt,więc krzyż na drogę z takim życiem.

Lepiej na spokojnie po chłopsku samemu bez pomocy zarządzać kredytem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kobiety czegoś chcą, ale nie wiedzą czego. Nawet jak myślą że wiedzą to kiedy to dostaną to okazuje sie ze jednak nie. Wniosek taki, ze jesli chcesz byc szczęśliwy z kobieta to jej nie sluchaj i rob swoje a obydwoje bedziecie szcześliwi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@placebo_ jeżeli komuś przeszkadza to, że ktoś będąc po 30-stce miał z 2-3 partnerów, to proponuje zamieszkanie w lesie lub rozpoczęcie życia jako Mnich. A to wszystko najlepiej poprzedzone wizytą u psychiatry.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: gość wygląda jak chad, no może prócz wzrostu a taka fajka, nigdy kobiecie nie dawaj pewności bo cię zostawi one uwielbiają karuzele emocjonalna, jak się nie odzywasz, jak masz ja w dupie i piszesz raz na tydzień
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: No przecież Ukraińcy walczą za zachodnie wartości, więc z pewnością im się podoba. Także to, że za tych co zginą to po wojnie władze przyjną inżynierów z Afryki i lekarzy z Pakistanu.
  • Odpowiedz