@mentari: @jascen: a ja w czwartek napisałem zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie Samsunga. Spytałem czy wiedzą kiedy mi wyślą moje zamówienie, bo jak do tej pory nie dostałem żadnego info.
Właśnie dostałem odpowiedź:

Szanowna Pani,

Uprzejmie dziękuję za kontakt
  • Odpowiedz
Samsung ty draniu! Oddaj mojego Galaxy Watch 4 Classic LTE (°°
#samsung
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki liczę na was. Do wyboru mam Galaxy note 9 za 600 ziko i Galaxy note 10 lite za 900 . Potrzebuje go do dużej ilości notatek i czytania sporo wiadomości . Excelki, pliki i ogólnie do pracy. Który lepiej się spisze ? Dex sporo używacie ?

#samsung #smartfon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź Samsungiem.
Wypuść lodówkę z wymiennymi panelami bez paneli w zestawie z lodówką.
Nie miej paneli na sprzedaż.
Brak profitu.

Zastanawiam się na zakupem lodówki Samsung Bespoke RR39A7463AP, która to okazuje się, że jest sprzedawana bez wymiennych frontów przednich. Szukam, szukam i frontów nigdzie nie ma.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sama lodówka jest normalnie w sklepach.
Gorzej z panelami do niej bo nie ma ich (chyba, że właśnie panele masz)
  • Odpowiedz
Mirasy z #xbox mam problem. Po zmianie konsoli z one x ( jest na sprzedaż jak by ktoś poszukiwał) na series x #telewizor #samsung trochę szwankuje tj. Wcześniej jak podłączyłem konsole one x mogłem sterować nia z poziomu pilota teraz series tylko za pomocą pada. Do tego wybór wyjścia w tv zmienił się z takiego ładnego zielonego z logo Xbox na zwykle wyjście. Próbowałem zmienić ustawienia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mogę szybko przesłać ok. 50 GB zdjęć z #samsung S10 do Note 9? Próbuję przez wifi direct, łączę oba telefony w menu wifi, ale w aplikacji moje pliki w menu udostępniania nie pojawia się taka opcja. Przez quick share jak przesyłam to zawsze wywala się po ok. 400-500 zdjęciach.

#telefony #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viarus_: Spróbuj podzielić je na kilka, kilkanaście "paczek" i przesłać je grupami po te np. 200 sztuk. Po każdym udanym transferze paczki przenoś odebrane pliki z katalogu Bluetooth gdzieś indziej. A po nieudanym czyść albo usuwaj katalog Bluetooth i przesyłaj paczkę od nowa.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Wiem, właśnie, jeszcze pare dni temu była jakaś promo że był za 1700 chyba. To jedyne czemu żałuje

A telefon bardzo spoko. Jasne, znajdziesz coś z mocniejszym CPU i większą iloscią ramu kosztem aparatu czy innych rzeczy, ale akurat ja w benchamrki nie gram. Spełnia za to wszystko czego mi brakowało w poprzednim tel, czyli:
- niezłe aparaty, w tym główny z OIS, niezła bateria- przestałem doładowywać tel. w
  • Odpowiedz
#komputery #informatyka #sprzetkomputerowy #pytaniedoeksperta #samsung #monitory

Są dwa podobne monitory - mają inne oznaczenie (a w zasadzie tylko jedną literkę)
Na stronie Samsunga jest tylko jeden - https://www.samsung.com/pl/monitors/high-resolution/smart-m7-32-inch-uhd-4k-ls32am700urxen/

Ktoś jest w stanie mi powiedzieć czym się poza tym różnią? Dlaczego model z U jest droższy ( _)
https://www.ceneo.pl/porownanie/60/samsung-32-smart-m7-p105869939-vs-samsung-32-smart-m7-p101529895
SweetDreams - #komputery #informatyka #sprzetkomputerowy #pytaniedoeksperta #samsung ...

źródło: comment_1629886953bjVpiaYHVZQdc7kIv65A3B.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweetDreams: No, to masz odpowiedz. Imho bralbym tego co puszczaja na DE.
My ciagle jestesmy krajem drugiej kategorii mam wrazenie, jak producent cos spieprzy to sie rzuca to na wchodnia czesc europy, tam to i tak zejdzie. Kupilem ostatnio materac z ikeii - roznica w wymiarze 5cm na dlugosci i szerokosci, co w polaczeniu z rozmiarem ramy lozka(tez ikea) wiekszym o 1.5-2cm skutkuje szparami po 3-4cm z kazdej strony, wyglada
  • Odpowiedz
Czy jest możliwość oddać na gwarancję ładowarkę do telefonu? 5 miesięcy temu kupiłem w #mediaexpert telefon #samsung galaxy S20FE i kilka dni temu ładowarka przestała ładować. Już kupiłem sobie nową, ale tak się zastanawiam czy gwarancja obejmuje też ładowarkę czy tylko sam telefon?
#telefony #kiciochpyta #smartfon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yahoomlody: z s7 przesiadłem się na S9, potem na S20, żonie kupiłem S21.
Z tych 3 modeli wyżej nie polecam tylko S20, poza tym modelem flagowce Samsunga zawsze spełniały moje oczekiwania.
  • Odpowiedz
Kupiłem telefon przez stronę samsunga, tylko pytam się gdzie do wuja jest faktura vat wystawiona na zakup - ani w mailu nie widziałem, ani na stronie znaleźć nie potrafię.
#samsung
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki nowy smartfon do 2k cebulionow?

