Nie mogę znaleźć klucza wg którego #revolut na wykresach ustawia świece dzienne.
Chciałbym przykładowo na szybko podejrzeć dany dzień (O, H, L, C) - ustawić tak by każda świeca to była 1 sesja, raz to działa przy ustawieniu 6msc innym razem nie..
Nie wiem czy u mnie się coś chrzani czy tak to u nich działa - znaczy nie działa..?
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś ogarnia dywidendy na #akcje #revolut ? Widzę w danych szczegółowych spółki, że jakieś dywidendy wpadają niby, ale nic nie ma w portfelu akcji, ani w portfelu revolut. Gdzie to się traci? :D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hfishman1: Korzystałem z niego raz kiedy mi Lufthansa opóźniła bagaż - zadziałało całkiem sprawnie i bez problemów i zbędnego gadania dostałem te ponad 1000 zł. za zakupy.

Wiem że narty to coś innego - piszę po prostu o swoich z nimi doświadczeniach.

Komunikacja z ubezpieczycielem (White Horse w Irlandii) tylko w języku angielskim - tak uprzedzam, bo różnie ludzie do tego podchodzą.
  • Odpowiedz
Próbuję doładować sobie konto w #amazon de za 80 EUR bo podobno mogę dostać bonusowe 8 EUR no i zrobiłem jednorazową kartę #revolut i ją dodałem w amazonie. Po doładowaniu mam w Revolut płatność 0EUR o statusie Przetwarzanie. W Amaozon na liście zamówień mam to doładowanie jako Przetwarzane. No i czo teraz? Według amazona to doładowanie ma trwać do 5 minut, a te już minęły .
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto rozważyć revolut bank? Jako, że mbank przegina pałkę, chcę zmienić konto. Tak naprawdę nie zależy mi na wielu rzeczach - konto mi potrzebne głównie do płatności za czynsz, subskrypcji internetowych i płatności kartą od czasu do czasu. Na koncie nie trzymam ogromnej ilości gotówki, a do grubszych spraw i wpłat gotówkowych zawsze mogę użyć konta firmowego.

Jest się czego obawiać? Można liczyć na jakieś niezaplanowane utrudnienia?

#revolut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej pytanie laika - jak np na #revolut „giełdę” wrzuciłem 100$ i po pol roku wypłacam 100$ a resztę groszy, które zostały zostawiam na rachunku „giełdowym” to nie muszę żadnych pitow składać skoro nie było zysku?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie jak działa dokładnie ta karta jednorazowa? tzn kupiłem coś gdzie kwota ma być pobrana dopiero w momencie wysyłki ale wcześniej pobrali dolara i od razu oddali. Tak jakby sprawdzali kartę. Nie wiem teraz czy mi dane karty nie zmieniło

#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#banki #revolut
Cześć mireczki, brat lat 13 często robi internetowe zakupy. Jakieś tam pierdoły na Ali, czy inne gierki na steamie, i za każdym razem prosi mnie, albo ojca, żebyśmy mu zapłacili za coś kartą. Pomyślałem że założe mu revoluta to by sobie zarejestrował karte na telefonie i płacił przez apple pay. Czy to dobry pomysł? Czy lepiej założyć mu jakieś konto Junior? I czy wogole jakiś bank
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, na początku lutego będę we Włoszech i muszę tam zapłacić ~10k EUR. Jak zrobić to najtaniej? Dobrze zgaduję, że Revolut? Posiadam tylko PLN. Coś przed chwilą przeczytałem o limicie 5k PLN miesięcznie, da się to jakoś obejść?
#banki #kurs #revolut #waluty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@evilman_: raczej złotówka się nie umocni bo jednak mało kto przyjedzie na święta do Polski a to miałozawsze wplyw na wartość złotegopod koniecroku, ja bym wymienił teraz całą kwotę ale to jak z grą na giełdzie. to tylko tekst anonimowego mirka na portalu ze śmiesznymi obrazkami i nie bierz tego jako poważną poradę inwestycyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akira: Mnie się wydaje, że wzrost wartości PLN pod koniec roku wynika przede wszystkim z działań instytucji państwowych (np. NBP), bo jeśli dobrze kojarzę, to dług publiczny na koniec roku wylicza się wg kursu z 31.12, a rządowi zawsze zależy, by był jak najniższy, więc podbijają wartość złotego.
@evilman_: Przelew SEPA z kantoru Aliora będzie za darmo.
  • Odpowiedz