Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#heheszki #satyra #humor
TVN odgrzebał materiał o Adolfie i neonazistach na ziemiach polskich chwilę po zbiórce Owsiaka. Finał był transmitowany w TVN. Czy to te słynne wskrzeszenie malarza zapowiadane na wypoku? Na razie wygląda to na straszenie duchami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anonki, nk rysunek jak Komorowski pucuje buty Putinowi, albo niedźwiedziowi owiniętemu w rosyjską flagę. Za cholerę nie mogę na dysku znaleźć tego obrazka, a w necie też go nie udaje się znaleźć. Nie pamiętam kto był autorem, ale Bronek miał takie duże okulary i malutkie oczka. Na pewno nie był to andrzejrysuje.pl. Może Mleczko albo Żukow, ale wśród ich rysunków nie znalazłem tego czego szukam.
#komorowski #satyra #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bethesda_sucks: Mi chodzi o ekspresję i generalny sens, że w końcu zwykli ludzie wzięli sprawy w swoje ręce, co zresztą od dawna twierdze. Kiedy wszelkie urzędy i instytucje zawodzą raz po raz, musi przyjść że moment, kiedy szary człowiek działa po swojemu.
  • Odpowiedz