#stargate #scifi #sciencefiction
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Nowy zwiastun serialu WESTWORLD.

Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki. Tu każdy może spełnić swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Nie ma w nim żadnych zasad ani ograniczeń, a dr Robert Ford, który zarządza parkiem, to bezkompromisowy wizjoner, który dąży do celu bez względu na cenę...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
13
Dziki Zachód i roboty w nowym zwiastunie "Westworld" HBO

Serial zapowiada się naprawdę nieźle.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Gwiezdnowrotowcy, od czego zacząć oglądanie, a czego unikać? Jestem totalnie zielony w uniwersum, wiem tylko, że są jakieś świecące wrota i to tyle :D
#stargate #scifi #sciencefiction
#stargate #scifi #sciencefiction
- 8
@Ynteligent: film z '94, potem SG-1, potem Atlantis (może być równolegle z 8 sezonem SG-1) potem Ark of Truth, Continuum i na końcu Universe
@Przepiorek: o czym ty mówisz, Universe to była kwintesencja serii
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Debata: Czy Lem był ostatnim futurologiem?
http://www.wykop.pl/link/3352797/debata-czy-lem-byl-ostatnim-futurologiem/
#lem #scifi #kultura #ksiazki #literatura #debata #dukaj #mikroreklama
http://www.wykop.pl/link/3352797/debata-czy-lem-byl-ostatnim-futurologiem/
#lem #scifi #kultura #ksiazki #literatura #debata #dukaj #mikroreklama

- 11
63
Debata: Czy Lem był ostatnim futurologiem?

Z okazji 95 rocznicy urodzin Stanisła Lema warto przypomnieć debatę m.in. z udziałem Jaceka Dukaja, Wojciecha Orlińskiego i Jerzego Jarzębskiego.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 2
4 362 - 4 = 4 358
Nie spać, zwiedzać... Książki czytać. (。◕‿‿◕。)
W weekendy najłatwiej zastać mnie z Kindlem
Nie spać, zwiedzać... Książki czytać. (。◕‿‿◕。)
W weekendy najłatwiej zastać mnie z Kindlem
źródło: comment_0NP2lUirNjbzTtZwDRCbmm7Grz4H5EO6.jpg
Pobierz- 2
@MissCthulhu: Fiasko Lema jest wspaniałe
- 1
@MissCthulhu: Co do Lema, to podrzucę takie coś http://arch.telewizjarepublika.pl/Literatura-na-trzezwo-odc-4-2016,video,2452.html#.V9apWdKLS71
A Baraniecki zwyczajnie się zestarzał, w czasie kiedy on to pisał postapo nie było aż tak powszechne jak teraz. Z wczesnego polskiego postapo znacznie lepiej moim zdaniem próbę czasu przetrwało mało znane "Ja, Gelerth" Pasikowskiego. Tak, tego Pasikowskiego.
A Baraniecki zwyczajnie się zestarzał, w czasie kiedy on to pisał postapo nie było aż tak powszechne jak teraz. Z wczesnego polskiego postapo znacznie lepiej moim zdaniem próbę czasu przetrwało mało znane "Ja, Gelerth" Pasikowskiego. Tak, tego Pasikowskiego.
- 8
Mirki znacie jakieś Sci-Fi poruszające tematy egzystencjalne? Np. coś jak "Ostatnie pytanie" Asimova, albo Ślepowidzenie?
#scifi #ksiazki #opowiadanie #pytanie
#scifi #ksiazki #opowiadanie #pytanie
@iforgotmypass: Limes Inferior Janusza Zajdla
@iforgotmypass: "nie mam ust a muszę krzyczeć" pewnie znasz?
- 10
- 10



















#ksiazki #scifi #sciencefiction
Warto sięgnąć po Diunę, jak chcesz coś przystępniejszego z podobnej tematyki do polecam Hyperion.