Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no elo,
pralce jebnął krzyżak bębna i beben spadł i porysował trochę obudowę - właściwie wydrążył w niej całkiem pokaźny rowek - krzyżak wymieniłem, ale myślę, żebym też uzupełnić czymś ten rowek, co by obudowa była szczelna a co gorsza aby się nie rozpadła xD
Co proponujecie użyć do czegoś takiego? Żywica epoksydowa, poxilina?
#pytanie #majsterkowanie #samsung #agd #naprawa #pralka
LubieDlugoSpac - no elo,
pralce jebnął krzyżak bębna i beben spadł i porysował troch...

źródło: comment_1629740244I3gNn2aUKANrWcodvyxqYN.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jaki nowy telefon kupić w okolicy 1000 zł?
Najlepiej Samsung (bo wszyscy w rodzinie mają) ale niekoniecznie.
Dla kogoś kto nie gra, kobieta.
Widziałem na allegro S8, S9, no i te serii A (A22,A32,A40)
A może coś innego?
Dzięki z góry za typy.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykops2 nie kupuj samsungów, zwłaszcza serii a. Mają kiepska optymalizację, aktualizacje rozbijają co chwilę działające programy...o kiepskim działaniu Android auto nie wsp0mne. Mam a71 i żałuję że go wziąłem....
  • Odpowiedz
@misiaczkiewicz: Ja przez pewien czas korzystałem z tego po 10h dziennie. Gdy siedziałem w pracy, a Internet miałem tylko na telefonie i to mocno limitowany to wolałem sobie podłączyć dexa i przeglądać neta na lapku.
  • Odpowiedz
Mirki, Samsung Galaxy Note 8 czy Samsung Galaxy s8?
Rozmowy, sms, internet, filmy, zdjęcia i filmy - główne kryteria.
Czy Note 8 również ma Samsung Experience oraz na ile rysik jest przydatny dla przeciętnego kowalskiego?
#telefony #samsung
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Revival: znajdz sobie note 9, jest chad wersja virgin note 8. Jezeli chodzi o rysik zeby uzywac, trzeba poswiecic czas i sie nauczyc czyli przecietny kowali nie będzie uzywal.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezczell: huawei miał trik na lepsze zdjęcia księżyca ich aparatami - algorytm wyłapywał księżyc i go poprawiał

Tutaj pewnie jest to samo
  • Odpowiedz
Szukam rozwiązania jak uzyskać takie prędkości internetu na Poco F2 Pro jak na Samsungu.
Samsung Galaxy S20 FE 5G dzięki swojemu 5G osiąga 2x większą prędkość pobierania - wiem bo sprawdziłem trzymając oba w ręku.
Czy są jakieś tanie modemy lte 5g które obsługują te same technologie co Samsung? To sobie kupię taki i połączę się z nim przez wifi

#samsung #xiaomi #pocophone #poco
M.....y - Szukam rozwiązania jak uzyskać takie prędkości internetu na Poco F2 Pro jak...

źródło: comment_162965525299pOXyfnKtFR2uTEZkbBdH.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikser_wieczorny: "technologie", żecz w tym, że aktualnie to u nas nie ma technologii. Każdy z operatorów ma tylko małą namiastkę 5G która działa na częstotliwościach LTE 2100MHz. Jedynie Plus wydzielił pełne pasko 2600MHz. Więc jeśli aktualnie oba telefony łapią 5G, są w tej samej sieci i mają te same taryfy a prędkości są różne to może wynikać z łapania gorszego zasięgu. Zobacz w ustaweiniach czy podobny zasięg jest (nie patrz
  • Odpowiedz
Czy da sie sparowac Samsunga Gear 3 z telefonem Apple? Jesli tak, to ktory telefon wziac najlepiej? Nie chcę jakiejs duzej krowy. Kończy mi sie 3 letnia umowa na Samsunga S9 i chciałbym telefon gabarytowo podobny do tego.

