Wpis z mikrobloga

Ma ktoś robota sprzątającego Xiaomi vacuum s10+ mam pytanie odnośnie mopowania w instrukcji jest napisane żeby przed mopowaniem namoczyć ściereczki, chce dopytać czy to chodzi o pierwsze mopowanie czy za każdym razem mam je moczyć, bo chciałbym ustawić na przykład harmonogram żeby mopowal z samego rana jak wszyscy śpią i się zastanawiam czy jak nie namocze ściereczek to czy on będzie mopowal #xiaomi #robotsprzatajacy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bakardi będzie ale zanim namoczy sobie tę ściereczkę to pół pokoju zdąży objechać, więc będzie tylko brudził na sucho tę szmatkę. Zresztą to paru nawilżaniach bo mocowaniem tego nazwać nie można stwierdzisz, że odkurzanie wystarczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: a mam drugie pytanie może bd wiedział,chce dziś zanieś robota na piętro bo mam opcje skanowania pięter tylko że na górze mam słaby zasięg wifi i mam wzmacniacz sygnału czy idzie połączyć jakoś robota z tą drugą siecią żeby ją zapamiętał i jak będę go nosił do góry to będzie się przełączał samoczynnie, bo boje się że z dołu może być za słaby zasięg z routera?
  • Odpowiedz