Zamów TV w RTV euro AGD, w sklepie stacjonarnym, z zapłatą przy odbiorze.
Miej zapewnioną dostawę na dziś.
Czekaj do 20:00.
Zadzwoń na infolinię.
Sorry, ale zamówienie anulowane, powód nieznany.
(
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Acquaintance: Jak grzecznie pogadasz z kierownikiem, to może pozwoli Ci na wymianę na towar tej samej wartości bądź droższy z dopłatą. Pod warunkiem, że to słuchawki, które nie wymagały zniszczenia opakowania do otwarcia.
  • Odpowiedz
@laress: 9-11. Tak pi razy oko - zależy od godzin w jakich CH pozwala na dostawy i od odległości od oddziałowego centrum logistycznego. Natomiast jeszcze muszą sprzedawcy przyjąć dostawę co może potrwać i ze 3 godziny jeśli jest duża.
  • Odpowiedz
Witam, zamowilem w sklepie #rtveuroagd xboxa z dwiema grami. Niestety nadawca sie pomylil i wyslal inny zestaw, a dokladnie wszystko rozni sie jedna gra i dodatkowo zalaczonym kinektem. Myslicie, ze jutro w sklepie beda sklonni dac mi fife za gre Rush i kinekt czy musza wymienic caly zestaw?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@x-kom: proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może serwis nie sprawdził dokładnie macbooka, jednak starałem się opisać usterkę dokładnie w ramach RMA, które przyjmował Państwa pracownik w salonie.
  • Odpowiedz
#rtveuroagd dalej mnie rucha ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tutaj mniej więcej pisałem - https://www.wykop.pl/wpis/28291515/j----e-w-dupe-rtv-euro-agd-nie-chca-wymienic-wadli/

Czyli tak:
- konsola chodziła jak helikopter - na video pokazuję identyczny przypadek.
- na drugi dzień od zakupu zaniosłem do sklepu aby zwrócili hajs z tytułu rękojmy
- zwrócimy hajs ale musimy sprawdzić czy
TheSznikers - #rtveuroagd dalej mnie rucha ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tutaj mniej więcej pisałem - h...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednak #rtveuroagd to jest ku...a RAK i widzę, że lecą w kulki nie tylko ze mną.

Na ich stronie opłaciłem zamówienie na 4 kamery do monitoringu domu po 199,99 za sztukę. Miało to miejsce 17 listopada, według informacji na infolinii Dział Handlowy zatwierdził zamówienie 20 listopada (gdyż sprzedaż powyżej 2 sztuk musi być z nimi skonsultowana) i od tej pory cisza. Moje telefony jak grochem o ścianę "nie wiemy, sprowadzamy, ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy skoro gwarantowali, że mają dla mnie 2 kamery, to mają obowiązek mi sprzedać te dwie w takiej cenie, a tamte dwie pozostałe faktycznie mogą anulować, skoro nie potwierdzili, że są dla mnie odłożone?


@PepeXD: jesli zaplaciles po tym jak poprosili cie o platnosc to przede wszystkim mogles domagac sie 4 kamer. No ale poszedles na ugode i zgodziles sie na 2 wiec tego sie trzeba trzymac.

Pytanie jest takie:
  • Odpowiedz
Czy to prawda, że klient ma obowiązek "upomnienia się" o promocję w sklepie? Sprzedawca powiedział mi już po zakupie towaru, że sklep nie ma obowiązku informowania o aktualnych promocjach. Kupiłem Nota 8 i przysługiwał mi gratis w postaci ładowarki indukcyjnej o czy mnie wiedziałem. Teraz sklep się wypina i nie chcą dać.

Z tego miejsca chciałem pozdrowić sklep RTVEuroAGD za to, że nie potrafią odpisać na reklamację w ciągu dwóch tygodni.

#
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arczi256: jesli informacja o tej promocji byla oferta handlowa to sprzedawca ma obowiazek dolaczyc ladowarke. mozesz zaslonic sie tym, ze myslales ze bedzie w srodku pudelka i towar jest niezgodny z umowa bo w pudelku byla tylko ladowarka klasyczna
  • Odpowiedz
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tekjow: Darmowa dostawa w Euro jest do pierwszego zadaszonego pomieszczenia. Czyli np na klatkę schodową albo do przedpokoju. Złóż reklamację. W najgorszym wypadku przeproszą a w najlepszym też przeproszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz