Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@Knyazev: wogole nie używam dexa. 10lite podobno kiepsko dziala, skoro już musisz któryś z tych to wolałbym n9
- 2
Bądź Samsungiem.
Wypuść lodówkę z wymiennymi panelami bez paneli w zestawie z lodówką.
Nie miej paneli na sprzedaż.
Brak profitu.
Zastanawiam się na zakupem lodówki Samsung Bespoke RR39A7463AP, która to okazuje się, że jest sprzedawana bez wymiennych frontów przednich. Szukam, szukam i frontów nigdzie nie ma.
Wypuść lodówkę z wymiennymi panelami bez paneli w zestawie z lodówką.
Nie miej paneli na sprzedaż.
Brak profitu.
Zastanawiam się na zakupem lodówki Samsung Bespoke RR39A7463AP, która to okazuje się, że jest sprzedawana bez wymiennych frontów przednich. Szukam, szukam i frontów nigdzie nie ma.
- 0
Sama lodówka jest normalnie w sklepach.
Gorzej z panelami do niej bo nie ma ich (chyba, że właśnie panele masz)
Gorzej z panelami do niej bo nie ma ich (chyba, że właśnie panele masz)
- 0
@Notakaprawda teraz do mnie doszło że mówisz o zdjęciu. Jakbyś miał na sklepie bez paneli to chętnie bym zobaczył.
- 0
Sa juz dostepne formularze na samsung members
#samsung
#samsung
Mirasy z #xbox mam problem. Po zmianie konsoli z one x ( jest na sprzedaż jak by ktoś poszukiwał) na series x #telewizor #samsung trochę szwankuje tj. Wcześniej jak podłączyłem konsole one x mogłem sterować nia z poziomu pilota teraz series tylko za pomocą pada. Do tego wybór wyjścia w tv zmienił się z takiego ładnego zielonego z logo Xbox na zwykle wyjście. Próbowałem zmienić ustawienia
- 0
@Singularity00: jw.
@regge_ragga: OO dzięki za cynk, sprawdzę to jutro.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Viarus_: Spróbuj podzielić je na kilka, kilkanaście "paczek" i przesłać je grupami po te np. 200 sztuk. Po każdym udanym transferze paczki przenoś odebrane pliki z katalogu Bluetooth gdzieś indziej. A po nieudanym czyść albo usuwaj katalog Bluetooth i przesyłaj paczkę od nowa.
konto usunięte via Android
- 0
- 2
@anonim1133: Wiem, właśnie, jeszcze pare dni temu była jakaś promo że był za 1700 chyba. To jedyne czemu żałuje
A telefon bardzo spoko. Jasne, znajdziesz coś z mocniejszym CPU i większą iloscią ramu kosztem aparatu czy innych rzeczy, ale akurat ja w benchamrki nie gram. Spełnia za to wszystko czego mi brakowało w poprzednim tel, czyli:
- niezłe aparaty, w tym główny z OIS, niezła bateria- przestałem doładowywać tel. w
A telefon bardzo spoko. Jasne, znajdziesz coś z mocniejszym CPU i większą iloscią ramu kosztem aparatu czy innych rzeczy, ale akurat ja w benchamrki nie gram. Spełnia za to wszystko czego mi brakowało w poprzednim tel, czyli:
- niezłe aparaty, w tym główny z OIS, niezła bateria- przestałem doładowywać tel. w
- 1
@Precypitat: działa normalnie. No chyba że masz bardzo uwalone palce, no ale to jak w każdym telefonie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: Nie mogę się doczekać, w końcu męska decyzja. Wołaj.
#komputery #informatyka #sprzetkomputerowy #pytaniedoeksperta #samsung #monitory
Są dwa podobne monitory - mają inne oznaczenie (a w zasadzie tylko jedną literkę)
Na stronie Samsunga jest tylko jeden - https://www.samsung.com/pl/monitors/high-resolution/smart-m7-32-inch-uhd-4k-ls32am700urxen/
Ktoś jest w stanie mi powiedzieć czym się poza tym różnią? Dlaczego model z U jest droższy ( ಠ_ಠ)
https://www.ceneo.pl/porownanie/60/samsung-32-smart-m7-p105869939-vs-samsung-32-smart-m7-p101529895
Są dwa podobne monitory - mają inne oznaczenie (a w zasadzie tylko jedną literkę)
Na stronie Samsunga jest tylko jeden - https://www.samsung.com/pl/monitors/high-resolution/smart-m7-32-inch-uhd-4k-ls32am700urxen/
Ktoś jest w stanie mi powiedzieć czym się poza tym różnią? Dlaczego model z U jest droższy ( ಠ_ಠ)
https://www.ceneo.pl/porownanie/60/samsung-32-smart-m7-p105869939-vs-samsung-32-smart-m7-p101529895
źródło: comment_1629886953bjVpiaYHVZQdc7kIv65A3B.jpg
Pobierz@SweetDreams: nie zdziwię się jeśli to jakieś różnice w sofcie
@SweetDreams: No, to masz odpowiedz. Imho bralbym tego co puszczaja na DE.
