Mirki, mam dylemat.. Bo po raz kolejny popsuł mi się telefon (samsung galaxy a40, złom totalny nawiasem mówiąc) no i on ma już ponad dwa lata, był naprawiany chyba ze 4 razy w tym czasie, głównie naprawa wejścia USB. Teraz jak opisałem problem pisemnie na fb, jakiś serwis odpisał mi, że tym razem problem jest grubszy, trzeba prawdopodobnie wymienić różne części telefonu, w tym wyświetlacz. Ogólnie koszt takiej naprawy oszacowali na jakieś

Co się bardziej opaca?

  • Lepiej kup już nowy telefon 96.2% (76)
  • Napraw go, nowy kup za kilka miesięcy 3.8% (3)

Oddanych głosów: 79

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowy telefon który wystarczy do płynnego przeglądania internetu, dzwonienia, z dobra bateria kupisz za około 800zl, takich telefonów które nie są flagowymi modelami różnych marek dawno nie opłaca sie naprawiać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@dulux23 ale jak wyszukuje info jaka ma być to apka to mam tylko nazwę gear 360. W sklepie play same gówna, na stronie samsunga nazwa tylko gear 360. Nie wiem czego szukać. Kiedyś ona była dostępna oficjalnie i nie miałem najmniejszego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@endipek: Szukaj aplikacji po nazwie pakietu (w stylu com.google.android.webview), a nie nazwie aplikacji - to pozwoli Ci ominąć aplikacje o podobnych nazwach aplikacji i znaleźć rzeczywiście tą poszukiwaną. Linki do Sklepu Play mają tą nazwę pakietu jako część adresu, np. [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.webview](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.webview) - jeśli taki link znajdziesz np. w instrukcji obsługi lub na stronie producenta, to choćby link nie kierował już do nikąd, to jest to wskazówka, którą możesz wykorzystać
  • Odpowiedz
Mirki, macie jakies tipy na oszczedzanie baterii konkretnie w galaxy s20? Telefon ogolnie jest bardzo fajny, ale no ta bateria to tragedia. Tak wiedziałem wcześniej, ze jest slaba, ale nie myślałem, ze az tak. Oczywiscie oszczedzanie energii włączone, apki powyłączałem, synchronizacje tez, odswiezanie jest to slabsze ustawione. Czy cos jeszcze moge zrobic?
#smartfon #samsung
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarmWeather: no to czekaj, realme ma mieć w przyszłym tygodniu premiere jakichś modeli gt, może wypuszczą też gt master explorer edition ze snapem 870 i aparatem z norda 2, póki co ten 888 grzeje się i zżera baterie i raczej nie warto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szynk44: Na swoim przykładzie ja mam Oneplusa a mama ma Samsunga, mamy obydwoje w T-Mobile i na stronie operatora te modele nie były wyszczególnione jako wspierane ale właśnie ta strona wskazywała, że działa no i działa :) i to na oprogramowaniu zwykłym nie od operatora, może u ciebie w Orange jest podobnie.
  • Odpowiedz
Problem z pilotem samsung smart control tv to samsung tu8502, pilot dziala tylko przycisk on off, nic wiecej nie reaguje. Zrobilen sparowanie za pomocs przytrzymania dwoch przycisków i pokazalo ze sparowano. Wczoraj wieczorem działał co sie moglo stac? #samsung #tv #problem #pilot #tu8502
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@needer: przycisk power oraz wstecz i play/pause, działają po podczerwieni. Reszta po sparowaniu leci po BLE.

@Krabowski od 2021 seria Qled ma wbudowaną baterie, panel solarny do ładowania oraz usb-c do doładowywania. (w serii nie Qled zwykłe baterie AAA bez ładowania światłem)
  • Odpowiedz
Mam podłaczoną konsole do telewizora przez kabel hdmi, jest odpowiedni kanał czyli hdmi 2 ale jest tylko napis "no signal" Co z tym zrobić?
Wejście hdmi jest popsute?
Hdmi 1 w ogóle nie da się włączyć na telewizorze

Tv samsung LE40M86BDX/XEH

#telewizory #telewizor #samsung #xboxone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ScarySlender: Jeżeli wina konsoli to zrób:
„Naciśnij i przytrzymaj przyciski Xbox i Wysuwania, aż usłyszysz dźwięk włączania konsoli. Od razu usłyszysz jeden dźwięk, a po upływie 10 sekund usłyszysz drugi dźwięk. Przed drugim sygnałem dźwiękowym zacznie świecić się kontrolka zasilania. Nie odchodź dopóki nie usłyszysz drugiego sygnału dźwiękowego lub nie stwierdzisz, że konsola została uruchomiona w trybie niskiej rozdzielczości”
U mnie na Series X pomogło
  • Odpowiedz
Hej. Co trzeba zrobić żeby Yanosik działał w tle? Tz mam na mysli np gdy na ekranie jest googlemapa. Slychac powiadomienia ze fotoradar itp gdy na glownym ekranie jest jakas inna aplikacja ale nie ma tego obrazka...
Jak to naprawić?
#samsung #s21
#yanosik #mapa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poleci ktoś jakiś uchwyt do telefonu do auta bo jebla idzie z tymi najtańszymi dostać.

