Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@dulux23 ale jak wyszukuje info jaka ma być to apka to mam tylko nazwę gear 360. W sklepie play same gówna, na stronie samsunga nazwa tylko gear 360. Nie wiem czego szukać. Kiedyś ona była dostępna oficjalnie i nie miałem najmniejszego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@endipek: Szukaj aplikacji po nazwie pakietu (w stylu
com.google.android.webview), a nie nazwie aplikacji - to pozwoli Ci ominąć aplikacje o podobnych nazwach aplikacji i znaleźć rzeczywiście tą poszukiwaną. Linki do Sklepu Play mają tą nazwę pakietu jako część adresu, np. [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.webview](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.webview) - jeśli taki link znajdziesz np. w instrukcji obsługi lub na stronie producenta, to choćby link nie kierował już do nikąd, to jest to wskazówka, którą możesz wykorzystać- 529
- 0
Mirki, macie jakies tipy na oszczedzanie baterii konkretnie w galaxy s20? Telefon ogolnie jest bardzo fajny, ale no ta bateria to tragedia. Tak wiedziałem wcześniej, ze jest slaba, ale nie myślałem, ze az tak. Oczywiscie oszczedzanie energii włączone, apki powyłączałem, synchronizacje tez, odswiezanie jest to slabsze ustawione. Czy cos jeszcze moge zrobic?
#smartfon #samsung
#smartfon #samsung
@WarmWeather: note moze byc 10 lub 20 żadnych chińskich szpionów,m ani gejfonów
@WarmWeather: no to czekaj, realme ma mieć w przyszłym tygodniu premiere jakichś modeli gt, może wypuszczą też gt master explorer edition ze snapem 870 i aparatem z norda 2, póki co ten 888 grzeje się i zżera baterie i raczej nie warto
@Szynk44: Na swoim przykładzie ja mam Oneplusa a mama ma Samsunga, mamy obydwoje w T-Mobile i na stronie operatora te modele nie były wyszczególnione jako wspierane ale właśnie ta strona wskazywała, że działa no i działa :) i to na oprogramowaniu zwykłym nie od operatora, może u ciebie w Orange jest podobnie.
@Szynk44: we Flexie na pewno, ale w starym Orange to wątpię, bo nie ma go na liście VoLTE, a jak nie ma na liście to automat lata i blokuje co kilka godzin
- 0
- 0
@blagren: a widzisz, ja mam z 2020 czyli jeszcze paluszki.
Mam podłaczoną konsole do telewizora przez kabel hdmi, jest odpowiedni kanał czyli hdmi 2 ale jest tylko napis "no signal" Co z tym zrobić?
Wejście hdmi jest popsute?
Hdmi 1 w ogóle nie da się włączyć na telewizorze
Tv samsung LE40M86BDX/XEH
#telewizory #telewizor #samsung #xboxone
Wejście hdmi jest popsute?
Hdmi 1 w ogóle nie da się włączyć na telewizorze
Tv samsung LE40M86BDX/XEH
#telewizory #telewizor #samsung #xboxone
@ScarySlender: Jeżeli wina konsoli to zrób:
„Naciśnij i przytrzymaj przyciski Xbox i Wysuwania, aż usłyszysz dźwięk włączania konsoli. Od razu usłyszysz jeden dźwięk, a po upływie 10 sekund usłyszysz drugi dźwięk. Przed drugim sygnałem dźwiękowym zacznie świecić się kontrolka zasilania. Nie odchodź dopóki nie usłyszysz drugiego sygnału dźwiękowego lub nie stwierdzisz, że konsola została uruchomiona w trybie niskiej rozdzielczości”
U mnie na Series X pomogło
„Naciśnij i przytrzymaj przyciski Xbox i Wysuwania, aż usłyszysz dźwięk włączania konsoli. Od razu usłyszysz jeden dźwięk, a po upływie 10 sekund usłyszysz drugi dźwięk. Przed drugim sygnałem dźwiękowym zacznie świecić się kontrolka zasilania. Nie odchodź dopóki nie usłyszysz drugiego sygnału dźwiękowego lub nie stwierdzisz, że konsola została uruchomiona w trybie niskiej rozdzielczości”
U mnie na Series X pomogło
@ScarySlender: Z tego co widzę w internecie to ten tv ma 14-15 lat i krzyczy już na emeryturkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@prawdziwek: wczoraj to mi w ogóle mapa zrobiła się cała białą więc usunąłem pamięć podręczną wyczyściłem dane i na nowo zainstalowałem wszytko zobaczę dzisiaj jak będzie
- 2
Poleci ktoś jakiś uchwyt do telefonu do auta bo jebla idzie z tymi najtańszymi dostać.
Miałem na szybę to ta kulka stale się rozregulowywała. Miałem na magnes nie trzymał może dla tego że magnes był pod pokrowcem.
Szukam czegoś dobrego do Samsunga m21 ( z pokrowcem jest dość ciężki) bo już mam dość się wkurzać.
#
Miałem na szybę to ta kulka stale się rozregulowywała. Miałem na magnes nie trzymał może dla tego że magnes był pod pokrowcem.
Szukam czegoś dobrego do Samsunga m21 ( z pokrowcem jest dość ciężki) bo już mam dość się wkurzać.
#
źródło: comment_1628866622IYoGYlGDJdM44FPL8wqbyC.jpg
Pobierz@htsz_: ja chwale sobie taki Zobacz ofertę: Uchwyt samochodowy na Trust 21721 https://allegro.pl/oferta/uchwyt-samochodowy-na-trust-21721-10253747397
Tylko tu jest jakaś chora cena ja kupowałem po 40zl raz w necie raz w tk max
Ma wygodne zatrzaskiwanie i zwalnianie, antypoślizgowy w środku, nie zmienia pozycji , estetycznie wyglada. Ale wieczny nie jest bo mam już drugi bo pierwszy za mocno w zimie odcisnąłem i zębatka w środku strzeliła. Ale wybrałem taki sam ponownie bo
Tylko tu jest jakaś chora cena ja kupowałem po 40zl raz w necie raz w tk max
Ma wygodne zatrzaskiwanie i zwalnianie, antypoślizgowy w środku, nie zmienia pozycji , estetycznie wyglada. Ale wieczny nie jest bo mam już drugi bo pierwszy za mocno w zimie odcisnąłem i zębatka w środku strzeliła. Ale wybrałem taki sam ponownie bo
- 0
@htsz_: ostatnio kupiłem uchwyt grawitacyjny (Baseus) za 25 zł i jest ok.
@gawix : Do Oneplus jeżeli chcesz mieć szybkie ładowanie to nie masz wyboru oprócz oryginalnego kabla i oryginalnej ładowarki od oneplusa, możesz kupić na stronie producenta(ale będzie drogo od razu mówię) albo na aliexpress ale uważaj bo tam dużo podróbek. Na innych ładowarkach i kablach szybkie ładowanie nie zadziała bo oneplus ma swoją technologię ładowania niestety
@gawix: a co do Samsunga to nie mam doświadczenia ale z tego co widzę po specyfikacji to tam jest tylko QC 2.0 więc wystarczy jakiś tani kabel z obsługą QC 3.0 i taka sama ładowarka. Najlepiej i najtaniej od baseusa albo blitzwolf z chin
#smartwatch #android #technologia #garmin #samsung
Witam, szukam smartwatcha na androida do 1800 zł. Biegam lub jeżdżę na rowerze z 3 razy w tygodniu, chciałabym żeby miał NFC, dobry GPS i dobra baterię ( nie chce go ładować co noc). Widziałem że polecają recenzenci Garmin Venu 2. Czy jest coś innego godnego polecenia ?
Witam, szukam smartwatcha na androida do 1800 zł. Biegam lub jeżdżę na rowerze z 3 razy w tygodniu, chciałabym żeby miał NFC, dobry GPS i dobra baterię ( nie chce go ładować co noc). Widziałem że polecają recenzenci Garmin Venu 2. Czy jest coś innego godnego polecenia ?