#telefony #samsung #apple
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hans-olo-olo:

Ok, kompletnie wypadlem z obiedu jesli chodzi o wiedze na temat telefonow. Zatrzymalem sie chyba na Xperia z2. Aktualnie mam S9 ale chce sie przezucic na Apple 12 w wersji mini - bo jednak odstraszaja mnie rozmiary tych telefonow.

Dobry wybor?
  • Odpowiedz
#samsung #zwrot #galaxywatch #promocja

Na stronie samsunga pisze, że Konsumenci, którzy zakupili Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic do dnia 18.08.2021 r. włącznie będą mogli zarejestrować się w formularzu od 27.08.2021 . Czy to oznacza, że jak kupiłam 20.08 to już nie mogę się zarejestrować i prosić o zwrot? Nie rozumiem tego, myślałam, że zwrot dostaną osoby, które pierwsze wypełnią ten formularz tak jak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Momo029: Sam się zastanawiam jak to będzie z tym zwrotem. Teoretycznie kto pierwszy, ten lepszy. Od 27.08 startuje rejestracja zwrotów (wtedy też powinienem dostać zegarek) , a do zwrotu potrzebne jest zdjęcie pudełka i kod urządzenia. Zamówiłem zegarek w dniu premiery w #eurortvagd, natomiast dzisiaj dostałem maila, że nie dostali zegarków od producenta i dostawa się opóźni. Nie widzą ile, będą informować... Coś czuję, że o moim
  • Odpowiedz
@leinadm: nie tylko u ciebie w sklepie dostawa może się opóźnić, myślę, że jak przyjdzie warto spróbować, ja będę przynajmniej :) życzę powodzenia !!!
  • Odpowiedz
Panowie/Panie. Potrzebuję pomocy i informacji, sprawa prosta, zgubiłem telefon, ktoś go znalazł, zgubił, znalazł go nieznajomy. Do rzeczy, jak ogarnąć numer imei albo nr seryjny bez dostępu do telefonu? W sensie wyświetlacz tam nie działa, #samsunga50 #samsung #kiciochpyta

Próbujemy przez rozmowy dowiedzieć się czy to na pewno mój telefon, a mi oprócz zerwania tylnej klapki nie przychodzi już nic więcej na myśl. Wyprzedzając, nie opłaca się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bagielek: ja bym szedł w używke iphone 7 i tak jak poprzednicy piszą - ustawić duża czcionkę i jazda :)
Ja mamie właśnie wymienilem jakiegoś xiaomi na iphone 7 używke ze względu na prostszy system w obsłudze. Mama miała z 2-3 lata xiaomi, i na początku średnio była zadowlona z iphone, ale teraz śmiga na nim jak szalona :)
  • Odpowiedz
@tmkg: p------------z się na siłę. Jakbyś poświęcił 20 sek. na sprawdzenie strony producenta, to zauważyłbyś, ze w damskiej wersji (czyli tej, którą posiada twoja żona), cyfra oznacza aktualną godzinę. Więc jak jest 20 (8 pm) to pojawia się tam 8, 7pm - 7, etc. A teraz usuwaj wpis.
  • Odpowiedz
@janrouter: Snapdragon 720g jest bardzo słabym procesorem, więc będzie Ci się zacinał przy normalnym użytkowaniu czasami, a przy grach z dobrą grafiką znacznie częściej.
  • Odpowiedz
Cześć, ostatnio wysyłałem telefon do naprawy i robiłem reset fabryczny. Teraz telefon do mnie wrócił i chciałem zrobić ponowny rebranding, bo telefon jest z Orange. Było OPV/OPV/OPV/OPV, po rebrandingu jest XEP/XEO/XEO/OPV. Znalazłem jakieś tematy sprzed 2 lat, ze już nie da się uzyskać 4x XEO, a ostatnie OPV to informacja o tym z jakiej dystrybucji pochodzi telefon. Czy to prawda, nie da się już w żaden sposób uzyskać 4x XEO? I czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki kupić telefonik do 600-700 zł? Bieda budżet ale
co zrobić. Ważne żeby miał te 64gb pamięci, nfc i cykał nie najgorsze fotki #telefony #smartfon #xiaomi #samsung a no i żadna wysyłka z Chin nie wchodzi w grę
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach