Wpis z mikrobloga

Mamy dla Was konkurs z okazji 27 urodzin nazwa.pl

Przede wszystkim dziękujemy Wam za 27 niesamowitych lat! Dzięki Waszemu wsparciu i zaufaniu jesteśmy dzisiaj liderem hostingu w chmurze. Nasze święto dedykujemy wszystkim Klientom i sympatykom nazwa.pl.

Świętujcie z nami ten wyjątkowy dzień – chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie! Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie:

Jakie aplikacje warto uruchamiać na usłudze SaaS Kubernetes w nazwa.pl?

Najlepszą, naszym zdaniem, odpowiedź nagrodzimy Voucherem na weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu nad morzem! Dla biorących udział w konkursie mamy też 100 Voucherów na usługę SaaS Kubernetes na 3 miesiące za darmo! Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem https://static.nazwa.pl/rotator/wortal/regulaminy/inne/Regulamin_Konkursu_nazwapl_27_urodziny_nazwapl.pdf.

Blog https://www.nazwa.pl/blog/nazwapl-obchodzi-27-urodziny

#nazwapl #hosting #cloud #cloudhosting #serwer #server #serwery #servers #www #stronawww #urodziny #konkurs #celebrate #webdev #sopot #wyjazd #rozdajo #zadarmo
nazwapl - Mamy dla Was konkurs z okazji 27 urodzin nazwa.pl 

Przede wszystkim dzięku...

źródło: nazwa.pl obchodzi 27 urodziny

Pobierz
 • 28
 • Odpowiedz
Jakie aplikacje warto uruchamiać na usłudze SaaS Kubernetes w nazwa.pl?


@nazwapl: Żadne. Najważniejsze w ogóle nie dotykać tej usługi w nazwa.pl, bo z czasem albo cena poszybuje w górę bez opamiętania, albo usługa zostanie wycofana - co spowoduje pojawienie się nowej opłaty pod tytułem: "utrzymanie starego Kubernetesa".

Mogę się już pakować?
 • Odpowiedz
 • 0
Konkurs został zorganizowany z myślą o użytkownikach zainteresowanych usługą Kubernetes, którzy chcą zgłębić wiedzę na ich temat, przetestować to rozwiązanie i przede wszystkim wykorzystać potencjał tej zaawansowanej technologii. Nie można zapomnieć jednak o atrakcyjnej nagrodzie głównej – weekendowym pobycie nad morzem, który przytrafi się jednemu z uczestników naszej zabawy. Zachęcamy zatem do aktywności pod postem i udzielania ciekawych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Główna nagroda czeka! ( ͡° ͜ʖ ͡°
 • Odpowiedz
@nazwapl: ja to się zastanawiam, co za tuz intelektu u was wpadł na pomysł, żeby się reklamować na wykopie, gdzie praktycznie każdy wie jakim scamem jesteście
 • Odpowiedz
 • 0
Naszym celem jest ciągłe doskonalenie i zapewnienie naszym Klientom najlepszych usług, na miarę ich potrzeb. Chcemy razem z Wami świętować 27 urodziny spółki i z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich chętnych. Właśnie dzięki temu, osoby, które nie korzystały z naszych usług, bądź posiadały je dawno oraz te, które są z nami od lat, mogą przetestować nasze najnowsze rozwiązania.
 • Odpowiedz
@nazwapl: Warto uruchomić Jupyter Notebook to potężne narzędzie do interaktywnej eksploracji danych, analizy i wizualizacji. Dzięki Jupyter Notebook mogę tworzyć notatniki zawierające kod, tekst, wykresy, równania i inne elementy, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do pracy z danymi, uczenia maszynowego, analizy numerycznej i wielu innych ciekawych zastosowań. :)
 • Odpowiedz
@nazwapl: Na usłudze SaaS Kubernetes w nazwa.pl można zakładać Pody, uruchamiać programy i weryfikować ich działanie nie tylko za pomocą terminalowego API, lecz także graficznego interfejsu K9sCLI i Kubernetes Dashboard. Wg mnie najlepiej uruchamiać w usługach kontenerowych aplikacje tj. WordPress, Mapy Google i WhatsApp. Cokolwiek będzie się w nich działo "złego", łatwo je wtedy wyizolować. Oczywiście każda aplikacja skorzysta na obsłudze poprzez SaaS Kubernetes.
 • Odpowiedz
 • 0
@chia-lady: Zgadzamy się, uruchamianie aplikacji takich jak WordPress czy WhatsApp w usługach kontenerowych to strzał w dziesiątkę! Z naszym SaaS Kubernetes, możliwości zarządzania i izolowania aplikacji są łatwiejsze niż kiedykolwiek.( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz
@nazwapl ja bym zrobił selfhosted laba i serwer matrixa z bridge do różnych usług by mieć szyfrowaną komunikację plus mostek łączący wiele komunikatorów w jeden. Dodatkowo gitlab by uczyć się ci/cd na k8s
 • Odpowiedz
Jakie aplikacje warto uruchamiać na usłudze SaaS Kubernetes w nazwa.pl?


@nazwapl: WordPress: Jeśli potrzebujesz bloga lub strony internetowej, WordPress może być świetnym wyborem. Istnieją gotowe obrazy kontenerów WordPress, które można łatwo uruchomić na klastrze Kubernetes.

Magento: Dla e-commerce Magento jest jedną z najbardziej popularnych platform. Uruchomienie Magento na Kubernetes może zapewnić skalowalność i niezawodność.

GitLab: Jeśli potrzebujesz narzędzia do zarządzania kodem, kontroli wersji i ciągłej integracji/dostarczania, GitLab może być świetnym wyborem.
 • Odpowiedz