Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 554
Hej, cześć i czołem!
Z okazji zbliżających się Walentynek przychodzę do Was z nowym #rozdajo wisiorków, które wykonuję wraz z moją #rozowypasek !
Są to naszyjniki w kształcie żołędzia, z prawdziwymi szypułkami i zatopionymi w środku suszonymi kwiatami (najczęściej, choć nie zawsze!). No dobra, ale możecie zapytać "Co jest w nich takie wyróżniającego?" Otóż nasza biżuteria, jako nieliczna na rynku, jest wykonana w formie 3D - tzn. "środek" wisiorka możecie
Z okazji zbliżających się Walentynek przychodzę do Was z nowym #rozdajo wisiorków, które wykonuję wraz z moją #rozowypasek !
Są to naszyjniki w kształcie żołędzia, z prawdziwymi szypułkami i zatopionymi w środku suszonymi kwiatami (najczęściej, choć nie zawsze!). No dobra, ale możecie zapytać "Co jest w nich takie wyróżniającego?" Otóż nasza biżuteria, jako nieliczna na rynku, jest wykonana w formie 3D - tzn. "środek" wisiorka możecie
źródło: comment_1643282384phTGIUCJalP3Tmx6ESymL5.jpg
Pobierz@Mowi: dej. nie mam komu dać w tym roku, ale poczeka. albo sam będę nosić, o.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Chce ktoś - McAfee Mobile Security 1 rok? bo mam a nie korzystam z av.
#rozdajo
#rozdajo
- 2
Na Tradingu znowu darmowe akcje do zgarniecia, jakby byl ktos chetny to pw
#rozdajo
#rozdajo
Mam do oddania bilet na #standup Daniel Midas w ten piątek o 20 w #warszawa. Bilet zwykły bez afterparty. Miejsce w 1 rzędzie na balkonie. Także ten #rozdajo.
Ewentualnie jak ktoś chce mieć większe szanse to niech wrzuci coś na #wosp i wstawi screena z potwierdzeniem.
A tego. Losowanie dzisiaj koło 23.
Ewentualnie jak ktoś chce mieć większe szanse to niech wrzuci coś na #wosp i wstawi screena z potwierdzeniem.
A tego. Losowanie dzisiaj koło 23.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@007syst3ma: Mirku, jak chcesz to oddam Ci bilet, właśnie mi się pozmieniały plany i nie wiem czy bede mogl isc - odblokuj priv to Ci podeślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 107
No witam witam, mam kolejne #charytatywne #rozdajo
Tym razem do oddania mam MAFIA: DEFINITIVE EDITION na #steam.
Zasady proste: 24h, każdy plusujący bierze udział.
W odróżnieniu od mojego ostatniego #rozdajo zmianie ulega to, że nie będę wyłączał ludzi, którzy gierki nie chcą. Wziąć udział może każdy a kto gierki nie chce choć wygra, będzie mógł kodzik wykorzystać i np. zorganizować własne charytatywne rozdawnictwo, w końcu
Tym razem do oddania mam MAFIA: DEFINITIVE EDITION na #steam.
Zasady proste: 24h, każdy plusujący bierze udział.
W odróżnieniu od mojego ostatniego #rozdajo zmianie ulega to, że nie będę wyłączał ludzi, którzy gierki nie chcą. Wziąć udział może każdy a kto gierki nie chce choć wygra, będzie mógł kodzik wykorzystać i np. zorganizować własne charytatywne rozdawnictwo, w końcu
źródło: comment_1643198002Vj0rfOB9rB2UV8q7pPOvMF.jpg
Pobierz- 312
Hej hej hej Miodożercy(。◕‿‿◕。)
Witam na kolejnym miodowym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zasady są proste, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Losuję osobę a do wygrania jest 1,3 kilogramowy
Witam na kolejnym miodowym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zasady są proste, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Losuję osobę a do wygrania jest 1,3 kilogramowy
źródło: comment_1643185641i0ahhouQObRXvY1FkSFyLy.jpg
Pobierz- 20
Do rozdania 3 gry:
The Red Solstice Steam (dla pierwszej osoby)
Syberia Steam (dla drugiej osoby)
Syberia II Steam (dla trzeciej osoby)
wystarczy
The Red Solstice Steam (dla pierwszej osoby)
Syberia Steam (dla drugiej osoby)
Syberia II Steam (dla trzeciej osoby)
wystarczy
- 2
- 1
@maestroPijanyRolnik poszło na PW
#shitcoin #rozdajo #metabusdcoin
Hop Hop murku @antarhei gdzie jesteś? Robisz #rozdajo i nagle cisza... wszystko u Ciebie OK?
Hop Hop murku @antarhei gdzie jesteś? Robisz #rozdajo i nagle cisza... wszystko u Ciebie OK?
źródło: comment_1643134394x9w14Ao8qwioMoyY0aHRk2.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1861
Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. HotShops.pl z kolejnym #rozdajo
HotShops.pl -To portal z okazjami, promocjami, rabatami i kodami rabatowymi z różnych sklepów!
Znalazłeś ciekawą okazję i chcesz się nią podzielić? HotShops jest na to idealnym miejscem. Dodawaj, oceniaj i komentuj okazje innych użytkowników, zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody!
Dodatkowo są 2 nagrody miesiąca, 1 dla najaktywniejszego użytkownika a druga za dodanie okazji która zgarnie największą ilość plusów!
