Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

GwachQar
- 118

Melkovva_
via Wykop- 192
@GwachQar: CZEGO NIE UZYWASZ CALGONU

Shiroyasha24
via Android- 216
@GwachQar ale bestia, robot też ładny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: Mam dream l10 ultra - bo nie chciałem żeby jakaś chińska kamera jeździła mi po domu i baardzo sobie chwale. Po około pół roku użytkowania nie ma żadnych problemów
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: U mnie odkurzanie z funkcją mopowania jest co drugi dzien i tak jak pisałem, ponad pół roku używanie i nawet najmniejszych problemów nie było
- 0
Jaki robot sprzątający do 1200zł?
Nie mam jakiś wygórowanych wymagań - jedynie żeby spełniał swoją rolę i z---------ł.
#robotsprzatajacy #pytanie #agd
Nie mam jakiś wygórowanych wymagań - jedynie żeby spełniał swoją rolę i z---------ł.
#robotsprzatajacy #pytanie #agd
@GwachQar: kupiłeś tego beko? Bo się tez nad nim zastanawiam lub nad xiaomi s10+
- 1
@cerastes Kupiłem. Jako ze to mój pierwszy odkurzacz, to nie mam porównania, ale jestem zadowolony. W każdym razie nie myję podłogi ani nie odkurzam, tylko on to robi. Jeśli byłby słaby to pewnie bym go nie używał.
Fajnie, że jeszcze można w aplikacji ustawiać wirtualne ściany żeby gdzieś nie wjeżdżał np gdzie są kable.
Fajnie, że jeszcze można w aplikacji ustawiać wirtualne ściany żeby gdzieś nie wjeżdżał np gdzie są kable.
- 0
#robotsprzatajacy #dom #xiaomi #kiciochpyta
Na co zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza automatycznego? Główny cel to sprzątanie drewnianej podłogi z mojego leniacego się czteronoznego kompana. Budżet celuje mniej niż więcej. Biorę po 500 pln od każdej drużyny i słucham państwa
Na co zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza automatycznego? Główny cel to sprzątanie drewnianej podłogi z mojego leniacego się czteronoznego kompana. Budżet celuje mniej niż więcej. Biorę po 500 pln od każdej drużyny i słucham państwa
- 0
@sberatel: coś w okolicach 1000 byś polecal?
@Megidox coś z Xiaomi, koło 1k chyba już coś z laserem kupisz. Budżetowe to ilife na aliexpress koło 600. Dawno nie patrzyłem na ceny bo mój z aliexpress 4 rok działa super, jedynie baterie wymieniłem i raz za czas szczotkę i wiatraczki.
Jak kolega napisał jak masz sierść z długimi włosami to warto szukać z gumową rolka i mocą ssania minimum 2000pa.
Bardzo popularny model to Xiaomi styj02ym.
Jak kolega napisał jak masz sierść z długimi włosami to warto szukać z gumową rolka i mocą ssania minimum 2000pa.
Bardzo popularny model to Xiaomi styj02ym.
Mirabelki/Mirki polecacie jakiś model robota sprzątającego?
Ważne żeby był w stanie omijać przeszkody na podłodze/objeżdżać je dookoła
Czy warto zainwestować w model z funkcją mopującą?
No i stacja robocza z odsysaniem kurzu jest raczej must have.
#mieszkanie #dom #sprzatanie #robotsprzatajacy #kiciochpyta
Ważne żeby był w stanie omijać przeszkody na podłodze/objeżdżać je dookoła
Czy warto zainwestować w model z funkcją mopującą?
No i stacja robocza z odsysaniem kurzu jest raczej must have.
#mieszkanie #dom #sprzatanie #robotsprzatajacy #kiciochpyta
@piotrlionel kupiłeś? Jak się sprawuje?
Patrzę teraz albo na roborock albo Xiaomi s10+. Rozważałes coś jeszcze? jest milion modeli.....
Patrzę teraz albo na roborock albo Xiaomi s10+. Rozważałes coś jeszcze? jest milion modeli.....
- 1
@solar: sprawuje się świetnie. Nie sądziłem że zbiera tyle kurzu i rzeczywiście działa. Fajne jest to że w tym modelu jest kamera i mija kable i kapcie wiec mega zadowolony. Jakbym miał 7k to bym brał opcje super wypas z całą stacja dokująca
- 0
Czy ktoś może polecić jakiś robot automatyczny do mycia szyb? Znalazłem firmę Cobbo z Polski (model i5) ale nigdzie żadnych opinii nie umiem znaleźć czy ktoś coś poleci?
#robotsprzatajacy #sprzatanie #okna
#robotsprzatajacy #sprzatanie #okna
konto usunięte via iOS
- 0
@Piotropatra i jak tam? Bo z twojego opisu to słabo xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siema mirku szukam odkurzacza automatycznego do 1200zł do mieszkania 60m2 w bloku macie coś do polecenia zastanawiam się nad
https://www.euro.com.pl/odkurzacze-automatyczne/dreame-odkurzacz-dreame-bot-l10-pro-bia-y.bhtml
https://allegro.pl/oferta/robot-xiaomi-robot-vacuum-s10-odkurzacz-13727971884
nie zależy mi w ogóle na mopowaniu
#robotsprzatajacy #odkurzacz #xiaomi #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #roborock #dreampop #vac
https://www.euro.com.pl/odkurzacze-automatyczne/dreame-odkurzacz-dreame-bot-l10-pro-bia-y.bhtml
https://allegro.pl/oferta/robot-xiaomi-robot-vacuum-s10-odkurzacz-13727971884
nie zależy mi w ogóle na mopowaniu
#robotsprzatajacy #odkurzacz #xiaomi #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #roborock #dreampop #vac
- 0
Mój odkurzacz alfawise v8s pro totalnie zwariował. Po odpaleniu przejeżdża kilka centymetrów i się zatrzymuje odkurzając w tym samym miejscu do czasu aż się go nie wyłączy lub nie wyładuje się bateria. Jakiś pomysł, co może być przyczyną? Nie robiłem żadnej nowej aktualizacji softa (nie ma nowszej).
#odkurzacz #alfawise #robotsprzatajacy #roborock
#odkurzacz #alfawise #robotsprzatajacy #roborock
- 1
Rodzicielka zażyczyła sobie na urodziny #robotsprzatajacy #odkurzacz
Wcześniej czasami używała mojego Viomi SE i była zadowolna.
Widzę, żę teraz do 1100 - 1200 złotych od ręki można dostać sprzęty Dreame - modele D9; D9 Pro oraz D9 Max. Czy są one warte uwagi? A może jednak kupić drugi Viomi SE? Viomi V2 i V3 oraz Roborocki niestety przekraczają budżet.
W
Wcześniej czasami używała mojego Viomi SE i była zadowolna.
Widzę, żę teraz do 1100 - 1200 złotych od ręki można dostać sprzęty Dreame - modele D9; D9 Pro oraz D9 Max. Czy są one warte uwagi? A może jednak kupić drugi Viomi SE? Viomi V2 i V3 oraz Roborocki niestety przekraczają budżet.
W
źródło: WhatsApp Image 2023-07-14 at 15.27.16
Pobierz@k__d: kupiłem dreame d9 max kilka dni temu jako pierwszy robot, ogarnianej powierzchni wyszło 50m2, bombelek i pies, na razie obleciał 5 razy i jestem zadowolony, trzeba tylko pamiętać żeby nie było na ziemi kabli bo raz wyrwał prawie ładowarkę z gniazdka ( ͡° ͜ʖ ͡°) mopować jeszcze nie próbowałem
- 1
Szukam #odkurzacz #robotsprzatajacy tak do 1,5k. Dream d9 max daje rade w 2023? Jakieś inne propozycje? Fajnie jakby była integracja z #homeassistant
80m2, panele+kafelki, jeden próg 1,5cm, kaszojad+pies krótkośierściowy
#dom
80m2, panele+kafelki, jeden próg 1,5cm, kaszojad+pies krótkośierściowy
#dom
konto usunięte via Wykop
- 0
@7uras: Kupowałem koleżance z miesiąc temu V5 pro, ale nie śledzę na bieżąco, bo one się mnożą jak telefon xiaomi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Roborock S5
`Total clean area 40 070,175 m²
Roborock S5
`Total clean area 40 070,175 m²
źródło: ScreenShot_20230711195405
PobierzSzukam solidnego robota sprzątającego (z opcją mopowania) do piętrowego domu o powierzchni ok. 130 m2. Czy ktoś może polecić jakieś konkretne modele? Jestem laikiem w tym temacie.
#agd #odkurzacz #robotsprzatajacy #dom
#agd #odkurzacz #robotsprzatajacy #dom
- 0
@ruum: 1,5 k to jest max. Ale wiadomo, że chciałbym taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby udało się znaleźć coś w okoli 1k, to by było świetnie.
@klintoniusz: legee bo mopuje, a nie ciągnie mokrą szmatę
na yt jest w sumie jeden film, który zajmuje się tymi robotami na serio
na yt jest w sumie jeden film, który zajmuje się tymi robotami na serio
#robotsprzatajacy #sprzatanie #roboty
Korzystał ktoś może z DREAME L10s Ultra? Jak wrażanie? Polecacie?
Korzystał ktoś może z DREAME L10s Ultra? Jak wrażanie? Polecacie?
- 0
#robotsprzatajacy
Jaki robot do 3k?
na amazonie znalazlem iRobot Roomba Combo i8+ (i8576) with Mop Function za 2,5k
Jaki robot do 3k?
na amazonie znalazlem iRobot Roomba Combo i8+ (i8576) with Mop Function za 2,5k
- 0
Macie jakiś sposób żeby zakryć cliff sensors w odkurzaczu? Mam dywan z czarnymi obszarami i odkurzacz głupieje. Przyklejałem folie spożywczą, ale szybko się rozdzierała i w tedy w ogóle odkurzacz głupiał. Nakleiłem taśme aluminiową, o dziwo nie działała. xiaomi vacuum mop 1c
#robotsprzatajacy #xiaomi #dreame #roomba
#robotsprzatajacy #xiaomi #dreame #roomba
Mircy, jaki #robotsprzatajacy do 2500 zł polecacie?
Chciałbym coś kupić rodzicom. Mają dużo dywanów (na mopowaniu mi nie zależy) i progi w każdych drzwiach, w tym dwa wyższe ok. 2,5 cm.
Najchętniej kupiłbym #roborock s7, ale zniknęły ze sklepów. Nawet na aledrogo jest chyba tylko 1. oferta z nowym za 2500 zł... Stwierdziłem, że nie chcę kupować czegoś ponad dwa lata po premierze w cenie premierowej.
Zastanawiałem się nad #irobot
Chciałbym coś kupić rodzicom. Mają dużo dywanów (na mopowaniu mi nie zależy) i progi w każdych drzwiach, w tym dwa wyższe ok. 2,5 cm.
Najchętniej kupiłbym #roborock s7, ale zniknęły ze sklepów. Nawet na aledrogo jest chyba tylko 1. oferta z nowym za 2500 zł... Stwierdziłem, że nie chcę kupować czegoś ponad dwa lata po premierze w cenie premierowej.
Zastanawiałem się nad #irobot
@mlody1912: Mam starą Roombę już chyba z 7 lat i o ile jestem pod wrażeniem z jak wysokimi przeszkodami sobie radzi, tak co do progu 2,5 cm mam wątpliwości.
edit: na stronie iRobot podają, że radzi sobie z 1,6 cm.
edit: na stronie iRobot podają, że radzi sobie z 1,6 cm.
@mlody1912: Mam roombe J7+ i Roborock s8 ultra
Na plus roborock z lidar
-pracuje w całkowitej ciemności
-nie uderza w meble
-bardzo szybko mapuje pomieszczenie ( 60 m2 ok 10
Na plus roborock z lidar
-pracuje w całkowitej ciemności
-nie uderza w meble
-bardzo szybko mapuje pomieszczenie ( 60 m2 ok 10
#xiaomi Ma ktoś i używa xiaomi mini vacuum cleaner? Z tego co widzę są dwie wersje, jedna 120W a druga 40W, więc ta druga to jakaś lipa.