- 2
Podobno trzeba go codziennie ładować
- 0
@papaey1991: Fenix 6 pro, w promocji był za 2100 ostatnio
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@OsraneMajtyXD: no różowa zamówiła za 2099zl ale zrobimy tak żeby mieć 28 dni na zwrot. Jak s21 fe będzie miał snapa 888to już odpada od razu
- 1
@OsraneMajtyXD: piekarnik
Zmieniłem tymczasowo telefon z Samsunga na Samsunga i w nowym nie mam opcji synchronizacji zdjęć z OneDrive w Galerii. Czy to normalne w budżetowych telefonach. Poprzedni to był s21. #samsung #kiciochpyta #android #onedrive
źródło: comment_1628816255pM0wPDQuhnTvnoaFi9eY5V.jpg
PobierzHej Miraski kupował ktoś kiedyś coś w sklepie Samsung (internetowo albo stacjonarnie) i reklamował sprzęt (z tytułu rękojmi/gwarancji)? jestem ciekaw czy robią pod górkę czy wszystko idzie raczej sprawnie.
#samsung
#samsung
- 0
@GaryTheMetrosexualFruitcake: Reklamowałem słuchawki (AKG), pękał pałąk. W tydzień od wysłania, dostałem zwrot kasy.
- 0
mam stary amplituner onkyo tx-ds555, w instrukcji jest napisane że aby można korzystać z wejścia optycznego, to trzeba na raz podłączyć analogowe i optyczne, tylko problem taki że w tv #samsung q70r jest tylko i wyłącznie wyjście optyczne, nie ma żadnych analogowych, czy da się to jakoś obejść, bo chciałem po optyku połączyć się z tym amplitunerem ale już nie mam żadnego pomysłu jak
#onkyo #amplituner
#onkyo #amplituner
- 0
@ksiak: ok, spróbuję jutro, dzięki, ale wydaje mi się że podczas metody prób i błędów, już to pzestawiałem, bo pamiętam że mi się pokazywałe te opcje (digital-1,2,3), ale pewien nie jestem
- 0
@Miecz12: nie ma problemu ja bym jednak to pogonił i kupił tego 606 przynajmniej bo nowszych nie ucelujesz. 607 nie kupuj jak coś, tak samo jak 717 itp.
- 0
Hej Mircy. Szukam dobrego szkła hartowanego. Pacjent to Samsung Galaxy Note 10 Plus. Uwaga, sprawdzałem tanie szkła i wszystkie odstawały albo nie zakrywało zagiętego ekranu (pokrywało tylko płaską część).
Cena? Nie gra roli. Celuję w max 40zł, ale jeśli będzie kosztować 100zł i będzie warte tej ceny to wydam tyle.
Pomocy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#smartfon #samsung #technologia #kiciochpyta
Cena? Nie gra roli. Celuję w max 40zł, ale jeśli będzie kosztować 100zł i będzie warte tej ceny to wydam tyle.
Pomocy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#smartfon #samsung #technologia #kiciochpyta
- 1
@adamalboniedam123: Sprawdzałeś na żywo? Bo opinia tego produktu nie zachęca do kupna
źródło: comment_1628798265aAmtgIcaAsccQuGBwKs5Qq.jpg
Pobierz@adii_22: tak i wszystko gralo. Moze to kwestia sztuki. Ogolbie w tym sklepie porzadny towar i nigdy sie nie zawiodlem.
- 0
Jak do 1500, to bierz z Banggood Oukitel WP10, Mediateki z serii Dimensity to już dużo lepsza liga.
@Baleburg: bierz cokolwiek z mniejszą baterią i z lepiej zoptymalizowanym softem i procesorem. To 7000+ mah to taka sama ściema jak 100 mpx w aparatach.
#samsung Posiada z Was ktoś #galaxywatch 3 i może potwierdzić czy działają mu sensory EKG i ciśnienia bez smartfona Galaxy? Kiedyś czytałem, że od tej wersji podobno już były kompatybilne z innymi telefonami, a teraz otrzymuję smutną wiadomość, że jednak i GW4 może wymagać Galaxy smartfona.
@szuwarek-mini: No właśnie miałam na myśle funkcje typu EKG, ale zegarek nie miał być używany z telefonem galaxy także szukam dalej. Dzięki za odzew :)
- 1
@Raspberryaunt: jakbyś potrzebowała dalszych informacji to dawaj znać :), co się uda to odpowiem :)




























Co się bardziej opaca?