Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Nie mogę znaleźć klucza wg którego #revolut na wykresach ustawia świece dzienne.
Chciałbym przykładowo na szybko podejrzeć dany dzień (O, H, L, C) - ustawić tak by każda świeca to była 1 sesja, raz to działa przy ustawieniu 6msc innym razem nie..
Nie wiem czy u mnie się coś chrzani czy tak to u nich działa - znaczy nie działa..?
#gielda
Chciałbym przykładowo na szybko podejrzeć dany dzień (O, H, L, C) - ustawić tak by każda świeca to była 1 sesja, raz to działa przy ustawieniu 6msc innym razem nie..
Nie wiem czy u mnie się coś chrzani czy tak to u nich działa - znaczy nie działa..?
#gielda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kosti9191: ale przecie od pół roku są na Litwie, no i na tagu nie jeden raz było i w ogóle :D
- 1
@kosti9191: https://www.revolut.com/en-PL/legal/complaints-policy tam masz adres
#revolut to ubezpieczenie warto brać jak jadę na narty za granicę?
- 0
@Hfishman1: Korzystałem z niego raz kiedy mi Lufthansa opóźniła bagaż - zadziałało całkiem sprawnie i bez problemów i zbędnego gadania dostałem te ponad 1000 zł. za zakupy.
Wiem że narty to coś innego - piszę po prostu o swoich z nimi doświadczeniach.
Komunikacja z ubezpieczycielem (White Horse w Irlandii) tylko w języku angielskim - tak uprzedzam, bo różnie ludzie do tego podchodzą.
Wiem że narty to coś innego - piszę po prostu o swoich z nimi doświadczeniach.
Komunikacja z ubezpieczycielem (White Horse w Irlandii) tylko w języku angielskim - tak uprzedzam, bo różnie ludzie do tego podchodzą.
- 0
@motaboy tak coś mają do zaznaczenia że dodatkowo na sporty zimowe
- 0
Próbuję doładować sobie konto w #amazon de za 80 EUR bo podobno mogę dostać bonusowe 8 EUR no i zrobiłem jednorazową kartę #revolut i ją dodałem w amazonie. Po doładowaniu mam w Revolut płatność 0EUR o statusie Przetwarzanie. W Amaozon na liście zamówień mam to doładowanie jako Przetwarzane. No i czo teraz? Według amazona to doładowanie ma trwać do 5 minut, a te już minęły .
- 0
Warto rozważyć revolut bank? Jako, że mbank przegina pałkę, chcę zmienić konto. Tak naprawdę nie zależy mi na wielu rzeczach - konto mi potrzebne głównie do płatności za czynsz, subskrypcji internetowych i płatności kartą od czasu do czasu. Na koncie nie trzymam ogromnej ilości gotówki, a do grubszych spraw i wpłat gotówkowych zawsze mogę użyć konta firmowego.
Jest się czego obawiać? Można liczyć na jakieś niezaplanowane utrudnienia?
#revolut
Jest się czego obawiać? Można liczyć na jakieś niezaplanowane utrudnienia?
#revolut
Jak długo czekaliście na odblokowanie środków z giełdy do wypłaty?
#revolut
#revolut
@Superhiper: na premarkecie jest 14 i revolut to pokazuje ale nie informuje że to pre
- 0
@Superhiper: aftermarket -16% ! xD
Hej pytanie laika - jak np na #revolut „giełdę” wrzuciłem 100$ i po pol roku wypłacam 100$ a resztę groszy, które zostały zostawiam na rachunku „giełdowym” to nie muszę żadnych pitow składać skoro nie było zysku?
@dudi-dudi: nio
Hej, w obliczu nowych zmian w mbank mam pytanie, czy doładowanie konta #revolut w #mbank (poprzez kartę) jest liczone jako transakcja przeprowadzana kartą?
@ZespolmBanku
@ZespolmBanku
- 0
Ktoś wie jak działa dokładnie ta karta jednorazowa? tzn kupiłem coś gdzie kwota ma być pobrana dopiero w momencie wysyłki ale wcześniej pobrali dolara i od razu oddali. Tak jakby sprawdzali kartę. Nie wiem teraz czy mi dane karty nie zmieniło
#revolut
#revolut
- 0
@qmox dzieki za odpowiedź. Numer konta lokalnych przelewów dodawałeś rozumiem? Bo jest jeszcze drugi międzynarodowych
Komentarz usunięty przez autora
#banki #revolut
Cześć mireczki, brat lat 13 często robi internetowe zakupy. Jakieś tam pierdoły na Ali, czy inne gierki na steamie, i za każdym razem prosi mnie, albo ojca, żebyśmy mu zapłacili za coś kartą. Pomyślałem że założe mu revoluta to by sobie zarejestrował karte na telefonie i płacił przez apple pay. Czy to dobry pomysł? Czy lepiej założyć mu jakieś konto Junior? I czy wogole jakiś bank
Cześć mireczki, brat lat 13 często robi internetowe zakupy. Jakieś tam pierdoły na Ali, czy inne gierki na steamie, i za każdym razem prosi mnie, albo ojca, żebyśmy mu zapłacili za coś kartą. Pomyślałem że założe mu revoluta to by sobie zarejestrował karte na telefonie i płacił przez apple pay. Czy to dobry pomysł? Czy lepiej założyć mu jakieś konto Junior? I czy wogole jakiś bank
@kodul5827: ja bym jednak nie zakładał, bo jest możliwość skontrolowania i przemówienia do rozsądku jak np. W przypływie emocji zechce kupić jakąś głupotę
@Cpt-Johnson dlatego dziecku dużych kwot się nie przelewa, ewentualnie oszczędzi i sam będzie żałował zakupu (lub nie), nauczy się na błędach
- 0
@evilman_: raczej złotówka się nie umocni bo jednak mało kto przyjedzie na święta do Polski a to miałozawsze wplyw na wartość złotegopod koniecroku, ja bym wymienił teraz całą kwotę ale to jak z grą na giełdzie. to tylko tekst anonimowego mirka na portalu ze śmiesznymi obrazkami i nie bierz tego jako poważną poradę inwestycyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@Akira: Mnie się wydaje, że wzrost wartości PLN pod koniec roku wynika przede wszystkim z działań instytucji państwowych (np. NBP), bo jeśli dobrze kojarzę, to dług publiczny na koniec roku wylicza się wg kursu z 31.12, a rządowi zawsze zależy, by był jak najniższy, więc podbijają wartość złotego.
@evilman_: Przelew SEPA z kantoru Aliora będzie za darmo.
@evilman_: Przelew SEPA z kantoru Aliora będzie za darmo.


























#revolut