Wpis z mikrobloga

Mireczki, stanowczo #niepolecam sklepu #oleole należącego do tej samej grupy co #rtveuroagd #eurortvagd ze względu na ich marne podejście do klienta przy zakupie sprzętu #agd choć dotyczy to zapewne każdego rodzaju sprzetu #rtv #elektronika itd. ktory mozna u nich kupić. Lepiej wybierzcie sobie na #zakupy #elektronika czy czegokolwiek innego jakis inny #sklepyinternetowe Szczegóły poniżej.

Sklep każe sobie płacić dodatkowo za wybór terminu dostarczenia towaru, nie wywiązuje się z tego zobowiązania i nie chce zwrócić za to pieniędzy. Zamówiłem pralkę z dostawą na następny dzień (9,90 PLN) w godzinach 11-16 (19,90 PLN) ponieważ miałem być wtedy w domu. Pralka została dostarczona trzy dni później niż to wynikało z opłaconego terminu (poniedziałek zamiast piątku). Zanim nastąpiła dostawa skontaktowałem się z oleole.pl informując ich, że skoro dostawa opóźnia się i odbędzie się w poniedziałek a nie w piątek to już nie zależy mi na określonych godzinach bo i tak muszę być przez ich niekompetencję cały dzień w domu (musiałem wziąć urlop). Sklep mimo tego nie poczuwa się do odpowiedzialności i twierdzi że dostarczył towar w zamówionych przeze mnie godzinach (tak jakby godziny były niezależne od dni!). Wielkodusznie postanowili mi zwrócić część opłaty za wybrany termin (9.90 PLN za piątek) ale dziś mija tydzień od złożenia i opłacenia zamówienia a pieniędzy dalej nie ma na moim koncie. NIE POLECAM!