HotShops.pl -To portal z okazjami, promocjami, rabatami i kodami rabatowymi z różnych sklepów!
Znalazłeś ciekawą okazję i chcesz się nią podzielić? HotShops jest na to idealnym miejscem. Dodawaj, oceniaj i komentuj okazje innych użytkowników, zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody!
Dodatkowo są 2 nagrody miesiąca, 1 dla najaktywniejszego użytkownika a druga za dodanie okazji która zgarnie największą ilość plusów!
źródło: comment_16431192263HY5xK74ZZtsF83aNdw0pi.jpg
Pobierz- 71
Chcesz być wołany do kolejnego #rozdajo? Plusuj ten wpis
#hotshops - Czarnolistuj jeżeli nie chcesz widzieć naszych wpisów.
https://hotshops.pl/galeria-wygranych - A Tutaj Galeria wygranych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotshops - Czarnolistuj jeżeli nie chcesz widzieć naszych wpisów.
https://hotshops.pl/galeria-wygranych - A Tutaj Galeria wygranych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1643119581h2xiTfonvhfFuKHMD4Bb2P.jpg
Pobierz- 44
Dziś do wygrania Głośniki komputerowe BlitzWolf BW-GT1 + Gadżety z logiem HotShops.pl
Plusujesz = bierzesz udział o wygranie 1 sztuki
https://hotshops.pl/katalog - A Tutaj Katalog nagród które możecie zgarnać za bycie aktywnym użytkownikiem!
Plusujesz = bierzesz udział o wygranie 1 sztuki
https://hotshops.pl/katalog - A Tutaj Katalog nagród które możecie zgarnać za bycie aktywnym użytkownikiem!
źródło: comment_1643119594IYlndNzHcpo9n8NqYUP75P.jpg
Pobierz- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@Sejmita: wyglądasz strasznie, jak taka lampucera
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Qql3l3: masz konto pond rok i jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? ¯\_(ツ)_/¯
@adam-gorski: ja poproszę
@adam-gorski: zaraz odblokuje pw
- 121
Hej wszystkim,
Moja kuzynka pisze pracę magisterską, i w tym celu potrzebuje dużo odpowiedzi na ankietę, którą stworzyła.
Obiecała, że jak załatwię jej minimum 50 odpowiedzi to zabierze mnie na narty( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tej okazji robię #rozdajo, do wyboru dowolne jedzonko z pyszne/uber eats/bolt food do 50 zł + dostawa,
Moja kuzynka pisze pracę magisterską, i w tym celu potrzebuje dużo odpowiedzi na ankietę, którą stworzyła.
Obiecała, że jak załatwię jej minimum 50 odpowiedzi to zabierze mnie na narty( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tej okazji robię #rozdajo, do wyboru dowolne jedzonko z pyszne/uber eats/bolt food do 50 zł + dostawa,
- 74
Rozdajo!
Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º)
a więc...
dajesz plusa tutaj, i lajka tego posta na insta, follow tez mile widziany i inni też jeśli chcą, ja na te plusy/like paczę i się nimi jaram ( ͡€ ͜ʖ ͡€), a jutro o 23:00 losuje jedną osobę z tych plusów/lajków i ZAMAWIAM PIZZE NA GODZINE I OPŁACAM JA DLA CIEBIE, nie jakaś Magritte, tylko zajebi**a pizze (。
Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º)
a więc...
dajesz plusa tutaj, i lajka tego posta na insta, follow tez mile widziany i inni też jeśli chcą, ja na te plusy/like paczę i się nimi jaram ( ͡€ ͜ʖ ͡€), a jutro o 23:00 losuje jedną osobę z tych plusów/lajków i ZAMAWIAM PIZZE NA GODZINE I OPŁACAM JA DLA CIEBIE, nie jakaś Magritte, tylko zajebi**a pizze (。
- 3
ja tylko tu zostawię potwierdzenie, że op @3t3r ma rigcz i nie jest oszustem, wlasnie z moim chłopem zjedliśmy sobie tego oto pysznego chinola z foty(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) bardzo dziękujemy i pozdrooo!
źródło: comment_1643893188aKclFHDlhYWlWTaA35ByJT.jpg
PobierzWitam organizuje #rozdajo voucher o wartości 350zl na paintball do Interskills https://www.interskills.pl/
Warunkiem brania udzialu w losowaniu jest wpłata 10zł na skarbonkę z zostawieniem w komentarzu dowodu wpłaty
Link
Losowanie 26stycznia 18:00
Warunkiem brania udzialu w losowaniu jest wpłata 10zł na skarbonkę z zostawieniem w komentarzu dowodu wpłaty
Link
Losowanie 26stycznia 18:00
źródło: comment_1643043320LWRuzElkCoRHz2q1nbn3lH.jpg
Pobierz- 2
@lubie_p--o: Ja nie skorzystam ale to chyba dobre rozdajo! Niech rośnie w plusy jak nos pinokia!
Oddam konto na #cdapremium, kupione na kontaber, testowo wziąłem ale tam nic nie ma, pierwsza osoba która skomentuje otrzyma pasy. (Ważne do 18.02)
#rozdajo #cda #konto
#rozdajo #cda #konto























OCENA METACRITIC
METASCORE: 72
USER SCORE: 7.2
DAEMON