Zastosowania:
Praca (opcja podzielonego ekranu itp)
Nawigacja używana bardzo często
Fajnie jakby miał dobry aparat
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a widziałeś tego one plusa na żywo?


@malykaraczan: Nie.

Bo dużo komentarzy na xkomie, że się grzeje itd


@malykaraczan: Z grzaniem to większość telefonów teraz ma problem. Chyba wszystkie ze snapdragonem 888. Zawsze możesz zamówić i go dobrze przetestować i potem zwrócić jak coś nie będzie ok.
  • Odpowiedz
Obecnie mam zabytkową plazmę 43 cale Samsunga HD Ready. Chciałbym zmienić na coś 4K 55-65 cali w cenie do 5 tysięcy złotych. Przeznaczenie: filmy, gry, ale też tradycyjna telewizja i pewnie 2 godziny dziennie jakieś kanały info. Początkowo byłem zdecydowany na Oleda od LG, ale ze względu na ryzyko wypaleń, zmieniłem zdanie. Jednak ta technologia nie nadaje się do moich zastosowań (paski w tv info).

No i znowu mam problem. Podobno najbliżej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: dej spokój z tym wypalaniem się OLEDów, mam już dwuletniego Philipsa z jeszcze poprzedniej ich linii OLEDów i oprogramowanie ma takie że jak telewizor za długo chodzi i pomimo komunikatów go nie wyłączę, to sam wymusi wyłączenie bez opcji anulowania.

Musisz brać jeszcze pod uwagę umiejscowienie telewizora - większość OLEDów ma raczej średnią jasność, więc nie nadają się do oglądania w pełnym słońcu, wtedy wziąłbym QLED Samsunga
  • Odpowiedz
Jakie etui do telefonu Samsung Galaxy S10 polecacie?
- pyłoodporne
- deszczoodporne (może być tez wodoodporne do powiedzmy 2m)
- ochrona przed upadkiem
- z podpórką do oglądania filmów
- z ochroną na ekran
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to zrobić, żeby połączyć sobie smartfona z jakimś programem, kontem dostępnym na kompie, że jak zrobię zdjęcie to mi się będzie zapisywało i będę miał od razu backup na kompie? Czy samsung ma jakąś chmurę, którą mogę do tego wykorzystać? Fajnie by było też w drugą stronę, jakbym z kompa mógł sobie przerzucać w ten sposób dokumenty a one cyk, dostępne na telefonie. Pewnie podstawowa sprawa, ale nie interesowałem się tym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy samsung ma jakąś chmurę


@rdsx: samsung sfraternizował się z mikrosoftowym onedrive
a że onderive jest w zasadzie dostępny 1 kliknięciem w win10 to już sobie resztę dopowiedz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki jest appka na Androida dzięki której połączę kilka zdjęć w jedno? Przetestowałem kilka i funkcja kolażu narzuca format i wymusza kadrowanie zdjęć w wąskim zakresie, a mi chodzi tylko o to żeby z kilku zdjęć zrobić jedno "długie" ewentualnie ustawiając szerokość ramek. W Xiaomi coś takiego było wbudowane i uruchamiało się z poziomu galerii. W Samsungu nie umiem znaleźć.

#android #samsung #mirkopomusz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie, że 6gb ram wystarczy w samsungu, żeby tak działał ok chociaż z 2 lata? Ostatni mój samsung to s2 i nie wiem jak one z zarządzaniem ramem sobie radzą. Kupiłem s20 fe z 6gb ram i mam obawy jak to będzie, bo po konfiguracji i nie wgraniu żadnej aplikacji ze sklepu ma zajęte ponad 60% ram :/ Strona https://dontkillmyapp.com/ pozycjonuje samsunga na pierwszym miejscu pod kątem kiepskiego zarządzania ramem i ubijania
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schreder: Masz racje, mam iOS ale od wielu osób słyszę, że ich androidy zwolniły i czy da się coś zrobić..
Jak chcesz Androida to nie Samsunga a jak mocno chcesz Samsunga to bierz ale na maksymalnie 2 lata bo potem pewnie będzie narzekanie
  • Odpowiedz