My ciagle jestesmy krajem drugiej kategorii mam wrazenie, jak producent cos spieprzy to sie rzuca to na wchodnia czesc europy, tam to i tak zejdzie. Kupilem ostatnio materac z ikeii - roznica w wymiarze 5cm na dlugosci i szerokosci, co w polaczeniu z rozmiarem ramy lozka(tez ikea) wiekszym o 1.5-2cm skutkuje szparami po 3-4cm z kazdej strony, wyglada
My ciagle jestesmy krajem drugiej kategorii mam wrazenie, jak producent cos spieprzy to sie rzuca to na wchodnia czesc europy, tam to i tak zejdzie. Kupilem ostatnio materac z ikeii - roznica w wymiarze 5cm na dlugosci i szerokosci, co w polaczeniu z rozmiarem ramy lozka(tez ikea) wiekszym o 1.5-2cm skutkuje szparami po 3-4cm z kazdej strony, wyglada
- 0
Czy jest możliwość oddać na gwarancję ładowarkę do telefonu? 5 miesięcy temu kupiłem w #mediaexpert telefon #samsung galaxy S20FE i kilka dni temu ładowarka przestała ładować. Już kupiłem sobie nową, ale tak się zastanawiam czy gwarancja obejmuje też ładowarkę czy tylko sam telefon?
#telefony #kiciochpyta #smartfon
#telefony #kiciochpyta #smartfon
@yahoomlody: asus zenfon 8, google pixel 4a, iphone 12 mini i 12.
@yahoomlody: z s7 przesiadłem się na S9, potem na S20, żonie kupiłem S21.
Z tych 3 modeli wyżej nie polecam tylko S20, poza tym modelem flagowce Samsunga zawsze spełniały moje oczekiwania.
Z tych 3 modeli wyżej nie polecam tylko S20, poza tym modelem flagowce Samsunga zawsze spełniały moje oczekiwania.
623
Samsung chce zniszczyć aparat w Twoim telefonie – Prawo do naprawy

Miała być rewolucja technologiczna, a jest konsumenckie niewolnictwo. Płacisz 9 koła za telefon by nawet nie być jego właścicielem, bo Pan Samsung nie pozwala na cudowanie i to on tu rządzi :)
z- 267
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Kupiłem telefon przez stronę samsunga, tylko pytam się gdzie do wuja jest faktura vat wystawiona na zakup - ani w mailu nie widziałem, ani na stronie znaleźć nie potrafię.
#samsung
#samsung
Jaki nowy smartfon do 2k cebulionow?
Zastosowania:
Praca (opcja podzielonego ekranu itp)
Nawigacja używana bardzo często
Fajnie jakby miał dobry aparat
Zastosowania:
Praca (opcja podzielonego ekranu itp)
Nawigacja używana bardzo często
Fajnie jakby miał dobry aparat
- 1
- 1
a widziałeś tego one plusa na żywo?
@malykaraczan: Nie.
Bo dużo komentarzy na xkomie, że się grzeje itd
@malykaraczan: Z grzaniem to większość telefonów teraz ma problem. Chyba wszystkie ze snapdragonem 888. Zawsze możesz zamówić i go dobrze przetestować i potem zwrócić jak coś nie będzie ok.
- 0
Obecnie mam zabytkową plazmę 43 cale Samsunga HD Ready. Chciałbym zmienić na coś 4K 55-65 cali w cenie do 5 tysięcy złotych. Przeznaczenie: filmy, gry, ale też tradycyjna telewizja i pewnie 2 godziny dziennie jakieś kanały info. Początkowo byłem zdecydowany na Oleda od LG, ale ze względu na ryzyko wypaleń, zmieniłem zdanie. Jednak ta technologia nie nadaje się do moich zastosowań (paski w tv info).