Miałem na szybę to ta kulka stale się rozregulowywała. Miałem na magnes nie trzymał może dla tego że magnes był pod pokrowcem.

Szukam czegoś dobrego do Samsunga m21 ( z pokrowcem jest dość ciężki) bo już mam dość się wkurzać.

#
htsz_ - Poleci ktoś jakiś uchwyt do telefonu do auta bo jebla idzie z tymi najtańszym...

źródło: comment_1628866622IYoGYlGDJdM44FPL8wqbyC.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@htsz_: ja chwale sobie taki Zobacz ofertę: Uchwyt samochodowy na Trust 21721 https://allegro.pl/oferta/uchwyt-samochodowy-na-trust-21721-10253747397
Tylko tu jest jakaś chora cena ja kupowałem po 40zl raz w necie raz w tk max

Ma wygodne zatrzaskiwanie i zwalnianie, antypoślizgowy w środku, nie zmienia pozycji , estetycznie wyglada. Ale wieczny nie jest bo mam już drugi bo pierwszy za mocno w zimie odcisnąłem i zębatka w środku strzeliła. Ale wybrałem taki sam ponownie bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix : Do Oneplus jeżeli chcesz mieć szybkie ładowanie to nie masz wyboru oprócz oryginalnego kabla i oryginalnej ładowarki od oneplusa, możesz kupić na stronie producenta(ale będzie drogo od razu mówię) albo na aliexpress ale uważaj bo tam dużo podróbek. Na innych ładowarkach i kablach szybkie ładowanie nie zadziała bo oneplus ma swoją technologię ładowania niestety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: a co do Samsunga to nie mam doświadczenia ale z tego co widzę po specyfikacji to tam jest tylko QC 2.0 więc wystarczy jakiś tani kabel z obsługą QC 3.0 i taka sama ładowarka. Najlepiej i najtaniej od baseusa albo blitzwolf z chin
  • Odpowiedz
#smartwatch #android #technologia #garmin #samsung
Witam, szukam smartwatcha na androida do 1800 zł. Biegam lub jeżdżę na rowerze z 3 razy w tygodniu, chciałabym żeby miał NFC, dobry GPS i dobra baterię ( nie chce go ładować co noc). Widziałem że polecają recenzenci Garmin Venu 2. Czy jest coś innego godnego polecenia ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam stary amplituner onkyo tx-ds555, w instrukcji jest napisane że aby można korzystać z wejścia optycznego, to trzeba na raz podłączyć analogowe i optyczne, tylko problem taki że w tv #samsung q70r jest tylko i wyłącznie wyjście optyczne, nie ma żadnych analogowych, czy da się to jakoś obejść, bo chciałem po optyku połączyć się z tym amplitunerem ale już nie mam żadnego pomysłu jak
#onkyo #amplituner
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksiak: ok, spróbuję jutro, dzięki, ale wydaje mi się że podczas metody prób i błędów, już to pzestawiałem, bo pamiętam że mi się pokazywałe te opcje (digital-1,2,3), ale pewien nie jestem
  • Odpowiedz
@Miecz12: nie ma problemu ja bym jednak to pogonił i kupił tego 606 przynajmniej bo nowszych nie ucelujesz. 607 nie kupuj jak coś, tak samo jak 717 itp.
  • Odpowiedz
Hej Mircy. Szukam dobrego szkła hartowanego. Pacjent to Samsung Galaxy Note 10 Plus. Uwaga, sprawdzałem tanie szkła i wszystkie odstawały albo nie zakrywało zagiętego ekranu (pokrywało tylko płaską część).
Cena? Nie gra roli. Celuję w max 40zł, ale jeśli będzie kosztować 100zł i będzie warte tej ceny to wydam tyle.
Pomocy ( ͡ ͜ʖ ͡)
#smartfon #samsung #technologia #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung Posiada z Was ktoś #galaxywatch 3 i może potwierdzić czy działają mu sensory EKG i ciśnienia bez smartfona Galaxy? Kiedyś czytałem, że od tej wersji podobno już były kompatybilne z innymi telefonami, a teraz otrzymuję smutną wiadomość, że jednak i GW4 może wymagać Galaxy smartfona.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach