Cześć Mirki i Mirabelki.

Dostałem kod zniżkowy od Mediaexpert na zakup: "Antywirus NORTON 360 Deluxe 25GB 3 URZĄDZENIA 1 ROK Kod aktywacyjny"
Standardową, w tym sklepie, cenę 119,99zł zbija na 29,99zł.

Jeśli ktoś szuka #antywirus na #pcmasterrace lub #smartfon z #android lub #iphone i jakimś cudem stwierdził, że w sumie Norton może być, to gratuluję wyboru i w nagrodę szybkie #rozdajo :
pawelkoszalin2 - Cześć Mirki i Mirabelki.

Dostałem kod zniżkowy od Mediaexpert na za...

źródło: temp_file1740796476032658740

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej @pawelkoszalin2 dzieki za kod! Nie wiem jak @ZielonaOdnowa go wpisywał, bo mnie ten kod zadziałał :)
29 PLN zamiast 119! Na razie zjadło kasę, ale kod jeszcze nie przyszedł, zbaczymy czy do jutra nie odrzucą ()
  • Odpowiedz
Kod do wykorzystania tylko dla użytkowników, którzy nie korzystali ze #spotify Premium, ważny do 5.04.2024 r., umożliwiający 3 miesiące bezpłatnego dostępu

mcuB5x9UFd

#rozdajo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo #ankieta #studia #pysznepl #promocje
Mam do was prośbę o wypełnienie ankiety, której odpowiedzi posłużą mojej ukochanej dziewczynie do napisania pracy licencjackiej

Wśród tych, którzy wypełnią ankietę, wylosuję 2 osoby, i przeleję im po 30 zł.
Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 5 minut i jest przeznaczona dla osób w wieku 18-30 lat.

Link:
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolba124: po pierwsze nie pisze w ankiecie o limicie wieku, po drugie jak 99% ankiet na wykopie jest co najmniej głupia i nie przemyślana ale może na licencjat to wystarczy.
  • Odpowiedz
Bezpłatny miesięczny dostęp do SWEET.TV – aplikacji streamingowej z telewizją i filmami online – z dostępem do najwyższego pakietu L dla nowych użytkowników.

MUPLCW44

Termin aktywowania kodu: do 30.04.2024

Dodatkowe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop, portal ludzi sukcesu, gdzie każdy zarabia minimum 10k, a na głównej #rozdajo uzywany perfum o wartości 100 zł (za nówkę) i post 2260 plusów xDDD

Kiedyś jak się wkurzę, to zrobię bazę nicków i przy dyskusjach o hajsie będę filtrował, który bogacz walczył jak lew o np używane kapcie że straganu xD

#heheszki #wykop #pieniadze #pracbaza #bekazwykopkow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: wiele osób plusuje #rozdajo bez czytania treści. Nawet gdyby była używana opona od Stara to by były plusy.
Ja też dałem plusa w tym konkretnym rozdaji i bynajmniej nie dlatego że mnie nie stać na perfumkę, ale fajnie coś wygrać. Psychologicznie to miłe kiedy z szansy 1/2500 okazuje się że to mój głos był tym biorącym. Nie plusuje tylko rozdajo gdzie wiem, że na bank tego nie
  • Odpowiedz
Kupione w ciemno za jakieś grosze rok temu, psiknięte dwa razy. Nie mogę znieść tego zapachu, więc robię #rozdajo #perfumy nie wiem tylko czy ten syf można określić mianem perfum

Przesyłkę InPost opłaca wygrywający.

Losowanie dzisiaj o 21.

Udziału nie biorą: zielonki, użytkownicy z tagów pato mma gal
whoru - Kupione w ciemno za jakieś grosze rok temu, psiknięte dwa razy. Nie mogę znie...

źródło: IMG_5849

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach