Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
- 12
- 22
- 10
- 11
409379,17 - 6,28 - 5,02 = 409367,87
Sobota w rodzinnych stronach i całkiem niezły wynik na 400m (1:18), a dziś z racji braku czasu spontaniczne, szybkie 5km (nawet bardzo, jak na aktualną formę, co widać po tętnie ;o)).
#sztafeta #ruszwroclaw
Wpis
Sobota w rodzinnych stronach i całkiem niezły wynik na 400m (1:18), a dziś z racji braku czasu spontaniczne, szybkie 5km (nawet bardzo, jak na aktualną formę, co widać po tętnie ;o)).
#sztafeta #ruszwroclaw
Wpis
źródło: comment_SZi2Yt6C7FUrS6uk2ruLs1rFf9TydOxJ.jpg
Pobierz- 20
- 0
@onionspirit: plac społeczny, czyli pod estakada :-)
@onionspirit: Na placu społecznym, a autorem jest Skont
- 11
168 - 22 = 146
Dystans: 22 km
Wertykalnie: 106m(↑53m/↓53m)
Czas: ◷00:00:00
Kalorie: 803 kcal
Dystans: 22 km
Wertykalnie: 106m(↑53m/↓53m)
Czas: ◷00:00:00
Kalorie: 803 kcal
- 20
192 - 54 - 23 - 23 - 24 - 31 - 7 - 6 = 24
Zrzutka z tygodnia: pracbazy, miejskie kursy i dzisiejszy wojaż (foto) sponsorowany przez klej & łatki :)
Przy okazji gdzieś w tygodniu padła bariera 10k km w tym roku :)
W
Zrzutka z tygodnia: pracbazy, miejskie kursy i dzisiejszy wojaż (foto) sponsorowany przez klej & łatki :)
Przy okazji gdzieś w tygodniu padła bariera 10k km w tym roku :)
W
źródło: comment_xlWqFyJq7ZphF8odhhN32lOS8Ftr7h0a.jpg
Pobierz- 12
409633,81 - 5,36 = 409628,45
Cześć wszystkim, witam was po przerwie skromnym dystansem.
Po maratonie przyszedł lekki zastój, trochę wypalenie, trochę leczenie kontuzji. W końcu zebrałem się w sobie zeby wyjść i wiecie co? Brakowało mi tego bardzo :) Trzeba znaleźć nowe cele i ruszyć dalej.
Statystyki:
Cześć wszystkim, witam was po przerwie skromnym dystansem.
Po maratonie przyszedł lekki zastój, trochę wypalenie, trochę leczenie kontuzji. W końcu zebrałem się w sobie zeby wyjść i wiecie co? Brakowało mi tego bardzo :) Trzeba znaleźć nowe cele i ruszyć dalej.
Statystyki:
- 15
776 - 41 = 735
Dystans: 41 km
Czas: ◷02:09:00
Kalorie: 1634 kcal
W
Dystans: 41 km
Czas: ◷02:09:00
Kalorie: 1634 kcal
W
- 12
- 9
6454550 - 2250 = 6452300
@Kinja Prawdopodobnie poprzednicy zrobili błąd, masz okazje go poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #plywajzwykopem i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/plywajzwykopem/wszystkie/
Screen:
- 10
6456850 - 2300 = 6454550
@tufanad Prawdopodobnie poprzednicy zrobili błąd, masz okazje go poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #plywajzwykopem i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/plywajzwykopem/wszystkie/
Screen:
- 22
1943 - 24 = 1919
Już zapomniałam jaka to przyjemność! Mała pętelka przez Mokry Dwór :D
#wykoptribanclub
W tym tygodniu to już 52km!
Już zapomniałam jaka to przyjemność! Mała pętelka przez Mokry Dwór :D
#wykoptribanclub
W tym tygodniu to już 52km!
