Wszystko
Najnowsze
Archiwum

quercy
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

TheBloody
via Android- 0
@quercy Ja p------e XDDDDDD co to za model?

quercy
- 0
@TheBloody: s21+
no elo,
pralce jebnął krzyżak bębna i beben spadł i porysował trochę obudowę - właściwie wydrążył w niej całkiem pokaźny rowek - krzyżak wymieniłem, ale myślę, żebym też uzupełnić czymś ten rowek, co by obudowa była szczelna a co gorsza aby się nie rozpadła xD
Co proponujecie użyć do czegoś takiego? Żywica epoksydowa, poxilina?
#pytanie #majsterkowanie #samsung #agd #naprawa #pralka
pralce jebnął krzyżak bębna i beben spadł i porysował trochę obudowę - właściwie wydrążył w niej całkiem pokaźny rowek - krzyżak wymieniłem, ale myślę, żebym też uzupełnić czymś ten rowek, co by obudowa była szczelna a co gorsza aby się nie rozpadła xD
Co proponujecie użyć do czegoś takiego? Żywica epoksydowa, poxilina?
#pytanie #majsterkowanie #samsung #agd #naprawa #pralka
źródło: comment_1629740244I3gNn2aUKANrWcodvyxqYN.jpg
Pobierz- 2
@LubieDlugoSpac: nic nie rób tam jak nie ma dziury to bez sensu
@LubieDlugoSpac jak nie ma dziury na wylot albo jak przetarcie nie jest cienkie jak papier to zostaw
- 2
350
Nowy moduł DDR5 Samsunga wgniata w fotel pojemnością i taktowaniem

Do tej pory wiedzieliśmy, że Samsung testuje swoje 16 Gb kości, umożliwiające produkcję modułów DDR5 o pojemności 512 GB. Jednak dopiero dziś, a dokładniej
z- 164
- #
- #
- #
- 0
Mireczki jaki nowy telefon kupić w okolicy 1000 zł?
Najlepiej Samsung (bo wszyscy w rodzinie mają) ale niekoniecznie.
Dla kogoś kto nie gra, kobieta.
Widziałem na allegro S8, S9, no i te serii A (A22,A32,A40)
A może coś innego?
Dzięki z góry za typy.
Najlepiej Samsung (bo wszyscy w rodzinie mają) ale niekoniecznie.
Dla kogoś kto nie gra, kobieta.
Widziałem na allegro S8, S9, no i te serii A (A22,A32,A40)
A może coś innego?
Dzięki z góry za typy.
@wykops2 nie kupuj samsungów, zwłaszcza serii a. Mają kiepska optymalizację, aktualizacje rozbijają co chwilę działające programy...o kiepskim działaniu Android auto nie wsp0mne. Mam a71 i żałuję że go wziąłem....
- 1
@nalot_1: ja mam s10e, wcześniej s6 a jeszcze wcześniej s2
i jakoś spoko te Samsungi więc dlatego wymieniam Samsunga ;)
i jakoś spoko te Samsungi więc dlatego wymieniam Samsunga ;)
Hej Mirki. Korzysta ktoś z was na codzień z tego desktopowego trybu DeX Mode w smartfonie #samsung czy ro tylko taki zbędny bajer?
źródło: comment_16296696746WBuFHmKyDyts2loaFyCAC.jpg
Pobierz@misiaczkiewicz: Ja przez pewien czas korzystałem z tego po 10h dziennie. Gdy siedziałem w pracy, a Internet miałem tylko na telefonie i to mocno limitowany to wolałem sobie podłączyć dexa i przeglądać neta na lapku.
- 0
- 7
Ależ ta technologia idzie do przodu, za 10 lat będzie można zobaczyć kosmitów na księżycu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdjęcie zrobione samsung galaxy s21 ultra
#zdjecia #fotografia #ksiezyc #samsung
Zdjęcie zrobione samsung galaxy s21 ultra
#zdjecia #fotografia #ksiezyc #samsung
źródło: comment_1629656542qWg3n6Q4FlPpKRlHDaAZ6L.jpg
PobierzSzukam rozwiązania jak uzyskać takie prędkości internetu na Poco F2 Pro jak na Samsungu.
Samsung Galaxy S20 FE 5G dzięki swojemu 5G osiąga 2x większą prędkość pobierania - wiem bo sprawdziłem trzymając oba w ręku.
Czy są jakieś tanie modemy lte 5g które obsługują te same technologie co Samsung? To sobie kupię taki i połączę się z nim przez wifi
#samsung #xiaomi #pocophone #poco
Samsung Galaxy S20 FE 5G dzięki swojemu 5G osiąga 2x większą prędkość pobierania - wiem bo sprawdziłem trzymając oba w ręku.
Czy są jakieś tanie modemy lte 5g które obsługują te same technologie co Samsung? To sobie kupię taki i połączę się z nim przez wifi
#samsung #xiaomi #pocophone #poco
źródło: comment_162965525299pOXyfnKtFR2uTEZkbBdH.jpg
Pobierz- 1
@Mikser_wieczorny: "technologie", żecz w tym, że aktualnie to u nas nie ma technologii. Każdy z operatorów ma tylko małą namiastkę 5G która działa na częstotliwościach LTE 2100MHz. Jedynie Plus wydzielił pełne pasko 2600MHz. Więc jeśli aktualnie oba telefony łapią 5G, są w tej samej sieci i mają te same taryfy a prędkości są różne to może wynikać z łapania gorszego zasięgu. Zobacz w ustaweiniach czy podobny zasięg jest (nie patrz
- 0
- 0
@hans-olo-olo:
Ok, kompletnie wypadlem z obiedu jesli chodzi o wiedze na temat telefonow. Zatrzymalem sie chyba na Xperia z2. Aktualnie mam S9 ale chce sie przezucic na Apple 12 w wersji mini - bo jednak odstraszaja mnie rozmiary tych telefonow.
Dobry wybor?
Ok, kompletnie wypadlem z obiedu jesli chodzi o wiedze na temat telefonow. Zatrzymalem sie chyba na Xperia z2. Aktualnie mam S9 ale chce sie przezucic na Apple 12 w wersji mini - bo jednak odstraszaja mnie rozmiary tych telefonow.
Dobry wybor?
@VinnieP: nie wiem. to twoj wybor
- 1
#samsung #zwrot #galaxywatch #promocja
Na stronie samsunga pisze, że Konsumenci, którzy zakupili Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic do dnia 18.08.2021 r. włącznie będą mogli zarejestrować się w formularzu od 27.08.2021 . Czy to oznacza, że jak kupiłam 20.08 to już nie mogę się zarejestrować i prosić o zwrot? Nie rozumiem tego, myślałam, że zwrot dostaną osoby, które pierwsze wypełnią ten formularz tak jak
Na stronie samsunga pisze, że Konsumenci, którzy zakupili Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic do dnia 18.08.2021 r. włącznie będą mogli zarejestrować się w formularzu od 27.08.2021 . Czy to oznacza, że jak kupiłam 20.08 to już nie mogę się zarejestrować i prosić o zwrot? Nie rozumiem tego, myślałam, że zwrot dostaną osoby, które pierwsze wypełnią ten formularz tak jak
- 0
@Momo029: Sam się zastanawiam jak to będzie z tym zwrotem. Teoretycznie kto pierwszy, ten lepszy. Od 27.08 startuje rejestracja zwrotów (wtedy też powinienem dostać zegarek) , a do zwrotu potrzebne jest zdjęcie pudełka i kod urządzenia. Zamówiłem zegarek w dniu premiery w #eurortvagd, natomiast dzisiaj dostałem maila, że nie dostali zegarków od producenta i dostawa się opóźni. Nie widzą ile, będą informować... Coś czuję, że o moim
- 1
@leinadm: nie tylko u ciebie w sklepie dostawa może się opóźnić, myślę, że jak przyjdzie warto spróbować, ja będę przynajmniej :) życzę powodzenia !!!
- 0
Przykra niespodzianka z serwisem Samsunga, myślałem że wymiana gwarancyjna na martwe piksele będzie wykonana w domu a tu niestety telewizor zabrany, żadnego zastepczego i zostaje bez tv na jakieś 5/6 dni.Mówili że w środę powinni przywieźć :/ #samsung #tv #gwarancja #martwepixele #badpixels #naprawa #telewizor #serwissamsung
@needer: myślenie życzeniowe
- 0
@stary_pijany: do tego platna infolinia ktora w-----a mi z 15 zł hatfu
Panowie/Panie. Potrzebuję pomocy i informacji, sprawa prosta, zgubiłem telefon, ktoś go znalazł, zgubił, znalazł go nieznajomy. Do rzeczy, jak ogarnąć numer imei albo nr seryjny bez dostępu do telefonu? W sensie wyświetlacz tam nie działa, #samsunga50 #samsung #kiciochpyta
Próbujemy przez rozmowy dowiedzieć się czy to na pewno mój telefon, a mi oprócz zerwania tylnej klapki nie przychodzi już nic więcej na myśl. Wyprzedzając, nie opłaca się
Próbujemy przez rozmowy dowiedzieć się czy to na pewno mój telefon, a mi oprócz zerwania tylnej klapki nie przychodzi już nic więcej na myśl. Wyprzedzając, nie opłaca się
@BestInTheWorld: Chyba wszystkie metody opisane Link
- 0
@CeZiK_:
Był, pod tylną klapką. Nie mój.