Potrzebowałbym do dopełnienia funkcjonalności robota sprzątającego. Czyli odkurzenie półek,zakamarków do których on nie wjedzie, urządzeń typu laptop itp. Piszą, że niby czas pracy na najwyższym trybie to 10 minut jakoś, w sumie tyle by mi styknęło bo jak mówię używałbym tylko do takich
Potrzebowałbym do dopełnienia funkcjonalności robota sprzątającego. Czyli odkurzenie półek,zakamarków do których on nie wjedzie, urządzeń typu laptop itp. Piszą, że niby czas pracy na najwyższym trybie to 10 minut jakoś, w sumie tyle by mi styknęło bo jak mówię używałbym tylko do takich
@Sephirionn: nie wiem jaki mam. dostałem w prezencie ze 2 lata temu i bardzo rzadko używam. najczęściej to biurko oblece tam gdzie mi szmatka nie sięga albo coś mi się wysypie. do samochodu noszę normalny odkurzacz pionowy. klawiature czasami ogarnę. dla mnie dość zbędny gadżet bo kurze w domu to pronto i szmatka.
- 0
Mirki, czy możecie polecić do mieszkania 60m2 jakiegoś robota sprzątającego?
Myślę, że roborock s7 mi wystarczy, bo nie chciałbym też wydawać więcej niż ok. 2k.
Czy jest coś innego wartego rozpatrzenia?
#robotsprzatajacy #odkurzacz #cokupic
Myślę, że roborock s7 mi wystarczy, bo nie chciałbym też wydawać więcej niż ok. 2k.
Czy jest coś innego wartego rozpatrzenia?
#robotsprzatajacy #odkurzacz #cokupic
- 0
#robotsprzatajacy
Powoli wdrażam protokół "podłoga to lawa". Planuję małe przemeblowanie pod robota. Jeszcze nie wybrałem jakiego robota kupię ale z pobieżnego przejrzenia co jest na rynku wychodzi, że 10cm to maksymalny prześwit jaki będę potrzebował przy meblach.
Czy te 10cm prześwitu rzeczywiście wystarczy? Jak to wygląda w praktyce?
Powoli wdrażam protokół "podłoga to lawa". Planuję małe przemeblowanie pod robota. Jeszcze nie wybrałem jakiego robota kupię ale z pobieżnego przejrzenia co jest na rynku wychodzi, że 10cm to maksymalny prześwit jaki będę potrzebował przy meblach.
Czy te 10cm prześwitu rzeczywiście wystarczy? Jak to wygląda w praktyce?
Mirki, który z tych modeli lepszy? Macie porównanie jakieś?
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
vs
VIOMI V3
Może coś innego tak do ~1300-1500 ?
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
vs
VIOMI V3
Może coś innego tak do ~1300-1500 ?
#dreame #robotsprzatajacy #sprzatanie #xiaomi
czesc, od 9 lat mam robota sprzatajacego od xiaomi pierwszej generacji. dziala ok ale chce go powoli wyslac na emeryture. zastanawiam sie nad dreame bot w10 krory ma nakladki mopujace. nie mam praktycznie dywanow tylko panele i glazura. ma ktos ten robot? clnie chce wydac wiecej niz 3k
zastanawiam sie nad:
dreame bot w10
czesc, od 9 lat mam robota sprzatajacego od xiaomi pierwszej generacji. dziala ok ale chce go powoli wyslac na emeryture. zastanawiam sie nad dreame bot w10 krory ma nakladki mopujace. nie mam praktycznie dywanow tylko panele i glazura. ma ktos ten robot? clnie chce wydac wiecej niz 3k
zastanawiam sie nad:
dreame bot w10
- 0
@ligt4er link nie dziala
ps. 6k za odkurzacz ze stacja bo inaczej to polowa funkcjonalnosci jest nie praktyczna to przegiecie...
ps. 6k za odkurzacz ze stacja bo inaczej to polowa funkcjonalnosci jest nie praktyczna to przegiecie...