źródło: comment_ca6jq7YVv0Gbcrjs5JKE6y74yEQ8ULV7.jpg
Pobierz- 10
409857,49 - 5,13 = 409852,36
Odwiedziny w rodzinnych stronach mają taki plus, że od niedawna pod nosem mam fajną bieżnię. Wpadło kilka luźnych i szybszych okrążeń ;-)
#sztafeta #ruszwroclaw
Wpis
Odwiedziny w rodzinnych stronach mają taki plus, że od niedawna pod nosem mam fajną bieżnię. Wpadło kilka luźnych i szybszych okrążeń ;-)
#sztafeta #ruszwroclaw
Wpis
źródło: comment_FNZ3zUqnkofcoX3p8YKcn9jDmmXCmMtj.jpg
Pobierz- 20
- 15
409878,22 - 6,58 = 409871,64
Piątek, piąteczek, piątunio i... O tym biegu mogę powiedzieć tylko jedną dobrą rzecz: odbył się. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż obudziłam się bez problemu, to jakoś zupełnie nie mogłam zebrać się w sobie do wyjścia. Pogoda naprawdę przyjemna, ale nogi i nastrój jakieś nie takie, dlatego od razu w głowie skróciłam trasę. Na 1,5km to w ogóle przytuliłam chodnik (czyli brzydko mówiąc wzięłam się wypier... no
Piątek, piąteczek, piątunio i... O tym biegu mogę powiedzieć tylko jedną dobrą rzecz: odbył się. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż obudziłam się bez problemu, to jakoś zupełnie nie mogłam zebrać się w sobie do wyjścia. Pogoda naprawdę przyjemna, ale nogi i nastrój jakieś nie takie, dlatego od razu w głowie skróciłam trasę. Na 1,5km to w ogóle przytuliłam chodnik (czyli brzydko mówiąc wzięłam się wypier... no
- 4
Zdjęcie nie moje (dostałam od Tatusia), ale jakbym taki widok miała, to dużo lepiej by się biegło! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
źródło: comment_JkzOsnmEr3BHhEhR70EP1piR6qvgTZSY.jpg
Pobierz- 1
@tomekkp: Nie no, pewnie się przerzucę na pas na jakiś czas. Wiem że ten z nadgarstka to jest obarczony lekkim błędem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 20
409997,07 - 17,53 = 409979,54
Tak to właśnie jest jak się rzutem na taśmę chce zrealizować miesięczny cel biegowy...
Kurczę Mirki, zrobiłam to, chociaż do samego końca nie byłam pewna, że to wyjdzie. Wychodząc dzisiaj na bieganie w głowie miałam raczej myśl, żeby się nie zajechać i przebiec tyle ile dam radę. Duma mnie rozpiera, bo po poniedziałkowej niedyspozycji wczoraj sobie bieganie zupełnie odpuściłam przez co w sumie już pożegnałam się z moimi
Tak to właśnie jest jak się rzutem na taśmę chce zrealizować miesięczny cel biegowy...
Kurczę Mirki, zrobiłam to, chociaż do samego końca nie byłam pewna, że to wyjdzie. Wychodząc dzisiaj na bieganie w głowie miałam raczej myśl, żeby się nie zajechać i przebiec tyle ile dam radę. Duma mnie rozpiera, bo po poniedziałkowej niedyspozycji wczoraj sobie bieganie zupełnie odpuściłam przez co w sumie już pożegnałam się z moimi
- 2
@oldgamesfan: Chodził mi po głowie, ale bardzo chcę pobiec w Sobótce. ʕ•ᴥ•ʔ Trzymam za Ciebie mocno kciuki!
Bardzo dziękuję Pan @pestis (。◕‿‿◕。)
Bardzo dziękuję Pan @pestis (。◕‿‿◕。)
@Kinja: Półmaraton Marzanny w Krakowie, bo mam na miejscu :)
@oldgamesfan: właśnie, może go w końcu pobiegnę - dwa ostatnie opłaciłem i nie zgłosiłem się na start ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 7











#plywajzwykopem #ruszwroclaw