Wpis z mikrobloga

#roborock #irobot #roomba #robotsprzatajacy #odkurzacz #psy
Szukam wydajnego robota odkurzającego ze stacją do opróżniania. Mam podłogę drewnianą, jakieś 70m2 do ogarnięcia. No i psa #goldenretriever więc odkurzam codziennie, co powoli zaczyna mnie irytować. Funkcja mopowania jest dla mnie zbędna.
Zastanawiam się miedzy roborockiem S8+ (bo ma stacje do opróżniania) a roomba J7/J9+
Pytanie do was, czy ktoś z was posiada któryś z tych robotów i ma psa/kota zostawiającego duże ilości sierści i jest w stanie podzielić się swoją opinią jak to współgra?
  • 5
  • 0
@wudawid: Dzięki za opinię. () Mam w tym momencie pionowego Dysona i robi świetną robotę, ale jednak codziennie trzeba poświecić te 20 min na odkurzanie. Dlatego szukam info czy robot ma jakikolwiek sens przy psie, nawet jestem skłonny kupić jakiś topowy, byle działał.
Przy wyborze irobota, rozmawialem sobie z konsultantem na ich stronce, i wyszlo z rozmowy ze wszystkie roznicy maja te same podzespoly... Nawet nie potrafili uzasadnic roznicy cenowej. Tez mysle czy dysona kupic pod pieska
  • 1
@wudawid: Mam Dysona v15 i jest to ostateczny odkurzacz, daje rade bez najmniejszych problemów z sierścią, brudem i kurzem. Dywan turboszczotką idealnie wyczesuje z sierści. No ogólnie polecam, mam już 1.5 roku i jestem zadowolony.
Ale do sprzątania auta to się nie nadaję.