Wpis z mikrobloga

Hej, cześć i czołem!

Z okazji zbliżających się Walentynek przychodzę do Was z nowym #rozdajo wisiorków, które wykonuję wraz z moją #rozowypasek !

Są to naszyjniki w kształcie żołędzia, z prawdziwymi szypułkami i zatopionymi w środku suszonymi kwiatami (najczęściej, choć nie zawsze!). No dobra, ale możecie zapytać "Co jest w nich takie wyróżniającego?" Otóż nasza biżuteria, jako nieliczna na rynku, jest wykonana w formie 3D - tzn. "środek" wisiorka możecie oglądać z każdej strony i z każdej strony zatopione tam kwiaty prezentują się inaczej. Dodatkowo, odlewy wykonywane są pod ciśnieniem, dzięki czemu gotowe produkty pozbawione są nieestetycznych pęcherzyków powietrza.
To i kilka innych elementów i czynników składa się na powstanie niepowtarzalnych zawieszek, które idealnie nadają się na prezent z okazji zbliżających się #walentynki
A więc apel do #niebieskiepaski - jeżeli jeszcze nie macie prezentu na pomysł - zapraszam!

Zasady są proste - 02.02 po godzinie 16 losuję jedną osobę wśród plusujących, do których poleci gotowy naszyjnik ze zdjęcia z zatopionym wrzosem. Oczywiście wysyłka na mój koszt. Zielonki nie biorą udziału.

A jeżeli ktoś nie chce czekać na rozdanie - zapraszam serdecznie do naszego sklepu na Etsy!
https://www.etsy.com/shop/CrystalOakCrafts

Powodzenia!

#handmade #zadarmo #diy #rekodzielo #crystaloakcrafts #instagram #etsy #rozdajo
Mowi - Hej, cześć i czołem!

Z okazji zbliżających się Walentynek przychodzę do Was...

źródło: comment_1643282384phTGIUCJalP3Tmx6ESymL5.jpg

Pobierz
  • 13