Wpis z mikrobloga

Dla zwiększenia atencji robię #rozdajo kodu 15 zł do pyszne.pl

W sumie wiem, że bardzo dziwne pytanie do różowych pasków.
Jeśli zerwaliście z byłym i nie chcecie do niego wrócić, fakt, że były znalazł sobie ładną, sporo młodszą laskę i wrzuca zdjęcia z nią fb zwiększyłby, czy zmniejszył szansę, że mogłybyście do niego wrócić(kontakt macie ze sobą w pracy tylko)?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw #blackpill #tinder
  • 26
@HFL-przed-30 nic nie jest lepszym afrodyzjakiem niz fakt, że chłop jest chciany przez inne baby - więc tak - będzie zazdrosna (szczególnie jeśli nowa partnerka jest młoda i atrakcyjna).

Jeśli sama nie ma stałego łącza z innym naganiaczem, dochodzi jeszcze ocenianie siebie i swojego życia przez pryzmat domniemanego szczęścia bylego partnera. W łbie różowej kłębią wtedy myśli, przez które porownuje siebie do tej mlodszej dupy - generalnie czuje sie od niej gorsza.
@HFL-przed-30: napisales, ze nie zamierza ona do niego wracac, wiec sprawa chyba załatwiona.
A jesli ma watpliwosci to tez jeszcze zalezy od powodu zerwania, jeśli miala konkretny powod to #!$%@? chocby mial harem to nie wroci.
Kiedy losowanie?
@HFL-przed-30: Zależy od powodu zerwania, ale nie wiem jak zdjęcie z nową kobietą miałoby skłonić byłą partnerkę do powrotu. W najlepszym wypadku zapiecze ją tyłek, że zdążyłeś wyrwać następną dziewczynę, ale to bardziej rozbudzi w niej zachowanie jak u psa ogrodnika, a nie realną chęć powrotu do ciebie. No chyba, że to atencjuszka i zerwała z tobą żebyś za nią polatał..
takie wysokie zarobki a tylko 15pln? Coś ta twoja wersja siebie która tu postujesz się nie klei. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@macvir: Daj akcję charytatywną, na którą mogę dać anonimowo, dorzucę dwie stówy