WINDOWS
Zna ktoś może jakiegoś fajnego firewalla na windowsa?(wiem że jest ten w budowany w 10) ale co myślicie nad takim rozwiązaniem:
1.Zainstalowanie na wirtualce np pfSence ewentualnie coś podobnego.
2.Włączenie paszynki w trybie "Head less" przy starcie systemu.

























Dzisiaj w cyklu OWASP Top 10 o ekspozycji wrażliwych danych czyli o wydobyciu przez atakującego informacji, których nie powinien posiadać.
A jest ich wbrew pozorom całkiem sporo: począwszy od numerów kart kredytowych, haseł do konta czy też adresu email.
Różne są ryzyka związane z wyciekiem różnych danych.
I tak jeżeli wyciekną numery kart możemy stracić pieniądze a email może zostać użyty w kampaniach złośliwego
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.
Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów
Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen
źródło: comment_V1aGnQYdRL9x6CCkemc5ysNDl5Qg4Zs3.jpg
Pobierz