Był, pod tylną klapką. Nie mój.
- 0
@bagielek: ja bym szedł w używke iphone 7 i tak jak poprzednicy piszą - ustawić duża czcionkę i jazda :)
Ja mamie właśnie wymienilem jakiegoś xiaomi na iphone 7 używke ze względu na prostszy system w obsłudze. Mama miała z 2-3 lata xiaomi, i na początku średnio była zadowlona z iphone, ale teraz śmiga na nim jak szalona :)
Ja mamie właśnie wymienilem jakiegoś xiaomi na iphone 7 używke ze względu na prostszy system w obsłudze. Mama miała z 2-3 lata xiaomi, i na początku średnio była zadowlona z iphone, ale teraz śmiga na nim jak szalona :)
- 2
@bagielek: iphone se lub XR
- 0
Żona kupiła sobie nowy zegarek.
#samsung #grafika #grafikplakaljakprojektowal #piekloperfekcjonistow #smartwatch
#samsung #grafika #grafikplakaljakprojektowal #piekloperfekcjonistow #smartwatch
źródło: comment_1629491897i8UUG0QZpl5tGIj0yCe3jh.jpg
PobierzJaki to model zegarka Galaxy Watch?
- 2 4.0% (2)
- 1 6.0% (3)
- 3 66.0% (33)
- 4 24.0% (12)
@tmkg: p------------z się na siłę. Jakbyś poświęcił 20 sek. na sprawdzenie strony producenta, to zauważyłbyś, ze w damskiej wersji (czyli tej, którą posiada twoja żona), cyfra oznacza aktualną godzinę. Więc jak jest 20 (8 pm) to pojawia się tam 8, 7pm - 7, etc. A teraz usuwaj wpis.
@tmkg: nie wiem ale te logo wygląda jak odbyt
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 0
@staryalkus: Jak zejdzie z ceny o minimum 600 zł to już będę zadowolony. Pożyjemy zobaczymy, poczekam na konferencję co tam nowego zaprezentują.
- 0
@janrouter: Snapdragon 720g jest bardzo słabym procesorem, więc będzie Ci się zacinał przy normalnym użytkowaniu czasami, a przy grach z dobrą grafiką znacznie częściej.
Cześć, ostatnio wysyłałem telefon do naprawy i robiłem reset fabryczny. Teraz telefon do mnie wrócił i chciałem zrobić ponowny rebranding, bo telefon jest z Orange. Było OPV/OPV/OPV/OPV, po rebrandingu jest XEP/XEO/XEO/OPV. Znalazłem jakieś tematy sprzed 2 lat, ze już nie da się uzyskać 4x XEO, a ostatnie OPV to informacja o tym z jakiej dystrybucji pochodzi telefon. Czy to prawda, nie da się już w żaden sposób uzyskać 4x XEO? I czy
@jestemmimas: aż sprawdziłem u siebie i faktycznie mam 3xXEO. Debrandowalem z pół roku temu i nie ma żadnych wstawek operatora więc chyba jest ok
- 1
@jestemmimas: ostatnie jest wbite w płytę główną, ale wyszukiwanie aktualizacji działa poprawnie, więc nie przejmuj się tym.
@trzycytryny333: a50 chyba
@trzycytryny333: Samsung A50?
@dzionek: redmi 9
@dzionek Realme 8, wydajny procesor, ekran amoled z czytnikiem lini papilarnych, duża bateria + szybkie ładowanie, nic lepszego w tym budżecie nie ma.
Od północy ma być w promocyjnej ofercie, gdyby obniżyli do tych -30% to 629zł byłaby naprawdę dobrą ceną.
https://gsmonline.pl/artykuly/urodzinowa-promocja-realme-smartfon-gdzie-kupic-najtaniej
Od północy ma być w promocyjnej ofercie, gdyby obniżyli do tych -30% to 629zł byłaby naprawdę dobrą ceną.
https://gsmonline.pl/artykuly/urodzinowa-promocja-realme-smartfon-gdzie-kupic-najtaniej
