No i znowu mam problem. Podobno najbliżej
No i znowu mam problem. Podobno najbliżej
@Promilus: Bierz Oleda z nowej serii LG, one się już nie wypalają. 2 godziny dziennie pasków nic mu nie zrobią.
@Promilus: dej spokój z tym wypalaniem się OLEDów, mam już dwuletniego Philipsa z jeszcze poprzedniej ich linii OLEDów i oprogramowanie ma takie że jak telewizor za długo chodzi i pomimo komunikatów go nie wyłączę, to sam wymusi wyłączenie bez opcji anulowania.
Musisz brać jeszcze pod uwagę umiejscowienie telewizora - większość OLEDów ma raczej średnią jasność, więc nie nadają się do oglądania w pełnym słońcu, wtedy wziąłbym QLED Samsunga
Musisz brać jeszcze pod uwagę umiejscowienie telewizora - większość OLEDów ma raczej średnią jasność, więc nie nadają się do oglądania w pełnym słońcu, wtedy wziąłbym QLED Samsunga
- 0
Jakie etui do telefonu Samsung Galaxy S10 polecacie?
- pyłoodporne
- deszczoodporne (może być tez wodoodporne do powiedzmy 2m)
- ochrona przed upadkiem
- z podpórką do oglądania filmów
- z ochroną na ekran
- pyłoodporne
- deszczoodporne (może być tez wodoodporne do powiedzmy 2m)
- ochrona przed upadkiem
- z podpórką do oglądania filmów
- z ochroną na ekran
@odishewo: Panie z takimi wymaganiami to taniej będzie własna fabrykę etui otworzyć niż kupić jedna sztukę
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jak to zrobić, żeby połączyć sobie smartfona z jakimś programem, kontem dostępnym na kompie, że jak zrobię zdjęcie to mi się będzie zapisywało i będę miał od razu backup na kompie? Czy samsung ma jakąś chmurę, którą mogę do tego wykorzystać? Fajnie by było też w drugą stronę, jakbym z kompa mógł sobie przerzucać w ten sposób dokumenty a one cyk, dostępne na telefonie. Pewnie podstawowa sprawa, ale nie interesowałem się tym
Mirki jest appka na Androida dzięki której połączę kilka zdjęć w jedno? Przetestowałem kilka i funkcja kolażu narzuca format i wymusza kadrowanie zdjęć w wąskim zakresie, a mi chodzi tylko o to żeby z kilku zdjęć zrobić jedno "długie" ewentualnie ustawiając szerokość ramek. W Xiaomi coś takiego było wbudowane i uruchamiało się z poziomu galerii. W Samsungu nie umiem znaleźć.
#android #samsung #mirkopomusz
#android #samsung #mirkopomusz
- 2
konto usunięte via Android
- 0
@ciezki_przypadek dzięki Mirek, szanuję takie postępowanie
- 0
Myślicie, że 6gb ram wystarczy w samsungu, żeby tak działał ok chociaż z 2 lata? Ostatni mój samsung to s2 i nie wiem jak one z zarządzaniem ramem sobie radzą. Kupiłem s20 fe z 6gb ram i mam obawy jak to będzie, bo po konfiguracji i nie wgraniu żadnej aplikacji ze sklepu ma zajęte ponad 60% ram :/ Strona https://dontkillmyapp.com/ pozycjonuje samsunga na pierwszym miejscu pod kątem kiepskiego zarządzania ramem i ubijania
- 4
konto usunięte via iOS
- 1
@schreder: Masz racje, mam iOS ale od wielu osób słyszę, że ich androidy zwolniły i czy da się coś zrobić..
Jak chcesz Androida to nie Samsunga a jak mocno chcesz Samsunga to bierz ale na maksymalnie 2 lata bo potem pewnie będzie narzekanie
Jak chcesz Androida to nie Samsunga a jak mocno chcesz Samsunga to bierz ale na maksymalnie 2 lata bo potem pewnie będzie narzekanie
























Myślicie, że przyjdzie zwrot? Przyjęło cały formularz #smartwatch
Właśnie dostałem odpowiedź:
Szanowna Pani,
Uprzejmie dziękuję za kontakt